Doğumgününde gitmek mi gitmemek mi?

Başka konularınızı da hatırlıyorum. 5 para etmez adamlara çok değer verip, bir sorun olduğunda hep kendinizi suçluyorsunuz.

Bakın bu adam da hiç hakkı yokken size çok çok kötü davranmış, yalvarsa yüzüne bakmam ben; siz ben hatalıyım, o zaten fevri, soğudu benden vs diye onu haklı çıkararak ilişkiyi kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Yapmayın....kendi değerinizi bilin, insanlara, olaylara objektif bakmayı öğrenin. Yoksa sizin bu iyi niyetinizi sömüren çok olur.
Hatırlamanıza şaşırdım evet benzer olaylar yaşamıştım.. bende bir problem olduğunun farkındayım, tekrar eden döngüler yaşıyorum çünkü..

Rest çekemiyorum kimseye ve sonuçta hep haklıyken haksız olup acı çeken ben oluyorum

Bugün memeli fotoğrafı beğenen hemde kendini haklı gören
Yarın birgün gerçek memeleri beğenir ee nasılsa kendinide haklı görüyor bu sefer daha bi detaylı beğenir bilmem anlatabildimmi

Seni en iyi ben anlıyorum aslında. Benimde flört ettiğim biri vardı ben bitirdim ama haklıydım. Bidaha asla konuşmayalım dedikten sonra adım attım. Konuşmak istemiyorsan söyle dedim bunu bile söylemedi çok gördü bana. Seninki en azından söylemiş net olmuş. Ama seviyorum demesi umut veriyor. O yüzden anlıyorum seni bu yüzden kendine şunu sor. Sen onu mu istiyorsun yeniden, yoksa sevmediğinden bittiğinden emin olmak mı? Eğer emin olmak istiyorsan git gör ki gittiğinde emin olacaksın zaten. Ama onu yeniden istiyorsan sakın gitme sessiz kal.
Ne kadar zor olduğunu şu an en iyi ben biliyorum bende kalkıp gitmek istiyorum ama gidersem tamamen gurursuz onun cebinde olurum . İki hafta oldu tuttum kendimi ama hala çok zorlanıyorum. Bu yüzden diyorum eğer içinde kalacaksa elimden geleni yapayım diyorsan git

Adam manipüle ustası hatalı olduğum nokta ayrılık demem demissiniz ya resmen adam çıplak göğüs beğenmiş o konuyu bir cirpida gecmissiniz birde adama yalvarmissiniz. Kurtul bu çocuktan.

Seni en iyi ben anlıyorum aslında. Benimde flört ettiğim biri vardı ben bitirdim ama haklıydım. Bidaha asla konuşmayalım dedikten sonra adım attım. Konuşmak istemiyorsan söyle dedim bunu bile söylemedi çok gördü bana. Seninki en azından söylemiş net olmuş. Ama seviyorum demesi umut veriyor. O yüzden anlıyorum seni bu yüzden kendine şunu sor. Sen onu mu istiyorsun yeniden, yoksa sevmediğinden bittiğinden emin olmak mı? Eğer emin olmak istiyorsan git gör ki gittiğinde emin olacaksın zaten. Ama onu yeniden istiyorsan sakın gitme sessiz kal.
Ne kadar zor olduğunu şu an en iyi ben biliyorum bende kalkıp gitmek istiyorum ama gidersem tamamen gurursuz onun cebinde olurum . İki hafta oldu tuttum kendimi ama hala çok zorlanıyorum. Bu yüzden diyorum eğer içinde kalacaksa elimden geleni yapayım diyorsan git
Ben gidersem bir ay sonda gidecektim ysni olay soğumuş olacaktı

Ama gitmeyeceğim

X