Kızlar istanbul bahçeci fulya tüp bebek merkezine gidenler yardımcı olun

İki kere kontrole gittim 4 yada 5 gün kullandım kontrole gittim 2 gün daha kullndm sonra yine kontrol daha sonra opu oldu canm
Çok yardımcı oldunuz bana çok teşekkür ederim size inşallah çok güzel sonuçlar alırsınız benimle paylaşın sonucunuzu olur mu dualarım sizinle rabbim bu yolda yardımcımız olsun bende yaşadıklarımı sizinle paylaşırım güzel sonuçlar alalım inşallah 🙏 😍

Çok yardımcı oldunuz bana çok teşekkür ederim size inşallah çok güzel sonuçlar alırsınız benimle paylaşın sonucunuzu olur mu dualarım sizinle rabbim bu yolda yardımcımız olsun bende yaşadıklarımı sizinle paylaşırım güzel sonuçlar alalım inşallah 🙏 😍
Aminn insallhhh tamam canm stres yaşama hiç bı sekilde kendini negatif ortamlara sokma hep pozitif düşün hayrlisiyla olacak insalhh bizimde dualarımız kabul olcak

Bende bahçecide Fulya da prof. Remzi Abalı ya gidiyorum. 11 ocakta toplamam olacak. Mart ayında transfer inşallah. Dış merkezde 3 negatif denememiz var. Şuanlık yolunda gidiyor herşey. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.

Kızlar 24 yaşındayım 6 senelik evliyim ve polikistik overim istanbul bahçeci fulya tüp bebek merkezine gitmeyi düşünüyorum ama hangi doktora gitmem konusunda çok kararsızım nolur gidenler yardımcı olabilir mi mehmet reşit hoca yı araştırıyorum ama kararsızım çok yoğun olduğu için çok ilgilenmiyormuş hoca bir kaç yerde öyle okudum gerçekten canı gönülden ilgilenicek doktor arıyorum istediğimi sorabileceğim ters konuşmayacak bir doktor arıyorum var mı kızlar bi bilginiz nolur yardımcı olun bana kafayı yiyeceğim düşünmekten araştırmaktan bilgilerinize ihtiyacım var kızlar 💙🤗
Kesinlikle doç. Dr. Özkan Özdamar
İnstagramdan bi takip edin derim. Zaten tüm soru işaretleriniz gidecek.

Merhaba. Ben de Mehmet Reşit Bey e randevu aldım bu haftaya. sizin nasıl gidiyor memnun musunuz? Nasıl bir doktor acaba kendisi?
Merhabalar. Ben çok memnun kaldım Mehmet beyden görüşmeler kısa sürüyor ama ne gerekiyorsa hemen plan program yapıp söylüyor normalde ameliyat olmam gerekiyordu biraz uzun bir olay ama Mehmet bey ameliyat olmadan deneme yapıcaz dedi ve önce Allah ın izniyle sonra Mehmet beyin verdiği kararla transfer oldum ve suanda 14 haftalık hamileyim Mehmet bey gerçekten işinde çok başarılı bir hoca herşey gönlünüzce olsun inşallah 🙏

Merhabalar. Ben çok memnun kaldım Mehmet beyden görüşmeler kısa sürüyor ama ne gerekiyorsa hemen plan program yapıp söylüyor normalde ameliyat olmam gerekiyordu biraz uzun bir olay ama Mehmet bey ameliyat olmadan deneme yapıcaz dedi ve önce Allah ın izniyle sonra Mehmet beyin verdiği kararla transfer oldum ve suanda 14 haftalık hamileyim Mehmet bey gerçekten işinde çok başarılı bir hoca herşey gönlünüzce olsun inşallah 🙏
yaa çok sevindim adınıza hayırlı uğurlu olsun sağlıkla hayırla kucağınıza alın inşallah. ben de çarşamba günü görüştüm dediğiniz gibi baya kısa sürüyor görüşme . ilk görüşmede insan uzun uzun dinlenmeyi bekliyo ama doktor bey sanki bir yere yetişecekmiş gibi hızlı hızlı anlatıyor bi an önce bitmesini istiyor hali var :) güven verdi yine de bana. ne yaptığını bilen biri hissi veriyor. bende de hem ileri yaş hem amh düşük hem çikolata kisti var. inşallah biz de güzel haber alırız.

