Doğum yaptım fakat eşimle boşanma aşamasındayız

Merhabalar. 1,5 yıldır evliyim. 3 aylık bir oğlum var ve eşimle boşanma aşamasındayız. Annesi yatak çarşafıma gerdeğime her şeyime laf etti ve tartıştık baya. O dönemde hamileydim ve annesi eşime boşa bu kadını dedi. Eşimde beni boşanacağını söyledi ardından doğru düzgün eve gelmemeye başladı ben o dönem 7 aylık hamileydim. Sürekli küfür etti kavga ettik. Bana seni annemin tırnağına kurban ederim dedi. En son sinir krizi geçirdim eşim annesine ben sana demedim mi sıç bu kızın ağzına yüz vermeyin bu köpeğe dedi ve bir sonraki gün ailemin yanına geldim. Doğumu burda yaptım. Şimdi eşim değişeceğini asla böyle bir şey olmayacağına söz veriyor hatta tedavi görmeye başladı. Değiştiğini görebiliyorum ama yaşanılanları unutamıyorum. 4 aydık ailemin yanındayım doğuma geldi bir kaç kere daha geldi yanıma barışmak istiyor. Sonuçta onunda çocuğu büyümesini göremiyor diye çok üzülüyorum ama unutamıyorum bir türkü olanları. Siz olsanız ne yaparsınız ?
Huylu huyundan asla ama asla vazgeçmez çok net.

Siz hamileyken size bunları yapan adam hamile değilken neler yapmaz düşünmek bile istemiyorum. Annesinin boşa bu kadını komutuyla size bunları yaşatan adam 24 saat tedavi görse değişmez. Hamile kadına insan düşmanı olsa bunları yapamaz ki adamın çocuğunu taşıyordunuz. o stres ve üzüntü ile düşük yapabilirdiniz. adamda zerre merhamet yok. bosanin ya da boşanmayin diyemem sonuçta sizin hayatınız ama boşanmazsaniz bir B planiniz olsun ki bunları tekrar yasadiginizda şaşırmayın ve kendi hayatınızı kurun.

Ha şimdi çocuğu için ağlamaları zirlamalarini geçsin. çocuğunun annesine merhameti olmayan adam anca böyle göstermelik ağlayıp zirlar.
Keşke yorumlarin alnını opebilsek öyle bir yorum yani 😂

Merhabalar. 1,5 yıldır evliyim. 3 aylık bir oğlum var ve eşimle boşanma aşamasındayız. Annesi yatak çarşafıma gerdeğime her şeyime laf etti ve tartıştık baya. O dönemde hamileydim ve annesi eşime boşa bu kadını dedi. Eşimde beni boşanacağını söyledi ardından doğru düzgün eve gelmemeye başladı ben o dönem 7 aylık hamileydim. Sürekli küfür etti kavga ettik. Bana seni annemin tırnağına kurban ederim dedi. En son sinir krizi geçirdim eşim annesine ben sana demedim mi sıç bu kızın ağzına yüz vermeyin bu köpeğe dedi ve bir sonraki gün ailemin yanına geldim. Doğumu burda yaptım. Şimdi eşim değişeceğini asla böyle bir şey olmayacağına söz veriyor hatta tedavi görmeye başladı. Değiştiğini görebiliyorum ama yaşanılanları unutamıyorum. 4 aydık ailemin yanındayım doğuma geldi bir kaç kere daha geldi yanıma barışmak istiyor. Sonuçta onunda çocuğu büyümesini göremiyor diye çok üzülüyorum ama unutamıyorum bir türkü olanları. Siz olsanız ne yaparsınız ?
Huylu huyundan asla vazgeçmez canm zor zamanlarinda seni yanlız bırakmış ben olsam şans vermezdim

Gunahin ne imis canim bu kadar kin öfke sana.aslaaa Donme cnm , cocugu elinden alıp gönderebilir anlattıklarından bunu çıkardım..
Ailen sahip çıkmış seni bağrına basmış kutluyorum onları..
Çok teşekkür ederim

Şans vermeyi düşünmeniz bana çok ilginç geldi. Ne olsa düşünmezdiniz mesela?

En doğrusu bu olacak sanırım vicdan yapmak istemiyorum gerçekten
Yapma tabi o sana zamanında yaptı mı hamilelik bence bı kadın için en zor en hassas dönemlerden biri o zorluğun içinde bı kat daha zorluk yaşatmış sana yine de sen bilirsin
Seni annemin tırnağına Kurban ederim nedir ya oraya çok takıldım hayat senin hayatın daha fazla bişey demek istemiyorum

Normalde kavga edersin anlarım ama hamilelik döneminde böyle yapan bı adamı ben affedemezdim sanırım ya kendi çocuğunu taşıyan karısına bunu yapan adam çocuğu haketmiyor. Çok üzüldüm sizin adınıza

Şans vermeyi düşünmeniz bana çok ilginç geldi. Ne olsa düşünmezdiniz mesela?
Şans vermeyi düşünmüyorum sadece üzülüyorum çocuktan onu ayırdığım için vicdan yapıyorum biraz. Ailemin yanına geldiğimden beri hiç şans vermeyi veya geri dönmeyi düşünmedim açıkçası ama onu sürekli ağlarken çocuğumu özledim kokusunu özledim derken görünce içim sızlıyor
Yapma tabi o sana zamanında yaptı mı hamilelik bence bı kadın için en zor en hassas dönemlerden biri o zorluğun içinde bı kat daha zorluk yaşatmış sana yine de sen bilirsin
Seni annemin tırnağına Kurban ederim nedir ya oraya çok takıldım hayat senin hayatın daha fazla bişey demek istemiyorum
Sanırım kararımda devam edeceğim içimi rahatlattınız teşekkür ederim boşuna vicdan yapıyormuşum

