Düğün Dnde gelin wc ihtiyacn karlayamaz m??

ay ben heycanlandıgımda hep tuvaletim gelir:)o gun su içmemeyi düşünüyorum:)ama mecburen tüm gün gelir yinede:)bilmemki ozman nsl olcak:)

Ben de ondan çok korkuyorum canım
Bence sen ped koy her ihtimale karşı

Bir de bir şey soracağım, tarlatanlı gelinlik hadi bir derece kalkar da
o tek parça vücudu saranlar var ya, onlarla nasıl gidiyorlar bilmiyorumkismile
daha zor değil mi acaba

Benim de hiç belli olmuyor çok düzenli olmasına rağmen stresten erken gelebiliyor.Regl olmamak için yapmayı düşündüğün birşey varmı ?

slmm kızlarr topik başlığını grnce yazmak istedim.bnmde aklıma gelmişti bu evlenmeden önce ya tuvalatim gelirse naparım die. bide normalde psikolojikmanmıdır nedr uzun bi yola gttiğimde çok gelirdi.ama düğünümde nasıl olduysa hiç gelmedi hatta düğünden sonra eğlenceye gttiğimde bile gelmemişti ama duvağımı çıkarıp gelinliği çıkartıkktan sonra koştuğumu hatırlıyorum wcye doğru

En çok korktuğum şey.
Gelinliğim tam üstüme oturan bişey olucak ve %90 gibi bi ihtimale ben o gün regl olucam
Büyük ihtimalle tampon kullanıcam fakat onu da 3-4 saatte bir değiştirmek gerekiyormuş- o kirli kanın uzun süre içeride kalması iyi değilmiş.
Daha almadık gelinliği ama yıllarca hayalini kurduğum şeydi üstüme oturan gelinlik. Hayalimden mi vazgeçsem yoksa... puffff :KK43:
Adet geciktirici hap da kullanmak istemiyorum çünkü her bünyede farkli etki yaratıyormuş. Kimisine bi şey olmuyormuş kimisine de adet düzensizliği/dayanılmaz adet sancıları yapıyormuş. Bir kaç saatlik eğlence için bu riski göze alamıyorum da.

Yakın arakadaşımın düğününde tuvalete gelinle girmiştim. Eteklerini tarlatanını kaldırdım, jartiyerlerini çıkarttım iç çamaşırını indrdim, çıktım tuvaletten, o işini bitirince tekrar girdim içeri jartiyerlerini taktım tekrar. Hiç biyerini görmedim ama ben tuvalete birileriyle giremem de. Forumda biri akıl vermişti iç çamaşırı jartiyerin üstüne giyin diye. Bu da çok iyi fikir.
En azından tuvalete tek başıma gitmek bi nebze daha rahat olur.

Bu arada konu başlığı hakkaten süper :)

cok komik baslik gorunce yazasim geldi

ben de kuzenim icin girmistim wwc ye yazik utandi brz ama yapcak bisi yok yani ben saece etklaerini ve tarlatani kaldirdim kendisi indirdi camasirini yapti cisini ben girdim duzelttim

o telaşla insanın aklına hiçbişey gelmiiyo ne yemek ne su içme ne tuvalet ihtiyacı benimde gelmedi hiç düğünde kuaförden gelince benim gelinliğim 2 parçaydı odada altını çıkarıp şortmu caprimi ne giyip lavobaya gitmiştim kaydirigubbakcemile3bide düğünden gelince yine altını çıkarıp girmiştimkaydirigubbakcemile3

:) güzel soru 10 gün önce nişanım vardı kabarık kocaman bi elbise giydim kuaför ve resim faslında epey bi sıkışmıştım eve geldiğimde doğru kendimi tuvalete attım sağolsun arkadaşım arkayı kaldırdı bende öyle zar zor işimi gördüm ama tuvalet kapısı kapanmadığı için kardeşlerim o halde boy boy resimlerimi çekti güzel günden enteresan resimlerle dolu anılarım oldu kimse tuvalette olduğumu düşünmediği için herkes yanıma geldi halam iki kardeşim gülüp bana bakıyolardı kamuya açık alanda ediverdim çişimi hemde fotoğraflarla belgelendi :)))

hahha ne komik yoorumlar ya eniyisi kabarık olmayan gelinlik giyecen olca bitcek....tarlatan da olmayacak.. sositosositolaelaelaelaelae

ben kesinlikle tutarım büyük konuşmayım ama o kadar kişi beraber giremem wcye falan bi kaç saat sıkın dişinizi canımkaydirigubbakcemile3

h.sonu da bu konu takılmıştı aklıma ben de nişanlımın ablasına sordum. istersen gelmesin diye hiç bir şey içme o gün ama heyecandan zaten geliyor dedi. ben de gitsem bile tek başıma gitmeyi tercih ederim.

:))) aklıma geldi ya ben kuzenimle beraber girmiştim nikah şahidim di zaten her şeyimle ilgileniyordu tarlatanı yukarı kaldırınca gelinliğin eteğide içine toplandı zaten kolay oldu salona inmeden girdim wc ye gece boyunca bir daha gelmedi iyi ki kaydirigubbakcemile3

2 hafta önce düğünüm oldu ama aklıma kesinlikle tuvalet gelmedi. hatta sabah kalkınca gitmiştim ne kuaföre giderken ne gelinliği giyerken hiç gitmedim. yaklaşık 15 saat gitmedim yani:) arabaya binmek bile zor oluyor wc'yi düşünemiyorum

ben nişanımda salonda hiç girmedim
ama kuaförden geldiğimde girmiştim
birde eteği çıkarma şansım yoktu çünkü düğmesi koptuğundan dikilmişti arkası
kuzenimle beraber girdik o eteği kaldırmama yardım etti ben işimi halletim :KK1:
ama klozetti normalde nasıl olur bilmiyorum

Hahahahaaa :)) çok güldüm ya.Hiç aklıma gelmemişti.Sonra gelinlikle kendimi tuvalette 3 kişiyle beraber hayal ettim. Yine güldüm. Komik ama çok da önemli :))sırnaşık şey

evet genelde 3-5 kişi birden giriyor :nazar:
ben bütün haşinliğimle red ettim:lepi:
niye dersen biri kaynanamdı kaydirigubbakcemile3
daha kocam görmeden :roflol::roflol::roflol:

:KK1: çok güldüm bunaa

ya benimde geçenlerde aklıma geldi bu konu...iyi oldu gördüğüm...nişandada gitmiştim ben....ama öyle gelinlik gibi kabarık nişanlık giymediğim için sorun olmadı kendim topladım eteğimi girdim.....

gelinlikle nası olacak bilmiyorum.....insan tuvalete sığmaz bile onla.....yanımada kimseyi alamam ben vallaa...heleki kayınvalideeeakannehir

benim nişanlığım kabarıktı,saçlarım yapıldıktan sonra bir gittim wcye,nişan yerinde biara wc geldi ama sonra unutmuştum.gece 1de girdim tekrar o da üstümü değiştikten sonra.nişanlık da saat 11den gece 1e kadar durmuştu üstümde.fazla sıvı tüketmezsek düğünde büyük problem çıkmaz muhtemelen..

bizim 4 te nikah akşam 7 de düğün oldu
nikahtan sonra düğünün olacağı otele geçtik
odamıza çıktık arkadaşlarımızla
tarlatanımı falan çıkartmıştım zaten
düğüne az zaman kala wcye gittim
sonrada üzerimi düzeltip düğüne indim
düğün boyuncada sürekli bişeyler içtim ama bitene kadar tutabildim Allahtan :)

X