Kesinlikle doç. Dr. Özkan Özdamar
İnstagramdan bi takip edin derim. Zaten tüm soru işaretleriniz gidecek.
instagramda hepsi çok albenili bakarsanız gelen bütün hastalar hamile kalmış görünüyor. hiç birinde hamile kalamayanlar ya da kalıp düşükle sonuçlananlar yok. o yüzden instagram tek kriteriniz olmuyor maalesef.

yaa çok sevindim adınıza hayırlı uğurlu olsun sağlıkla hayırla kucağınıza alın inşallah. ben de çarşamba günü görüştüm dediğiniz gibi baya kısa sürüyor görüşme . ilk görüşmede insan uzun uzun dinlenmeyi bekliyo ama doktor bey sanki bir yere yetişecekmiş gibi hızlı hızlı anlatıyor bi an önce bitmesini istiyor hali var :) güven verdi yine de bana. ne yaptığını bilen biri hissi veriyor. bende de hem ileri yaş hem amh düşük hem çikolata kisti var. inşallah biz de güzel haber alırız.
Dualarım sizinle Rabbim en kısa zamanda yüzünüzü güldürsün inşallah başta banada ameliyat falan diyince çok üzülmüştüm nasıl kaldırıcam ben ameliyatı nasıl iyileşip evlat sahibi
Olucam diye düşünürken Mehmet hoca sağ olsun planda değişiklik yaparak direk transfer dedi ve çok şaşırmıştım gerçekten ne yapması gerektiğini çok iyi bilen çok iyi plan yapan bir doktor diye düşünüyorum ben zamanınız su gibi aksın ve o güzel mutlu haberi sağlıkla alın inşallah 🙏 🥰

Ameliyat derken, miyom ameliyati gibi birsey mi?

Arkadaşlar merhaba,
Ben de Bahçeci Fulyada ilk tüp bebek tedavimi Mehmet Reşit Asoğlu hocama yaptırdım. Kasım 2022 de başladık muayene, yumurta büyütme, toplama akabinde piyasada ilaç olmadığı için Aralık 2022 de dondurulmuş embriyo transferi oldum. İlk denemede hamile kaldım ama 8. Haftada gelişim durdu ve düşük yaptım.

Şimdi yeniden Mehmet hocama gidelim diyoruz fakat kendisi umut şubesine geçmiş. Muayeneleri Umut şubesinde embriyo transferini Fulya şubesinde yapıyormuş telefonda böyle bilgi verdiler. Mehmet hocam Cem hocadan kalan hastalara da bakacakmış, bu sitede bir arkadaş yazmış ne kadar doğru bilmiyorum.

Ben kışın gittiğimizde çok memnun kalmıştım. Keşke hamileliğim de devam etseydi ama nasip. Vardır bir hayır , Allahım hepimizin emeklerinin karşılığını versin. Hayırlı, sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

Arkadaşlar merhaba,
Ben de Bahçeci Fulyada ilk tüp bebek tedavimi Mehmet Reşit Asoğlu hocama yaptırdım. Kasım 2022 de başladık muayene, yumurta büyütme, toplama akabinde piyasada ilaç olmadığı için Aralık 2022 de dondurulmuş embriyo transferi oldum. İlk denemede hamile kaldım ama 8. Haftada gelişim durdu ve düşük yaptım.

Şimdi yeniden Mehmet hocama gidelim diyoruz fakat kendisi umut şubesine geçmiş. Muayeneleri Umut şubesinde embriyo transferini Fulya şubesinde yapıyormuş telefonda böyle bilgi verdiler. Mehmet hocam Cem hocadan kalan hastalara da bakacakmış, bu sitede bir arkadaş yazmış ne kadar doğru bilmiyorum.