Belkide şuan amaçları sadece çocuktur afedersiniz azınıza ettiren insanlar ne olduda bianda melek oldular bence çok iyi analiz yapın sonra çocuğu alıp sizi tekrar kapıdışarı etmesinler ..!
Bende ondan korkuyorum açıkçası yani babamdan korkar sanmıyorum ama bir anda bu kadar değişmesi bile korkutuyor beni

Normalde kavga edersin anlarım ama hamilelik döneminde böyle yapan bı adamı ben affedemezdim sanırım ya kendi çocuğunu taşıyan karısına bunu yapan adam çocuğu haketmiyor. Çok üzüldüm sizin adınıza
Bende ilk günler öyle düşündüm ama çocuk olunca ve onun ağlamaları vs üzüldüm gereksiz yete vicdan yapıyorum sanırım

Şans vermeyi düşünmüyorum sadece üzülüyorum çocuktan onu ayırdığım için vicdan yapıyorum biraz. Ailemin yanına geldiğimden beri hiç şans vermeyi veya geri dönmeyi düşünmedim açıkçası ama onu sürekli ağlarken çocuğumu özledim kokusunu özledim derken görünce içim sızlıyor

Sanırım kararımda devam edeceğim içimi rahatlattınız teşekkür ederim boşuna vicdan yapıyormuşum
Sızlar sızlar geçer boşverin.

Evliliklerin bitmesinin 50 faizi kv ve onun ana kuzusu oğullari. Değiştiyse şans vere bilirsin. Ama ben kendi adima soyleyeyim o laflardan birinin dendiyi gun benim için biter. Ama bitirmek soylemek kadar kolay değil. Bence en buyuk psikolojik rahatsizlik ana kuzusu hastaliği. Bunu bir sendrom gibi tıp literaturune salmalari lazim. Ve malesef diyer hastaliklar gibi tedaviye de cevap vermiyor. O yuzden onun laflarina inansan ve şans versen dahi bir hatasinda hemen sileceyini goster ona. Hayat arkadaşi ayri anne ayri. Ne demek tirnagina kurban ederim seni. Sanki eve eş değil köle getirdi. Işimi yap, çocuğumu doğur, çeneni kapa... Bu kafada olan insan değişmez ama yine de gozlemle bakalim ne oluyor

allah bebeğine ve sana sağlık versin🙏zor durum .eşin pek değişmez.evini annenlere yakın mümkünse aynı mahalleye taşımak şartı galan koy.annesine karısı için bukadar ağır hakaretler ettiren adam kolay kolay değişmez canım.hatta sevgin bitti ise içinde hiç dönme derim

Gereksiz yere vicdan yapmayın. Bebeğinize ve kendinize odaklanın. Aynı şeyleri tekrar kendinize yaşatmayın. 7 sinde neyse 70inde odur.

Madem eşiniz terapi tedavi alıyor.sizde onunla alın .aile terapistine gidiin .Eşiniz bi adım atmış bu çok güzel bi adım ..her erkek kabul edip tedavi fln görmek istemez ..Şuçu arar karşıya zeytinyağ gibi üste çıkar..Bence sizde ilerde pişman olmayın evliliğinzi ve en önemlisi masum yavrunuz için bi adım atın aile terapisi ile başlayın..En azjndan yine olmazsa ben elimden geleni yaptım dersiniz

Bende ondan korkuyorum açıkçası yani babamdan korkar sanmıyorum ama bir anda bu kadar değişmesi bile korkutuyor beni
artık inan kmse kimseden korkmuyo haberler çoğunluk kadın cinayeti o yüzden tekrar söylüyorum çok iyi düşün evladınla birlkte Allah a emanet ol canım

Hepsini kabul ediyor sözde ama güvenemiyorum ki. Nereye kadar. Biz kaynanamla tartıştığımızda bana görüşmezsen görüşme demişti 2 gün sonra beni zorla onların evine götürmek istedi. Gitmeyince de kavga etti benimle o yüzden güvenemiyorum

İşte bana hamile ilken acımayan adama vicdan yapmak çok mantıksız evet ama her gün arayıp çocuğunu görüyor ve ağlıyor sürekli telefonda öyle olunca üzülüyorum ister istemez

Ailem Trabzon’da biz Urfa’da yaşıyoruz kimsem yok orda benim o yüzden. Babam henüz konuyu bilmiyor. Annem biliyor sadece

Kabul etmiyor onu bana 2 yıl ver işlerimi toparlayayım başka ile gidelim diyor sadece
Bu dediklerinizden sonra su sonuca varirim ben
Cocugunu ozleyen atlar gelir yaniniza
Bence siz barismayi kabul etseniz bile kendi ayaginla gel ben almaya gelmem diyecek
2 yil muhlet istiyorsa 2 yil sonra duzene soksun islerini gelsin
Acaba kv niz siz gittikten sonra esinizi de istemez mi oldu acaba
Gunahin ne imis canim bu kadar kin öfke sana.aslaaa Donme cnm , cocugu elinden alıp gönderebilir anlattıklarından bunu çıkardım..
Ailen sahip çıkmış seni bağrına basmış kutluyorum onları..
Bir ihtimal de sizin dediginiz cikabilir

X