Dn kavga ettik ve boanalm dedi

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
dün akşam hiç yoktan tartıştık eşim bana ne olacaksa olsun artık bitsin
yarın annenle konuş hangi eşyaları istiyorsan al çocuklarla beraber annenin evine git dedi bende hiç altta kalmayıp annemin hasta olduğunu ve ona bu konu hakkında birşey söyleyemeyeceğimi gidip kendi ailesine söylemesini söyledim belki tartışmanın çıkmasında ben haksızdım ama her kavgada bana çocukları git demesini artık kaldıramıyorum kiraya çıkacak olsam maaşım çook düşük kirayı ödeyemem kirayı ödesem ne yeyip içeceğiz herşey şu an çook karışık ne yapacam nasıl bu işin içinden çıkacam artık bıktım maaşım geçimimi sağlasa kiramı ödeyebilsem hiç düşünmeden çocuklarımı alır giderim

alla alla ne demekmiş çocukları al ananın evine git..!! çok istiosa kendi gitsin.. gitme sen.

tam olarak sorununuz nedir bilmiyorum ama kolay değil öyle annenin evine git deyip yolu göstermek. alışkanlık halinde mi bu tavrı acaba? eğer öyleyse belki senin gerçekten burada dile getirdiğin gibi gidemeyeceğini bildiği için olabilir mi? eğer öyleyse iyi bir dersi hakediyor.

çok istiyorsa kendi gitsin sakın gitme otur evinde seni kimse çıkaramaz ordan...çocuklarında var ne diye düzenini bozacaksın sakın ha artı eğer gidersen daha sonra sen kiralarda sürünürsün bırak o defolsun..

ne demek yaa al çocuklarını anneni evine git
annenden mi getirdin çocukları
saçmalığa bak yaa
bence de gidecek biri varsa kendi gitsin canım
Allah Allahhh

hadi sen neyse de çocukları al git demek de ne demek yaa !! sen evinden çeyizle getirmedin o çocukları anlasın bunu...

ohh vallaaa ne güzel memlekete al çocukları git, doğru babanın evinden getiridin sen o çocukları tabi dimi?? bence sakın altta kalma ve zayıf olma ve biliyorum hiçbir anne çocuğundan evladından kanından ayrılmaz ama göz dağı ver bence ve ona " çocukları babamın evinden getirmedim ben" de hodri meydan hadi bakalım.. ne bu böyle yaa o yuvayı kolaymı kurdunuz siz kolaymı elde ettiniz bu evliliği bu yuvayı ve o çocuklar kolaymı dünyaya geldi kolaymı büyütüldü.. bi tatsızlıkda al çocukları git maşallah nekadar sorumlu nekadar duyarlı bir eşmiş bu böyle...

kusura bakma canım ama ne biçim erkek eşi ve çocuklarını evden kovacak kadar.. madem aklında ayrılık var.kendi çıkıp gitsin..inş. hakkınızda hayırslı olur

canım evi ortak mı aldınız yoksa evlendiğinizde evi varmıydı, gerçi ne fark eder de
boşanırsanda sakın nafaka almam falan deme ha
çocukları al git demesi kolay, gideceksende çocukların her ihtiyacını karşılamak zorunda
senden boşandı diye çocuklarındanda boşanamıcak
hem nasıl bu kadar kolay vazgeçiyo çocuklarından ya, onu da anlamadım doğrusu

eşyalarını topla da, koy bavulunu kapıya ..bak bakalım bir daha olur olmadık sebepten bu sözleri diyebiliyor mu ?
ayrılmak istiyorsa da kendi buyursun gitsin...çocuklarına kapıyı gösterecek hakkı ona kimse vermez :mymeka:
inşaAllah hakkınızda hayırlısı olur...

Oh ne ala memleket ya, nedir bu erkeklerden cektigimiz ne demek cocuklari al git :eek:lmaz:
Hicbir erkege yakismayan tavir nefret ediyorum valla :eek:lmaz:
Cok istiyorsa kendi gitsin, evinden gitme sen hicbir yere hatta evine bile alma onu azicik sokakta kalsinda akli basina gelsin :eek:lmaz:

cocukları sankı tek yapmıssınız.uretımde hıc destegı yokmus sankı..
esınızın sorunlarımı var? kendısıyle hic konusmayı denedınızmı?..
bı sıkıntısı vardırkı bu sekılde konusmus olabılırde..

ya tabi siz çocukları babanızın evinden getirdiniz ya.hiç dara gelemiyorlar azıcık sıkışınca bak başının çaresine halbuki evlenmeye ikna etmeye uğraşırken yapmadıkları maymunluk yok.insanlar çok acımasız ve iki yüzlü.o gitsin çok şikayetçiyse.sizin o adamdan çocuklarınız var tek olsanız bir nebze bakarsınız başınızın çaresine ama bu durumda bal gibide bakacak.alsın başını o gitsin.

16 yıllıkmııııı yok artık yaaaa.. herşeyinizi biliyosunuz 16 yıl boyunca anlaşmışssınız çocukları büyütmüşsünüz ve 16 yıl sonra bi kavgada boşanalımmı diyoo pes yanii yaaa

bu nasıl bir zihniyet ya
16 yıldır aynı hayatı paylaştığın birine nasıl böyle bişey denilir anlayamıyorum
arkadaşım sana ne diyeceğimi şaşırdım doğrusu
ama bişeyler bu kadar kolay olmamalı bence
eşin nasıl biri bilmiyorum ama
bence boşanma kelimesi bunca yıldan sonra ağıza alınmamalı
şinle konuşup asla boşanmak istemediğini
sorunlarınızı güzel bir şekilde halletmeyi söylesen

canım evi ortak mı aldınız yoksa evlendiğinizde evi varmıydı, gerçi ne fark eder de
boşanırsanda sakın nafaka almam falan deme ha
çocukları al git demesi kolay, gideceksende çocukların her ihtiyacını karşılamak zorunda
senden boşandı diye çocuklarındanda boşanamıcak
hem nasıl bu kadar kolay vazgeçiyo çocuklarından ya, onu da anlamadım doğrusu

ev bizim değil kaynanamların üç katlı birinci katta kaynana ikinci katta ben üçüncü katta eltim oturuyordu (şimdi borçları yüzünden taşındılar) annesinin üzerine diye bana git diyor boşanacak olsak kaynanamlar zaten beni istemiyorlar beni o evde oturtmazlar

canım sakın sen ewden gitme.madem birinin ewden gitmesi gerek o gitsin çok istiyorsa.

seni annenin ewine yollayamaz.ne biçim adam yaaa 16 yıl sonra yaptığına bak.

çocukları leylek getirmedi herhalde.sanki sadece senin çocukların da al git der gibi...

illa boşanmak istiyorsa boşan ama nafakanı al we ewde de sen kal,o gitsin...

X