Ben kışın gittiğimizde çok memnun kalmıştım. Keşke hamileliğim de devam etseydi ama nasip. Vardır bir hayır , Allahım hepimizin emeklerinin karşılığını versin. Hayırlı, sağlıklı evlat nasip etsin inşallah
Geçmiş olsun rabbim tekrarini yasatmasin. Ayni donemde tedaviye baslamisiz aynı donemde transfer olup ayni haftada dusuk yapmisiz. Fakat benim dusugumun sebebi kan sulandiriciyi cok erken biraktirmalari oldu transferin 9. Gunu yerleşme kanamasi oldu bende korktum ve merkezi aradik merkez asistana yönlendirdi ve coraspin kesildi (benim normal yolla 1 dusugum 1 kurtajim vardi) sonrasında bana oksapar kan suladirici vs verilmedi bebegi gördük kalp atisi duyduk her sey sorunsuz giderken bir gece dusuk yaptim sonrasinda arastirdim ki tup bebek tedavisinin olmazsa olmazi kan sulandiriciymis ve 2 3 gunluk ilac kesme olsbiliyormus ama mutlaka tekrar baslanmaliymis. Ben o yuzden mehmet hocada devam etmeyecegim evet isini guzel yapan biri ama ne yazik ki bu surecte iletisim cok kotuydu asistanlari ile anlasamadim bir suru sıkıntı yasadim ve doktor degistirme karari aldim. Agustos sonu gibi 2. transfer icin bahceciye gidecegiz regl baslangiciyla. Rabbim yardımcımız olsun emeklerimizi karşılıksız birakmasin. Bu defa saglikli bir surec ve saglikli gebelik gecirip kucağımıza bebeğimiz alacagimiza inancim tam.

Geçmiş olsun rabbim tekrarini yasatmasin. Ayni donemde tedaviye baslamisiz aynı donemde transfer olup ayni haftada dusuk yapmisiz. Fakat benim dusugumun sebebi kan sulandiriciyi cok erken biraktirmalari oldu transferin 9. Gunu yerleşme kanamasi oldu bende korktum ve merkezi aradik merkez asistana yönlendirdi ve coraspin kesildi (benim normal yolla 1 dusugum 1 kurtajim vardi) sonrasında bana oksapar kan suladirici vs verilmedi bebegi gördük kalp atisi duyduk her sey sorunsuz giderken bir gece dusuk yaptim sonrasinda arastirdim ki tup bebek tedavisinin olmazsa olmazi kan sulandiriciymis ve 2 3 gunluk ilac kesme olsbiliyormus ama mutlaka tekrar baslanmaliymis. Ben o yuzden mehmet hocada devam etmeyecegim evet isini guzel yapan biri ama ne yazik ki bu surecte iletisim cok kotuydu asistanlari ile anlasamadim bir suru sıkıntı yasadim ve doktor degistirme karari aldim. Agustos sonu gibi 2. transfer icin bahceciye gidecegiz regl baslangiciyla. Rabbim yardımcımız olsun emeklerimizi karşılıksız birakmasin. Bu defa saglikli bir surec ve saglikli gebelik gecirip kucağımıza bebeğimiz alacagimiza inancim tam.

yazdıklarınızın her harfine katılıyorum. mehmet reşit asoğlu ile başladım ben de ama inanılmaz iletişim sorunu yaşadım. asistanları inanılmaz ilgisiz iletişim sıfır. asla ulaşamıyorsunuz hanımefendilere. doktor deseniz odasına girmenizle çıkmanız bir oluyor sanki bir an önce gitmeniz için hızlı hızlı bişeyler söylüyor ve yolluyor.ben muayene odasında soyunup çatalda beklerken içeri hasta alıp konuşuyor. bahçecide siz yürüyen kredi kartları, nakit banknotlar olarak görülüyorsunuz malesef ancak para alacaklarsa iletişime geçiyorlar. çok kötü bir deneyim oldu benimki.büyük konuşmayayım ama bir daha aynı hocayla devam etmem asla

Ameliyat derken, miyom ameliyati gibi birsey mi?
Yok hayır sol yumurtalığım ve sol tüpüm geniş olduğu için sol tüpümü bağlıycaktı mehmet hoca daha önceden kistim patlamıştı ve o tüpümde genişleme yapmış ordan gelen sızıntıdan kendiliğimden gebe kalmama engel oluyormuş bu yüzden o sızıntıyı kesmek için tüpümü bağlıycaktı ama çok şükür ameliyata gerek kalmadan bebeğim tutundu bana

X