Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

Sıkıntı olur mu bilmiyorum ama FatSecret diye bir uygulama. :) Ücretsiz bir uygulama.
Regl olmana da çok sevindim, geciktikçe insanı yiyip bitiren bir şey çünkü bebek düşünülmüyorsa.
Ben de kendimi 57-58 kilo ile iyi hissediyorum. Dediğin 57-59 arası bir açıklık bırakıyorum ben de kendime. Bu sabah tartıda 66.6 kg çıktım. Üç gündür eşim gece geliyor işten onun faydası çok oldu. 🙈 akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemiyorum. Eşim olunca meyve, atıştırmalık sürekli bir şey yiyor halde oluyoruz çünkü.
Ay şu erkekler.... 😂😂 Ben pazartesiden sonra tartilmadim galiba. İyi dayandığımı düşünüyorum 😂 bu arada kilo verdin yani degil mi önceki kilonu hatirlayamadim tam, hafizam çok kötü 🙈😅

Ay şu erkekler.... 😂😂 Ben pazartesiden sonra tartilmadim galiba. İyi dayandığımı düşünüyorum 😂 bu arada kilo verdin yani degil mi önceki kilonu hatirlayamadim tam, hafizam çok kötü 🙈😅
Haftada bir mi tartılmayı düşünüyorsun, sanırım en son öyle yazmıştın.
Buraya ilk yazdığımda 68.9 dum 69 diyelim ona. Ramazanda 68 e düştüm. İşte üç dört gündür de yediklerime dikkat ediyorum. 20 Nisan da 68 kiloydum. Bugün de 66.6 kg. 1,4 gibi bir fark var 5 günde.

Haftada bir mi tartılmayı düşünüyorsun, sanırım en son öyle yazmıştın.
Buraya ilk yazdığımda 68.9 dum 69 diyelim ona. Ramazanda 68 e düştüm. İşte üç dört gündür de yediklerime dikkat ediyorum. 20 Nisan da 68 kiloydum. Bugün de 66.6 kg. 1,4 gibi bir fark var 5 günde.
Evet haftada bir tartılacagim.
5 günde cok iyi birr kilo 👏👏 ben de pazartesi tartilacaktim ama adetin sonuna dogru tartilirim sanırım

Günaydın ☀️
2. gün Başarılı geçti. :halay::halay::halay:

Sabah - 2 yumurta marul peynir zeytin
Kuruyemiş
Akşam- sade et ve salata 4 sarma
Günü bol su içerek bitirdim
Sabahta 40 dakika sahilde yürüdüm.

Kızlar ben de kendimi tutabilsem de haftada bir tartılsam ama nerde. Pek dayanabildiğim yok maalesef. Günlük tartılıyorum.

Günaydın ☀️
2. gün Başarılı geçti. :halay::halay::halay:

Sabah - 2 yumurta marul peynir zeytin
Kuruyemiş
Akşam- sade et ve salata 4 sarma
Günü bol su içerek bitirdim
Sabahta 40 dakika sahilde yürüdüm.

Kızlar ben de kendimi tutabilsem de haftada bir tartılsam ama nerde. Pek dayanabildiğim yok maalesef. Günlük tartılıyorum.
2 gündür kilo gitti mi peki?
Ben dün kaçamak yaptım ya 😅 pirinç pilavını çok severim tavuk suyuyla yapmıştım keşke az yapsaymisim. 2-3 kaşık kalmıştı yenmeyeceğini bildiğim için ben yedim 🙄 yaklasik 6-7 kaşık pirinc pilavi, tavuk salata, cacik yedim bir kase

2 gündür kilo gitti mi peki?
Ben dün kaçamak yaptım ya 😅 pirinç pilavını çok severim tavuk suyuyla yapmıştım keşke az yapsaymisim. 2-3 kaşık kalmıştı yenmeyeceğini bildiğim için ben yedim 🙄 yaklasik 6-7 kaşık pirinc pilavi, tavuk salata, cacik yedim bir kase
Evet gitti :) tam olarak 2kg .
sonrasında aburcubur bişi yemediysen güzel kapatmışsın .

