DOGUMA HAZIRLIK

3 kapılı gardırop sifonyer büyüyen beşik. Yatak uyku seti v. S extraya gırıyor yatak 300 tl den baslıyor
Hımm biraz pahalıymış. Ben ikeadan aldım. Hiç araştırmadım bile. İsterseniz sizde bakın belki beğenebiliceğiniz birşey çıkar. Büyüyen beşik alıcağınıza yarın öbür gün çocuğun isteğine göre güzel bir yatak alırsınız bari istediği gibi olur. Çocukla alılveriş yapmak daha mantıklı geliyor bana. Kendi yaşıcağı alanı kendi seçmesi açısından. Tabiki siz en iyisini bilirsiniz yinede.

Hımm biraz pahalıymış. Ben ikeadan aldım. Hiç araştırmadım bile. İsterseniz sizde bakın belki beğenebiliceğiniz birşey çıkar. Büyüyen beşik alıcağınıza yarın öbür gün çocuğun isteğine göre güzel bir yatak alırsınız bari istediği gibi olur. Çocukla alılveriş yapmak daha mantıklı geliyor bana. Kendi yaşıcağı alanı kendi seçmesi açısından. Tabiki siz en iyisini bilirsiniz yinede.
Benim düşüncemde bebeğim 7 -8 yasına kadar idare eder sonrasında secimini kendisi yapar

sananesanane sananesanane slm canım nasılsın?? Bende sana bakmıştım neler yapıyorsun diye.. yeni topiğin hayırlı olsun.. hamilelik nasıl gidiyor?? Herşey yolundadır umarımmm..
Canimmmmm valla yeni gordum ya :) baya erken bir cevap olucak ama iyiyim cok sukur hersey yolunda sen neler yapiyorsun kaldi 14haftam hayirlisiyla bekliyoruz bakalim

Benim düşüncemde bebeğim 7 -8 yasına kadar idare eder sonrasında secimini kendisi yapar
Bende aynı şekilde düşünüp bi anne yanı bir de çileğin büyüyen beşiğini aldım. O yaştan sonra ancak istekleri olur bence öncesindeki istekler çevremde gördüğüm kadarıyla ailelerin çocuklarına heveslenip gösterip almaları oluyor gibi geliyor..

Canimmmmm valla yeni gordum ya :) baya erken bir cevap olucak ama iyiyim cok sukur hersey yolunda sen neler yapiyorsun kaldi 14haftam hayirlisiyla bekliyoruz bakalim
:) herşeyin yolunda olmasına sevindim canım.. çok şükür bizdede herşey yolunda gidiyor.. alışveriş heyecanı, doğum korkusu garip duygular içinde günleri geçiriyoruz.. kendine dikkat et canım.. öpüyorum.

Masallah canim sen tecrubelisin bizden :) ozaman sana hemen sorayiM suanda 21.haftamin icindeyim 3.5kg tek almisim ve bebegim 327gram bidene gecen ayrintili ultrasyona gittigimde doktor hersey normal ama karin capi buyuk buda gelisimin geride oldugunu gosterir ama bunu soylemek icinde erken 2hafta sonra tam olarak gelisimini tamamlar ve ozmaan soyleyebiliriz dedi sence sorunmudur bu
Canım sakın korkma benim ikinci kızımada karın çapı iki hafta geri dedi.çok üzüldüm bi iki dr gttim hpsi aynısıno syledi bebehim şuan 7 aylık hçbir sorunu yok sadece dogdugunda toz kadardı 2400 kg :anne: seninkide belki göbüşlü bi bebiştr:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

:) herşeyin yolunda olmasına sevindim canım.. çok şükür bizdede herşey yolunda gidiyor.. alışveriş heyecanı, doğum korkusu garip duygular içinde günleri geçiriyoruz.. kendine dikkat et canım.. öpüyorum.
Sorma gunler yaklastikca korku basmaya basladi :) hayirlisi artik saglikla kucaklarimiza alalimda ne cektik bu gunler icin rabbime sukurler olsun

Canım sakın korkma benim ikinci kızımada karın çapı iki hafta geri dedi.çok üzüldüm bi iki dr gttim hpsi aynısıno syledi bebehim şuan 7 aylık hçbir sorunu yok sadece dogdugunda toz kadardı 2400 kg :anne: seninkide belki göbüşlü bi bebiştr:emir_bebek::emir_bebek::nazar:
Insallah canim ya kadin beni cok korkuttu ama sonrada saglikli hic bir sorun yok dedi kafayi yemis :)

Banada bugün kalpte delik gibi birşey varsa benzer birşey dediler. Ama net görünmez dediler. Kardiyojiye gönderdiler.

Banada bugün kalpte delik gibi birşey varsa benzer birşey dediler. Ama net görünmez dediler. Kardiyojiye gönderdiler.
Bnim ilk kızımında sözde idrar torbası yok doğsada ölür demişti.doktora gtmek ama çok kafaya takmamak gerek..kızım 2 buçuk yaşında idrar torbasıda var şükür:KK48:

Bnim ilk kızımında sözde idrar torbası yok doğsada ölür demişti.doktora gtmek ama çok kafaya takmamak gerek..kızım 2 buçuk yaşında idrar torbasıda var şükür:KK48:
Şükür. Ama böyle böyle geriyorlar insanı. Ne lüzumu var bunun bu kadar geriyorlar insanı zaten hormonlar tavan. :

Kizlarrr size bisi sormak isterim benim kiz boyle kalp atisi ritminde hissediyorum 26hafta 4gunlugum daha boyle icimde kaydigini falan hissedemiyorum normalmi bu

Bence sıkıntı yoktur ama doktor en iyisini bilir ona sormalısın.. Ama 28 sonrası çok artıyo galiba hareketler.. Bir de vucut yapısı etkileyebilr hissetmeni.
Doktorum hic bir sikinti olmadigini soylemisti son randevumda bidahaki randevuda sali gunu ama ozellikle bu kayar gibi hani mesela bi tarafa kaydi falan diyemiyorum o biraz tedirgin ediyo beni acaba benmi anlauamiyorum yoksa bi sikintimi var bilemedim

Doktorum hic bir sikinti olmadigini soylemisti son randevumda bidahaki randevuda sali gunu ama ozellikle bu kayar gibi hani mesela bi tarafa kaydi falan diyemiyorum o biraz tedirgin ediyo beni acaba benmi anlauamiyorum yoksa bi sikintimi var bilemedim
Ben onu genellikle elimle hissediyorum yalnız durduk yere pek edilmiyo ama kişiden kişiye de değişir. Bence çok gereksiz yere endişe ediyorsun

X