Diyet motivasyon grubu 2021 şubat

milala1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
47
9
26
kızlar merhaba diyet grubu gibi birbirimizi motive edeceğimiz bir konu başlatmak istedim. Gaza gelip başlayamıyorum. 20KG fazlam var pkos ve insülin direnci de var. :KK43: yarın buraya örnek diyet listesi de eklerim herkes için uygun olan.

kızlar merhaba diyet grubu gibi birbirimizi motive edeceğimiz bir konu başlatmak istedim. Gaza gelip başlayamıyorum. 20KG fazlam var pkos ve insülin direnci de var. :KK43: yarın buraya örnek diyet listesi de eklerim herkes için uygun olan.
Biz iş yerinde arkadaşlarımla başladık ççıkta iyi gidiyoruz bir ayda 3 4 kilo verdik 2. Aydayızşuan sende yapabilirsin inn çokta zor değil kaç kilosun tam

Kafada bitirmeyince olmuyor malesef yoksa çok zor 4.haftamdayim ve 5 kilo verdim yola devam

Merhaba . Grubunuza ben de katılabilir miyim ? Ben de kilo vermek istiyorum ama sürdüremiyorum diyeti. Birbirimizi motive edersek sürdürülür olur diye düşünüyorum :)

hadi başlayalım :halay:birde kilo boy oranınızı yazın başlangıç olarak :KK49:
152cm 71 kilo
1 kilo verdim şuan tartılmıyorum sağlıklı besleniyorum.

tabi ki. Kaç kilo vermek istiyosun? :)
Öyle şu kadar kilo vereceğim diye kendimi koşullamak istemiyorum. Kendimi iyi hissettiğim yere kadar gitmek ve sağlıklı beslenmeye de alışmak temel gayem. :)

Bu arada ben pazartesi başladım.
168cm 72 kg

kızlar şimdi diyetisyeninizin verdiği listeye sadık kalın ek olarak birkaç önerim olucak;
1- sabah limonlu su içmek herkese iyi gelir
2- sabahları mutlaka yumurta yiyin küçülmenizi sağlar
3- et ürünü yiyecekseniz öğlen yiyin geceye kadar anca sindirimi bitiyormuş
4- akşam çorba yada sebze yemeği yanına yoğurt tüketin, sabah daha rahat uyanmanızı sağlar sindirim sistemnizi rahatlatır.
5- meyve ve salatayı akşam yemeyin diyor bir doktor( fevzi özgönül) sindirimi zor oluyormuş
6- akşam ayran kefir tüketebilirsiniz uyumadan önce
7- 15dk lik bile olsa leslie açıp koşturun
8- dışardan çikolata, kek, büskivi almak yerine evde daha az şekeri olan kek yapın

X