Doğru mu yapıyorum?

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.828
1.336
33
Merhaba bir kişiyle görüşmeye başladım,henüz sevgili olmadım.Etkilendim gibi ama hala kararsızım..Çok tanımasam da yükseldim baya bi..korkularım var,kararsızım yine de..Her an geri adım atabilirim.Ama ellerimi tutmasına izin verdim..
Şimdi bir arkadaşım biriyle tanıştırmak istiyor..Görüştüğüm kişiyle henüz oturmamış bir ilişki içindeyim,karmaşık..
Sizce diğer kişiyle görüşsem saçmalamış mı olurum?
Hangisi doğru?

Saçmalamış olmazsın görüş .
Belki diğerine daha fazla yükselirsin 🤓.
Ortada ilişki yok bir şey yok.yani kendini kötü hissedebileceğin bir durum yok .
Bu arada maşallah kısmetin açık.
Ahh R rainyy üzümlü kekim darısı başına 😎
Çok gerildim..Ne bileyim ,kendimi çok çabuk yargılayan ve kendimde hata kabul etmeyen bir insanım.

Öncelikle bir şarkı armağan etmek istiyorum.

Yaşanacaksa yaşanacak
Ayrılıklar, mutsuzluklar
Ölüm yok ya bunun sonunda
Tüm acılar bir yere kadar

:KK75:

Saçmalamış olmazsın. Adı koyulmuş bir şey değil anlık gelişmiş.

Öncelikle bir şarkı armağan etmek istiyorum.

Yaşanacaksa yaşanacak
Ayrılıklar, mutsuzluklar
Ölüm yok ya bunun sonunda
Tüm acılar bir yere kadar

:KK75:

Saçmalamış olmazsın. Adı koyulmuş bir şey değil anlık gelişmiş.
Adını koymadım henüz.Ama ellerimi tutmasına ve sarılmasına izin verdim,ilginç bir şekilde de tensel çekim hissettim.
Tabi güven oluşmadı daha.İlişkiye başlma konusunda kararsızım ,belki de başladım haberim yok.
Ay ben ağlamak istiyorum ya..

Bizim patronumuz sürekli 2 nokta koyar cümle sonunda. Sizi okurken gerildim bi an karşımda adam varmış gibi :KK70:
Neysem. Ben flört işlerinden çok anlamıyorum çünkü etkilendim diyorsunuz ilk kişiden, o zaman diğerini neden tanımak istiyorsunuz? Hani etkilenmedim ama bi süre daha tanımak isterim deseniz görüşün diğeriyle de derdim ama şu anki haliyle bana bi yola girmişsiniz en azından kendi içinizde gibi geldi.

Ben bu şekilde doğru insanın bulunacağına inanmıyorum. İlkiyle anlaşamazsınız görüşmeyi bırakırsınız ikinciyle görüşün tabi ki ama etkilendim diyorsunuz görüşmeye devam etmeyi düşünüyorsunuz o zaman ikincinin hikayede işi ne? Zamane ilişkileri biraz garip gerçekten. Bu şekilde sevgi de gelişmez ki gelişeceği varsa bile

Ben bu şekilde doğru insanın bulunacağına inanmıyorum. İlkiyle anlaşamazsınız görüşmeyi bırakırsınız ikinciyle görüşün tabi ki ama etkilendim diyorsunuz görüşmeye devam etmeyi düşünüyorsunuz o zaman ikincinin hikayede işi ne? Zamane ilişkileri biraz garip gerçekten. Bu şekilde sevgi de gelişmez ki gelişeceği varsa bile
Evet etkilendim..Sanırsam ikinci olmayacak.Bu kişide karar kıldım.😊

Adını koymadım henüz.Ama ellerimi tutmasına ve sarılmasına izin verdim,ilginç bir şekilde de tensel çekim hissettim.
Tabi güven oluşmadı daha.İlişkiye başlma konusunda kararsızım ,belki de başladım haberim yok.
Ay ben ağlamak istiyorum ya..
Aĝla bacım alışırsın. Rahat ol ya. Amaan biz zorlaştırıyoruz bu işleri. Ama sen bir şeyler hissetmişsin o yüzden başka biriyle görüşme o zaman olmaz.

Ben olsam arada arkadaşın olduğu adayı görmeden karar vermem. Daha güvenilir olanı bir gör. Beğenmezsen devam etme. Diğeriyle ilgili elinde hiç done yok
Diğeri ile üç defa görüştük,aynı şehirdeyiz,tabiki de kendimi çok bağlamıyorum.
Bu kişiyle de aramızda yaş farkı var,12 .Fazla geldi açılçası

X