Diyet Arkadaşı Arıyorummm

hurremkrbg

Ne için varsan, O’nun için yaşa 🌿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2022
284
253
27
Aralıklı oruç ile diyet yapacak diyet arkadaşı arıyorum, kendim başlıyorum ama motive olamıyorum ertesi gün pes ediyorum beraber yapabileceğim birisi olursa en azından birbirimize destek oluruz ✨

Aralıklı oruç ile diyet yapacak diyet arkadaşı arıyorum, kendim başlıyorum ama motive olamıyorum ertesi gün pes ediyorum beraber yapabileceğim birisi olursa en azından birbirimize destek oluruz ✨
Aslinda ben cok istiyorumda normalde cok az yiyorum ben . İlaclar sonrasi kilo aldim yememekle verecegimi dusunmuyorum zatn az yiyorum diye. ama adı diyet olunca istahim aciliyo normalde yemedgmi yiyorum 😄

Aslinda ben cok istiyorumda normalde cok az yiyorum ben . İlaclar sonrasi kilo aldim yememekle verecegimi dusunmuyorum zatn az yiyorum diye. ama adı diyet olunca istahim aciliyo normalde yemedgmi yiyorum 😄
Neden bilmiyorum ama benimde öyle oluyor sürekli canım bir şeyler istiyor, aslında akşam 7den sonrası bir şey yemesem verebiliyorum ama gece canım bir şeyler çekiyor o sorun benim için 😂

Neden bilmiyorum ama benimde öyle oluyor sürekli canım bir şeyler istiyor, aslında akşam 7den sonrası bir şey yemesem verebiliyorum ama gece canım bir şeyler çekiyor o sorun benim için 😂
Ters pskoloji sanirim😄 Hergun ısrarla ye hadi ye hadi bisey yemiyorsun diyorlar. Ben biraz dikkat edeyim belki veririm diye dusundugum an herseyi yemek istiyorum🤣 Ben takip edeyim en iyisi belkiii uyarım,:KK45:

Ben de başlamak istiyorum.yeni yıla oruç diyetiyle başlayacağım inşallah.daha önce de yapmıştım 7kg verdim.sonra bıraktım motivasyon önemli gerçekten.birbirimize destek olalım:)

Ben de başlamak istiyorum.yeni yıla oruç diyetiyle başlayacağım inşallah.daha önce de yapmıştım 7kg verdim.sonra bıraktım motivasyon önemli gerçekten.birbirimize destek olalım:)
Ben 22 Aralıkta başladım ve neredeyse 3 kilo verdim bile :) şuan tatildeyim ama inşallah 2 ocakta tekrar devam edicem :)

Merhaba, bu konuya cevap vermek için üyelik açtım 🤣 bende 1 haftadır aralıklı oruç yapıyorum. Devam edebildiğin kadar edeceğim, çok kilo aldım. Yaza kadar vermek istiyorum. Günde 1 saat spor yapıyorum. Akşam yemekten önce genellikle yapıyorum. 1 hafta önce 83 kiloydum daha tartılmadım 😬 salonda yağ ölçer var haftaya ölçüm yaptıracağım, ne durumdayım diye. Siz kaç kilosunuz? Boyunuz kaç? Ve spor yapıyor musunuz?

Merhaba, bu konuya cevap vermek için üyelik açtım 🤣 bende 1 haftadır aralıklı oruç yapıyorum. Devam edebildiğin kadar edeceğim, çok kilo aldım. Yaza kadar vermek istiyorum. Günde 1 saat spor yapıyorum. Akşam yemekten önce genellikle yapıyorum. 1 hafta önce 83 kiloydum daha tartılmadım 😬 salonda yağ ölçer var haftaya ölçüm yaptıracağım, ne durumdayım diye. Siz kaç kilosunuz? Boyunuz kaç? Ve spor yapıyor musunuz?
Merhaba, teşekkür ederim hoş geldinn 😊 bende yaza kadar vermek istiyorum. Çarşamba günü tartıldım en son 65.6 kilom boyum 1.60. Spor yapamıyorum ama leslie yapıyorum günde iki defa ve hergün mutlaka yapmaya çalışıyorum.

Merhaba bende yeni yılda bazı kararlar aldım bunlardan biri de zayıflamak 🙈 burası belki burası bana motivasyon olur devam edebilirim
166 boy 67.9 kilo
öğlen 12 akşam 6 da yemek
Karbonhidratları sınırlandırıcam mümkünse sıfıra indiricem planım şuan için bu

Aralıklı oruç hakkında biraz bilgi verir misiniz ben sabah 6.30 kalkıyorum işe geliyorum 1 de yemek yiyorum iş yerinde akşam 7 de evde yiyorum saatler uygun mudur?

hocam aralıklı orucu tek başına uygulamak biraz zorlayabilir insanı biraz alışma süresi istiyor ama ketojenik diyetle birlikte uygularsanız çok çok rahat edersiniz;çünkü ketojenik diyet acıkma süresini çok çok düşürüyor
Bu yüzden istemeseniz de bir miktar günden sonra zaten aralıklı oruç yapmaya başlıyorsunuz

hocam aralıklı orucu tek başına uygulamak biraz zorlayabilir insanı biraz alışma süresi istiyor ama ketojenik diyetle birlikte uygularsanız çok çok rahat edersiniz;çünkü ketojenik diyet acıkma süresini çok çok düşürüyor
Bu yüzden istemeseniz de bir miktar günden sonra zaten aralıklı oruç yapmaya başlıyorsunuz
Ketojenik diyet nedir acaba

Ketojenik diyet nedir acaba
ketojenik diyet %70 yağ %25 protein ve %5 yağ şeklinde beslenme stili .
bu şekilde beslenip bir kaç günde ketozise giriyorsunuz.ketozise girince acıkma ve aserme duygusu tamamen ortadan kalkıyor.
aslında ben size buradan ne kadar anlatabilirim bilmiyorum, keto kafası diye bir YouTube kanalı var ilk bir kaç videosunu izlerseniz mutlaka oturur.

ketojenik diyet %70 yağ %25 protein ve %5 yağ şeklinde beslenme stili .
bu şekilde beslenip bir kaç günde ketozise giriyorsunuz.ketozise girince acıkma ve aserme duygusu tamamen ortadan kalkıyor.
aslında ben size buradan ne kadar anlatabilirim bilmiyorum, keto kafası diye bir YouTube kanalı var ilk bir kaç videosunu izlerseniz mutlaka oturur.
Ben şimdi hurma detoksu yapıyorum bugün başladım 😁 yarın da yapacağın sonraki gün sizin dediklerinizi yapayım olur mu iş yerine yanımda götürüyorum yemek onlara göre ayarlar atarım 💙💙

Merhaba, ben de iki gündür aralıklı oruca başladım. Öğün saatlerim sabah 11 ve akşam 7. Bunun dışında bir şey yemiyorum. Ama şimdilik öğünlerde normal yiyorum yani evde ne varsa o mesela pirinç pilavı falan yedim. Bu şekilde yediğine dikkat etmediği halde saatine uyduğu için yine de kilo veren var mı?

X