Düğün Dnde gelin wc ihtiyacn karlayamaz m??

Bende düğünümde 2 kez wc ye gittim..kızkardeşim ve kuzenim yardım ettiler eteklerimi tuttular..pek sorun olmadı.. Gelinliğim tek parça üstelik drapeliydi..

Son düzenleme:
ayy nerdn girdim bu konuyaa hiç böyle bi derdim yoktu aklıma bile gelmemiştiii :KK1: nişanımda gayet rahattım yaa, umarım düğünde de öyle olurummm

Arkadaşlar aklıma takıldı şimdi ,,sizin düğününüz herşey çok muhteşem gidiyor,fakat çok sıkıştınız öyle böyle değil wcye gitmek zorundasınız, gelinlikle nasıl gideceksiniz?? yada giden varmı bu şekilde ??? :sm_confused:

Ölürdüm de gitmezdim . o kadar insanın içinden o devasa gelinlikle WC ye asla asla asla gitmezdim. Gidemezdim. Düğünden öce git sulu gudalar alma.:KK20:

Sabah 8 de giydim gelinliği akşam 8 de çıkardım öğlene kadar hiç sıvı tüketmedim ama öğleden sonra teknede bol ayran içtim heyecandan çok tansiyonum düşer gbi oldu çokta sıcaktı. Eve girdiğim de hemen görümceme çıkarttırdım gelinliği koştum tuvalete. Zor tuttum kendimi. Çok fenaydı. Ayran içmesem problem olmazdı ama.

Aaaaah neden böyle bir şeyi aklıma getirdiniz ki, şimdi psikolojim etkilenecek ve offfffffffff :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ay hayır bir de balık model benim gelinlik, nasıl olacak tuvaletim gelirse, yo yoo tutarım yahu sıvı da tüketmezsem bence sorun olmaz. Offf neden ama nedeeeeeeeeeeeennn, görmez olaydım bu başlığı da saçma psikolojim über saçma bir hal almasaydııı :KK47::KK47: :KK17::KK17:

ben de gittim.. gerçi ben sabah 9 da gelinliği giydim , sonra 3.5 saat yol teptim. foto cekimi vs derken akşam oldu.. otelin wc ye gırdım bızım odadakı tabı gelınlıgı bır gıydın mı bır daha cıkartmak olmaz :) etegı ablam tuttu.. ama daha bızım dugun başlamamıştı.. O gün yeme içme cok fazla olmuyor zaten heyecandan, bir de giyinmeden önce wc ye gıtmek de fayda var.. hatta bir gece önceden vucudu hazırlamak lazım :KK66:

Pratik bilgiler veren bir sitede okumuştum, gelin klozete ters oturursa daha rahat edermiş. Yani yüzünüzü rezervuara döneceksiniz, gelinliğinizin uzun kuyruğu ferah ferah tuvalet kabininin içinde yayılacak.

X