Evet gitti :) tam olarak 2kg .
sonrasında aburcubur bişi yemediysen güzel kapatmışsın .
Çok iyi gerçekten. Dun degil ama bugün eti karam yedim 😅 kahvaltıda tereyağda pismin iki yumurta, iki dilim peynir ve yarim dilim ekmek yedim. Aksamki menü belli değil henüz. Suyu arttırdım bugün. Bu arada yemekleri ekmeksiz yemeyi deneyeceğim. Yiyebildigimj öyle yiyip yiyemediklerimde en fazla 1 dilim ekmek yada eş değer bir şey yiyeceğim yaninda. Zamanla kuralları daha da katılaştırarak ilerlemek istiyorum

Çok iyi gerçekten. Dun degil ama bugün eti karam yedim 😅 kahvaltıda tereyağda pismin iki yumurta, iki dilim peynir ve yarim dilim ekmek yedim. Aksamki menü belli değil henüz. Suyu arttırdım bugün. Bu arada yemekleri ekmeksiz yemeyi deneyeceğim. Yiyebildigimj öyle yiyip yiyemediklerimde en fazla 1 dilim ekmek yada eş değer bir şey yiyeceğim yaninda. Zamanla kuralları daha da katılaştırarak ilerlemek istiyorum
of deme.
çikolata inanılmaz kalori ve yağa sebep oluyor maalesef.
ilk başta biraz sıkı tutmakta fayda var . kilo verdiğini gördükçe motivasyonun artacak. sonraki haftalarda serbest öğün yapabilirsin.

en son 66,8 kg idim ben Kasımda. Ki 66 benim için çok ideal.
bayram itibariyle tartıda 75 i görmüştüm.
iki gündür dikkat ediyorum , 73 ü gördüm şükür. Eğer haftasonu saçmalamazsam önümüzdeki cumaya 70in altına inerim evelallah

of deme.
çikolata inanılmaz kalori ve yağa sebep oluyor maalesef.
ilk başta biraz sıkı tutmakta fayda var . kilo verdiğini gördükçe motivasyonun artacak. sonraki haftalarda serbest öğün yapabilirsin.

en son 66,8 kg idim ben Kasımda. Ki 66 benim için çok ideal.
bayram itibariyle tartıda 75 i görmüştüm.
iki gündür dikkat ediyorum , 73 ü gördüm şükür. Eğer haftasonu saçmalamazsam önümüzdeki cumaya 70in altına inerim evelallah
Aynı kilodaymisiz aslında.75'tim ben de en son. Ama senin boyun uzun sanırım. Dün 2017de gittigim diyetisyenin ölçüm yaptığı kağıdı buldum. 60 kiloydum o zaman 🥺 ideal kilo 56.30 yaziyordu. Görür müyüm o kiloları bilmiyorum ama hiç yoktan 60'ı görmek istiyorum.
Cikolatanin o kadar olumsuz etkisi olduğunu bilmiyordum. Adet dönemlerinde eşim yemem için çok zorluyor, acıyor bana 😅 ama bundan sonrasında dikkat ederim ona 👍

Aynı kilodaymisiz aslında.75'tim ben de en son. Ama senin boyun uzun sanırım. Dün 2017de gittigim diyetisyenin ölçüm yaptığı kağıdı buldum. 60 kiloydum o zaman 🥺 ideal kilo 56.30 yaziyordu. Görür müyüm o kiloları bilmiyorum ama hiç yoktan 60'ı görmek istiyorum.
Cikolatanin o kadar olumsuz etkisi olduğunu bilmiyordum. Adet dönemlerinde eşim yemem için çok zorluyor, acıyor bana 😅 ama bundan sonrasında dikkat ederim ona 👍
165 boyum :)

X