Tüp Bebek Merkezleri Diyarbakır Bahçeci Tüp Bebek Merkezi 2022

Arkadaşlar bende başlıycam bahçeci tüp bebek merkezine geçen aradık 21 bin palet varmış paketin içeriğini biliyormusunuz ve Diyarbakır bahçeciyi önerirmisiniz

Arkadaşlar bende başlıycam bahçeci tüp bebek merkezine geçen aradık 21 bin palet varmış paketin içeriğini biliyormusunuz ve Diyarbakır bahçeciyi önerirmisiniz
İlaçlar hariç tüp bebek işlemleri işte canım paket. Yumurta toplama transfer vs. İlaçlar sana ait 7 bine yakin tutmuştu ilaç Haziran başında.

Ben yarın on görüşme ye gidicem iki gündür hafif pembe leke geliyor bı turlu hasta olmadık ki on görüşmeyle adetin ilk gününü aradan cikarsaydim diye bekliyorum çünkü Ağrı dan gideceğim 🙄

Ben yarın on görüşme ye gidicem iki gündür hafif pembe leke geliyor bı turlu hasta olmadık ki on görüşmeyle adetin ilk gününü aradan cikarsaydim diye bekliyorum çünkü Ağrı dan gideceğim 🙄
Adetin 2. Yada 3. Gün gidersen tupbebege orda başlamaya kararliysan hem ongorusme hem muayene olursun. Karar da verirseniz başlamak için zaten adetin 2. Yada 3. Günü başlıyorlar. Muayene 800 TL idi

Adetin 2. Yada 3. Gün gidersen tupbebege orda başlamaya kararliysan hem ongorusme hem muayene olursun. Karar da verirseniz başlamak için zaten adetin 2. Yada 3. Günü başlıyorlar. Muayene 800 TL idi
Peki parayı peşin mi alıyorlar canım bende şu an hafif lekelenmleer var yarın baslamaz mi hemen tedaviye

Ha bide eşinizden o gün test aldılar mi ve tahliller için ayrıca ücret kusura bakma çok soru sordum ama.hepsini cevaplarsan sevinirim 😂

Peki parayı peşin mi alıyorlar canım bende şu an hafif lekelenmleer var yarın baslamaz mi hemen tedaviye
Bin TL üzerine taksit yapabiliyorlarmis herturlu yanlış hatırlamıyorsam. Ama eminde değilim eşim ödediği için. Bin TL üzerine 2 taksit yapıyor bankada bı tane ekleyip 3 taksit yapabiliyorsun her ödemeyi. Biz muayene ücretini nakit vermiştik. Muayene ücretini alıyorlar direk muayene oldgun için. Tedaviye 2-3 gün başlandığını biliyrm ama sen lekelenme diyosun tam adette demiyosun. Ben 3. Gün başlamıştım.

Ha bide eşinizden o gün test aldılar mi ve tahliller için ayrıca ücret kusura bakma çok soru sordum ama.hepsini cevaplarsan sevinirim 😂
Eşimden sperm testini ilaçları kullanmaya baslamamin 8. Yada 9. Günü falan bakmak için istediler bı sorun var mı diye. Sonra benim yumurta toplama günümde asıl birlestireckleri sperm testini aldılar. Sperm testi ve benden estradiol ve progestan tahlili mı ne istedi onlar pakete dahildi. Ama sizden farklı ücrete dahil olmayan bı test ister mi bilmiyrm. Genetik test falan isterseniz onlar ekstra ücretli diye biliyrm.

Ve işleme baslayinca biz başlayınca Haziran başında 16.500 mu neydi ücret. 4.500 mu ne orda verdik muayene ücreti de ekstra. ilacalri aldık 7.000 tuttu. Sonra yumurta toplama günü kalanın hepsini oduyosun.

Beyza naptın gittn mı pazartesi anlatsana. Nasıl gidiyr ?
Canım gittim doktorla da görüştüm ama doktor seminere gidecek mis tedaviye başlamadı ve bende adet olmustum baya serzenişte bulunduk o da çağrı merkezine saydırdı baya şikayet oluşturdular çünkü aynı gün gidip geri döndük onca yol diğer aya kaldı işte.Rahim filmi hormon testleri istedi vitamin ilaçları verdi diğer adette gideceğim 🙄🙄

X