diyet yaparken iştahım gittikçe kapanıyor

leylabirozgecandir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
1
0
26
ben 1 haftadır diyet yapıyorum. 2 gün diyete alismam çok zor oldu ama şimdi de artık hic canım yemek istemiyor. günde yaklaşık 600 kalori alıyorum o da zorla yediğim için. buna rağmen hala yediklerime dikkat ediyorum. psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü çok takıntılı bir hale dönüştü bu olay benim için üstelik vermek istediğim kilo sayısı sadece 8. ailem zorla yemek yedirmeye çalışıyor ama ben kilo alicam korkusuyla sadece kendi yaptığım yağsız, tuzsuz yemekleri yiyorum. ne yapmamı önerirsiniz? çok sağlıksız biliyorum ama yemek yiyince vicdan azabı duyacağımı biliyorum

Vucudun tuzada ihtiyaci var çok yanliş yapıyorsunuz.Ögünlerinizi ve porsiyonlarınızı zamaninda kontrollü yerseniz hiçbir yiyecek kilo aldirmaz ..Ben bu sekilde verdim kilo

ben 1 haftadır diyet yapıyorum. 2 gün diyete alismam çok zor oldu ama şimdi de artık hic canım yemek istemiyor. günde yaklaşık 600 kalori alıyorum o da zorla yediğim için. buna rağmen hala yediklerime dikkat ediyorum. psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü çok takıntılı bir hale dönüştü bu olay benim için üstelik vermek istediğim kilo sayısı sadece 8. ailem zorla yemek yedirmeye çalışıyor ama ben kilo alicam korkusuyla sadece kendi yaptığım yağsız, tuzsuz yemekleri yiyorum. ne yapmamı önerirsiniz? çok sağlıksız biliyorum ama yemek yiyince vicdan azabı duyacağımı biliyorum
yagsiz tuzsuz yiyerek birgun canına tak eder ne bulursan yersin. Ev yemeklerinden ye. Porsiyon kontrolü sagla, hamurisi tatli pilav makarnadan uzak ol. Ben kacamaklarla 3.5 ayda 15 kg verdim. Ama oyle hayattan zevk almama durumu yoktu yani. Canımın istedigi birseyi yiyip sonra dengeledim

Günlük 600 kalori çok sağlıksız.
Günlük hayati fonksiyonların tam çalışması için almanız gereken kalori bile 1200-1600 arasıdır.
Hızlı sonuç almak istiyorsunuz anlıyorum ama kas kaybedersiniz böyle. Zayıf ama sarkık durur. Siz kas kütlenizi artırmaya çalışın yağlar yanar zaten.

8 kiloyu verdiniz ve artık yemiyor musunuz yoksa henüz vermediniz ve yemiyor musunuz

X