Gelinbaşı ve Gelin Tacı DİYARBAKIRDA GELİN SAÇI VE MAKYAJI İÇİN HANGİ KUAFÖR--ACİL YARDIM LÜTFEN

_nimooo_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
23
8
ARKADAŞLAR MERHABA
5 EYLÜLDE DİYARBAKIR MERKEZDE DÜĞÜNÜM OLACAK.
ORAYI HİÇ BİLMEDİĞİM İÇİN KUAFÖRLERİ HAKKINDA DA BİR BİLGİM YOK
REZERVASYON İÇİN GEÇ KALDIĞIMI HİSSEDİYORUM
ACİLEN İYİ BİR KUAFÖR BULMAM GEREKİYOR
DENEYİMLERİNİZ VE YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
LÜTFEN YARDIM.....

Kuaförleri bilmiyorum da geç deil endişe etmeyin. :) Ama madem bilmiyorsunuz muhakkak provoya gidin...

Kuaförleri bilmiyorum da geç deil endişe etmeyin. :) Ama madem bilmiyorsunuz muhakkak provoya gidin...

EVET ASLINDA DİYARBAKIRDA 4-5 GÜN KADAR VAKTİM OLACAK.EĞER BİR KUAFÖR BULURSAM PROVA İÇİN VEYA KONUŞMAK İÇİN MUTLAKA GİDİCEM. GEÇ KALMIŞ GİBİYİM SANKİ AMA İNŞALLAH BULURUM. TEŞEKKÜR EDERİM

Diyarbakır ofiste bir çok kuaför var veya her yerde kuaför bulabilirsin Rezervasyon yapmak için geç kaldığını sanmiyorum bir iki önceden bile rezervasyon yapabilirsin endişelenme Diyarbakırı iyi biliyorum :21::KK59:

Diyarbakır ofiste bir çok kuaför var veya her yerde kuaför bulabilirsin Rezervasyon yapmak için geç kaldığını sanmiyorum bir iki önceden bile rezervasyon yapabilirsin endişelenme Diyarbakırı iyi biliyorum :21::KK59:

aaa buna çok sevindim :) tavsiye edebileceğin bir yer varsa önerilere açığım.şimdi bursada olduğum için ancak arayıp bilgi almaya çalışıyorum. teşekkür ederim :KK66:

Ben ofisteki kuaförlere hiç gitmedim ama iyi olan kuaforleri arkadaslarimdan biliyorum
Metin Kendir
Nihat Asoğlu. Bunlar ofis semtinde olanlar
Mevlüt kuaför ise yenişehir semtinde
İnternette ayrıntılı adreleri var :KK66::KK28:

teşekkür ederim oraların numaralarını aldım akşama doğru iş çıkışı arayacağm :) önerilerin için teşekkürler. sen gittin mi nasıllar? aralarından hangisini daha çok önerirsin?
Buranın ilk kadın kuaförü Mustafa'dır.
En çok onu tavsiye eder herkes. Sonra Metin Kendir ve Kırık Tarak.
Mustafa'ya gidin bence.
Valla ben artık Gönül ablaya gidiyorum :KK45:

Buranın ilk kadın kuaförü Mustafa'dır.
En çok onu tavsiye eder herkes. Sonra Metin Kendir ve Kırık Tarak.
Mustafa'ya gidin bence.
Valla ben artık Gönül ablaya gidiyorum :KK45:
önerin için teşekkürler :) akşam arayacağım. gönül abla dedigin başka bir kuaför mü yoksa mustafanın gönül çalışanı mı :):confused:

ARKADAŞLAR MERHABA
5 EYLÜLDE DİYARBAKIR MERKEZDE DÜĞÜNÜM OLACAK.
ORAYI HİÇ BİLMEDİĞİM İÇİN KUAFÖRLERİ HAKKINDA DA BİR BİLGİM YOK
REZERVASYON İÇİN GEÇ KALDIĞIMI HİSSEDİYORUM
ACİLEN İYİ BİR KUAFÖR BULMAM GEREKİYOR
DENEYİMLERİNİZ VE YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
LÜTFEN YARDIM.....

Kafana kocaman bir kuş yuvası, gözlerine mavi simli far uygulamayacak herhangi bi kuaföre gidebilirsin :) nerede yaptırırsan yaptır aşırı simden puldan uzak durmanı öneririm o makyajla gencecik gelini koca kadına dönüştürüyolar. :KK59:

Kafana kocaman bir kuş yuvası, gözlerine mavi simli far uygulamayacak herhangi bi kuaföre gidebilirsin :) nerede yaptırırsan yaptır aşırı simden puldan uzak durmanı öneririm o makyajla gencecik gelini koca kadına dönüştürüyolar. :KK59:
aynen aynen :KK9::KK9::KK9::KK9: sana sonuna kadar katılıyorum. beni öyle palyaçoya baykuşa çevirmeyecek biri olmalı. hayır bide öyle kuaförler var ki aşırı makyaj istemesen de yapıyolar yani :KK34: anlayışlı ve yüzden anlayan biri olması da önemli

X