Lekeler, Çiller Doa kimya Tca peeling

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

lilamsi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2012
736
1.112
26
Arkadaşlar merhaba. Benim cildimde maalesef çok fazla sivilce lekeleri var. Her iki yanağımda da yayılmış durumdalar. Geçen sene %20 oranında Tca peeling uyguladım ama ne yazık ki soyulma bile olmadı. Sorum şu ki, daha önce Doa kimyanın Tca peelingini kullanıp memnun kalan var mı? ve kaçlık kullandınız? daha önce 20lik kullandım hiçbir şey olmadı şimdi 40lık kullanmayı düşünüyorum

Bi cildiyeye doktoruna danışmalısın

Arkadaşlar Doa'nın TCA sını C vitaminini E vitaminini ve kükürtünü kullandım. E vitaminini saç ve tırnak için sürekli kullanıyorum hatta. Öneririm...

Arkadaşlar merhaba. Benim cildimde maalesef çok fazla sivilce lekeleri var. Her iki yanağımda da yayılmış durumdalar. Geçen sene %20 oranında Tca peeling uyguladım ama ne yazık ki soyulma bile olmadı. Sorum şu ki, daha önce Doa kimyanın Tca peelingini kullanıp memnun kalan var mı? ve kaçlık kullandınız? daha önce 20lik kullandım hiçbir şey olmadı şimdi 40lık kullanmayı düşünüyorum
30luk işe yarar 40 biraz fazla mahvolursun ben 30 yaptım bi dk bile duramadım ayrıca önceden 20 yapmıştım iyi soyulmuştu ama 30luk gayet iyiydi

doakimya gerçekten berbat bir firma ödemeyi yaptım ürün 20 gün de gelmedi tam bir rezalet gelen ürün cildimi mahvetti. 20 tca aldım delindi cildim iyileştikten sonra tcapeelingi diye bir siteden aldım yara yapmadan yüzümdekii tırnak izlerini geçirdi.

Doa kimya tam bir fiyasko hemen gemen her ürününü denedim helede tca aman sakın ordan alıp uygulamayın mahvediyor cildi

Şu an yine tca uyguladım cildime 3. Günüm baya koyulaştı güzel bi soyulma olacak sonucu yazacağım

X