Tüp Bebek Merkezleri Diyarbakır Bahçeci Tüp Bebek Merkezi 2022

Ben ilk adetin 3. Günü gitmiştim. Bı yil onceden çekilmiş rahim filmi hormon kan testleri eşimin testi vs. Onlarla gittik ve karar verip direk o gün başladık. Bazı tahliller istedi. Bı dahaki çağırmasına kadr onları yaptirip alıp gittik. Ve ilaçları o ilk gün alıp o gün başladık. İlla ki test yaptırıp gelin demediler yani bana
Ben de öyle yaparım o zaman elimdeki tüm testleri götürürüm ilaçlar zor bulunuyor diyorlar doğru mu

Evet doktor çok iyi ve netti bize mutlaka müdürle görüşün dedi sonra çıktı bizi koridorda beklwtiyorlardi çok kızdı ne hakla hastami bekletiyorsunuz hemen ilgilenin dedi
Ya çok iyi 😍 doktor çok önemli bu süreçte , beni ağlatan doktorlar gördüm burada ben ,çok sevindim ilgili ve duyarlı olmasına

Evet şu an öyleydi insAllah hep de öyle olur masAllah diyelim😂😂bugün de kaç defa yazdım hep cevap verdi
Ya bir arkadaş zeki akkuma gidip işlem olacağı ay hamile kaldı , birçok kişiden daha duydum bunu artık psikolojik mıdır nedir rabbim bize de öyle bir mucize nasip etsin inşallah , olmasa bile zeki hocayla ilk denemede tutsun hayırlısı ile inşallah 😍

Ya bir arkadaş zeki akkuma gidip işlem olacağı ay hamile kaldı , birçok kişiden daha duydum bunu artık psikolojik mıdır nedir rabbim bize de öyle bir mucize nasip etsin inşallah , olmasa bile zeki hocayla ilk denemede tutsun hayırlısı ile inşallah 😍
İnsAllah bu kadar umitvariz Rabbim yardim etsin bizi utandırmasın isteyen herkese nasip etsin elini boş çevirmesin.Cok ümitli olamıyorum ben üç basarisizdan sonra ama Zeki hocaya güveniyorum nedense

İnsAllah bu kadar umitvariz Rabbim yardim etsin bizi utandırmasın isteyen herkese nasip etsin elini boş çevirmesin.Cok ümitli olamıyorum ben üç basarisizdan sonra ama Zeki hocaya güveniyorum nedense
Amin canım , hiç belli olmuyor ummadığın anda ne güzellikler yaşanıyor , doktor çok önemli gerçekten , zeki hoca sana uğurlu bebişli gelsin kuzum inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canım benim onlar yoktu hiç rahim filmi cekmemistim amh da vermemiştim ilk onları sordu zaten.Biz merkeze baya sitem edince onlarda keşke bizi arasaydinix dedi.Doktor o şekilde verdi hem kendi nosunu hem merkezin nosunu.Bide bu sonuclari bana at dedi ona göre başlarız boşuna gelmemis olursunuz dedi.
Hee senin testler yok diye öyle olmuştur belki. Neden merkeze sitem ettiniz ki ? Hee doktor kendisi vermiş sana nosunu. Yani hemşirelerle irtobatlasmak tuhaf geliyr bana. Belki onlar bişey olsa doktora da sorack ama. Vermediler doktoru yani ben mi doktora desem hocam numaranızı alabilir miyim bişey olursa vs diye ?? Valla ben hiç sonuçlari bana at vs. Gibi bişey olmadı direk başladık gidip gelmelere zaten

Ya çok iyi 😍 doktor çok önemli bu süreçte , beni ağlatan doktorlar gördüm burada ben ,çok sevindim ilgili ve duyarlı olmasına
Bu size özel bı ilgi mı Beyza nedir
Evet doktor çok iyi ve netti bize mutlaka müdürle görüşün dedi sonra çıktı bizi koridorda beklwtiyorlardi çok kızdı ne hakla hastami bekletiyorsunuz hemen ilgilenin dedi
Bu ilgi size özel mı nedir beyzaa 😅

Kızlar merhaba nasılsınız uzun zamandır bunalimdaydim da yazmadım😂temmuz 26 si adet mam gerekiyordu tedaviye başlayacaktık kist oluşmuş basit bir kist ama baya geciktirdi dün hastalandım yarın tedaviye gideceğim Zeki hocaya siz neler yaptınız gittiniz mi

Kızlar merhaba nasılsınız uzun zamandır bunalimdaydim da yazmadım😂temmuz 26 si adet mam gerekiyordu tedaviye başlayacaktık kist oluşmuş basit bir kist ama baya geciktirdi dün hastalandım yarın tedaviye gideceğim Zeki hocaya siz neler yaptınız gittiniz mi
Merhaba gittiniz mi siz

X