Saç Uzatma Yöntemleri Doğum kontrol hapıyla saç uzatma efsanesi gerçek mi ?

Feminatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2018
68
15
Kızlar, internette doğum kontrol hapıyla ilgili efsaneler okuyup duruyorum. :skandal:
Bazı youtuberlar doğum kontrol hapı kullanarak saçlarını uzatıp gürleştirdiklerini idda ediyorlar. :110:
Kimisi hapı ezdikten sonra suyla karıştırıp macun kıvamına getirerek saç derisine uyguladığını söylüyor kimisi de kırıp şampuanının içine eklediğini. Böyle bir saç uzatma efsanesi var mı gerçekten ? o_O

Dax Supergro kullanın kızlar. Sonuc mükemmel. Düzenli kullanım şart . onun dışında sampuan olarak restorexin içine büyükler için satılan aspirinden 10 tane ezin ve sadece onu kullanın. Kisa sürede farkı göreceksiniz. Bana da dua edin

Dax Supergro kullanın kızlar. Sonuc mükemmel. Düzenli kullanım şart . onun dışında sampuan olarak restorexin içine büyükler için satılan aspirinden 10 tane ezin ve sadece onu kullanın. Kisa sürede farkı göreceksiniz. Bana da dua edin

aspirin ?

bi o kalmıştı onu da denicem :)

Restorex benim saçıma hiç iyi gelmedi. İlk kullanımda minik minik bir sürü saç telimin tararken döküldüğünü gördüm. Başlamadan bırakmış oldum anlayacağınız...

Üzüldüm işe yaramamasina. O zaman bioblasın hızlı sac uzatmak icin bir şampuanı var onu da bir dene. Ben bazen restorex bazen bioblas kullanıyorum. 2 şampuanın içinede büyükler için satılan aspirinden birde çam terebentin koydum. Ciddi sekilde işe yarıyor

Doğum kontrol hapi da koymuştum bi zamanlar çinko hapiyla birlikte. Ama babam dr kesinlikle yapma sac derisinden tüm vücuduna yayılır. Baska sıkıntılar çıkar önünü alamayız dedi. Izin vermedi.

Doğum kontrol hapi da koymuştum bi zamanlar çinko hapiyla birlikte. Ama babam dr kesinlikle yapma sac derisinden tüm vücuduna yayılır. Baska sıkıntılar çıkar önünü alamayız dedi. Izin vermedi.
Bunu öğrendiğim iyi oldu. Hormon sonuçta tabiki zarar verir. Tresan ısırgan otlu şampuan aldım, onu duydunuz mu ?

Düzenli kullanim derken nasıl kullanmak lazim?

Bir de sacran arindirmakta gucluk cekiyorum ben onu.islatmadan şampuani kafama boşaltsam da nafile..

Bakalım bende haftada bir bemiks, bepanthen, evigen ile maske yapıyorum. Restorex e de biraz kattım onu kullanıyorum. Bir de yedekte at kuyruğu özlü şampuanım var ona da dün doğum kontrol hapı kattım bir kez kullandım. Tabi ilk kullanım uzatıp uzatmadığını bilmiyorum henüz

Bakalım bende haftada bir bemiks, bepanthen, evigen ile maske yapıyorum. Restorex e de biraz kattım onu kullanıyorum. Bir de yedekte at kuyruğu özlü şampuanım var ona da dün doğum kontrol hapı kattım bir kez kullandım. Tabi ilk kullanım uzatıp uzatmadığını bilmiyorum henüz
Ben kullanalı 1 ay oluyor öyle aşırı uzamadı ya.

X