Doç. Dr. Özkan Özdamar, Tüp Bebek Tedavisi, Bahçeci Fulya

zehra karakaya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
4
5
42
herkese merhaba. aranıza yeni katıldım. 3 yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz. tam 3 kez aşılama denedik ancak başarılı olamadık. 40 yaşındayım ve artık tüp bebek sürecine girmeye karar verdik. Çok araştırdım, tüp bebek kesinlikle ekip işi. Bir sürü isim ve merkez var. Bu konuda en iyi merkezin bahçeci tüp bebek merkezi olduğunu düşünüyorum. Bahçeci doktorlarını araştırırken de içim en çok Dr. Özkan Özdamar'a ısındı. İnstagram hesabını inceledim, zaten mavi tik almış olması bende en başta güven duygusu oluşturdu. Bahçeci'de bir de Cem hoca da var mavi tik. Eğitimine baktım, Gata mezunuymuş. Google yorumlarına baktım, genel olarak çok olumlu. Son olarak sizlere de sormak istedim. Özkan hocada tedavi gören var mı? Nasıl biridir, nasıl bir doktordur?

Bende bahçecide prof. Dr. Remzi Abalıya gidiyorum cuma günü transferim var. Merkez olarak gerçekten çok ilgililer.
hakkınızda hayırlısı olur inşallah, güzel haberlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Allah isteyen herkese nasip etsin. ben özkan hocadan randevu almayı düşünüyorum ama bakalım yorumlar nasıl gelecek. merkez konusunda içimdeki hislerin doğru çıkmasına çok mutlu oldum.

Özkan hocam şahanedir 🥰 gözünüz kapalı gidebilirsiniz. başka merkezlerde 4 başarısız denememiz olmuştu. Amh ım 0.8 idi. Yaşım da 39 olmuştu ve umudum tükenmek üzereydi. Zaten gittiğinizde doğru yerde olduğunuzu direk anlayacaksınız. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Özkan hocam şahanedir 🥰 gözünüz kapalı gidebilirsiniz. başka merkezlerde 4 başarısız denememiz olmuştu. Amh ım 0.8 idi. Yaşım da 39 olmuştu ve umudum tükenmek üzereydi. Zaten gittiğinizde doğru yerde olduğunuzu direk anlayacaksınız. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.
ayy gerçekten miii, çok sevindim bu yorumunuza. sonucunuz pozitif sanırım? inşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız.

Umutlar tükenmiş ve psikolojimiz dağılmıştı. Başka yerlerde 3. deneme sonrası vazgeçecekken, Bende bir yakinimin onerisiyle Bahçecideki Özkan hocamizla yollarimiz kesisti....

Allah Bir degil nin defa razi olsun şu an 6 aylık gebeyim...

Umutlar tükenmiş ve psikolojimiz dağılmıştı. Başka yerlerde 3. deneme sonrası vazgeçecekken, Bende bir yakinimin onerisiyle Bahçecideki Özkan hocamizla yollarimiz kesisti....

sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah. çok sevindim sizin adınıza, darısı başıma

herkese merhaba. aranıza yeni katıldım. 3 yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz. tam 3 kez aşılama denedik ancak başarılı olamadık. 40 yaşındayım ve artık tüp bebek sürecine girmeye karar verdik. Çok araştırdım, tüp bebek kesinlikle ekip işi. Bir sürü isim ve merkez var. Bu konuda en iyi merkezin bahçeci tüp bebek merkezi olduğunu düşünüyorum. Bahçeci doktorlarını araştırırken de içim en çok Dr. Özkan Özdamar'a ısındı. İnstagram hesabını inceledim, zaten mavi tik almış olması bende en başta güven duygusu oluşturdu. Bahçeci'de bir de Cem hoca da var mavi tik. Eğitimine baktım, Gata mezunuymuş. Google yorumlarına baktım, genel olarak çok olumlu. Son olarak sizlere de sormak istedim. Özkan hocada tedavi gören var mı? Nasıl biridir, nasıl bir doktordur?

hiç benim eğitimimi, mavi tıkımı sormuyorsun? üzüyorsunuz beni ....

Z zehra karakaya , M melek gorgun , A aynur86akgun , @aynur goksu

artık bizimle değilsiniz...

Merhabalar aynı sıkıntıyla bende kendisine gitmek istiyorum acaba süreç hakkında bilgi verebilir misiniz? Yani amh düşüklüler için nasıl bi yol izliyor ve ücretsiz ön görüşme yapıyormmub

Canım ücret ne kadar odedınız ?Ben gurcıstanda yawıyorum burda o doktorunıneren şahıs 2600 dolar soyledı bana

X