DOGUMA HAZIRLIK

Benim doğum Eylül'de ama tecrübeli annelerden bilgi almak bu süreci sizlerle geçirip doğum hikayelerinizi bilmek isterim sağlıkla gelsin bebişler

Benimde nasipse temmuzda.ikinci çocuğum.
Masallah canim sen tecrubelisin bizden :) ozaman sana hemen sorayiM suanda 21.haftamin icindeyim 3.5kg tek almisim ve bebegim 327gram bidene gecen ayrintili ultrasyona gittigimde doktor hersey normal ama karin capi buyuk buda gelisimin geride oldugunu gosterir ama bunu soylemek icinde erken 2hafta sonra tam olarak gelisimini tamamlar ve ozmaan soyleyebiliriz dedi sence sorunmudur bu

ya bismillah ya nasip deyiverip yazıyorummmmm :halay:
benim sananem benim kuzum benim can içim :KK200:
anne olmuş da doğuma hazırlık sayfası açarmış da ben yazmaz mıyım hiç?
kuzum sana ve tüm hamilelere inşallah hayırlı doğumlar.
sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
bana da dua etmeyi unutmayın anacığımm. :21:

ya bismillah ya nasip deyiverip yazıyorummmmm :halay:
benim sananem benim kuzum benim can içim :KK200:
anne olmuş da doğuma hazırlık sayfası açarmış da ben yazmaz mıyım hiç?
kuzum sana ve tüm hamilelere inşallah hayırlı doğumlar.
sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
bana da dua etmeyi unutmayın anacığımm. :21:
Oyyy kuzummmm etmezmiyim rabbim insallah tez vakitte burda guzel haberlerini yazmani nasip ederi buyuk heyecanla bekliyoruz seni teyzesi :)

Masallah canim sen tecrubelisin bizden :) ozaman sana hemen sorayiM suanda 21.haftamin icindeyim 3.5kg tek almisim ve bebegim 327gram bidene gecen ayrintili ultrasyona gittigimde doktor hersey normal ama karin capi buyuk buda gelisimin geride oldugunu gosterir ama bunu soylemek icinde erken 2hafta sonra tam olarak gelisimini tamamlar ve ozmaan soyleyebiliriz dedi sence sorunmudur bu
Canim o konu da Bi rsey diyemem ama doktor sıkıntı yok diyorsa doğrudur. Senin aldigin kilo da bebeğin kilosuda bence gayet normal.

canım kilo alımın normal bende 2 kilo aldım. bebeğin de kilosu gayet iyi..

Harika ay ne bilim bacim beni mbi arkadas 11haftalik 4kilo almis simdiden homini girtlak yiyomu ne anlamadim :)

emin ol öyle yiyordur.. benim ilk hamileliğimde aldığım kilo 30a yakındı.. bu doktorum diyetle götürüyor bizi:) yeme içmeler çok bende o sebeple almadım. zaten en fazla 10 daha alabilirim 11. kiloya izin yok :KK70: ne kadar çok kilo o kadar zor hamilelik ve doğum maalesef

X