Aile Planlaması Dogurganlik donemde ella kullanimi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Sessiz2304

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2021
2
0
33
İyi gunler esimle korumasiz iliskiye girdigimjzde bosalma oldu ve ogun dogurganlik donemin orta seviyesinin 1.gunuydu ve bu durum yasandiktan 60 saat snr ella hapi kullandim sizce hap etki edermi etmezmi bilgisi olan arkdaslar yardinci olursa sevinirim tesekkurler simdiden

İyi gunler esimle korumasiz iliskiye girdigimjzde bosalma oldu ve ogun dogurganlik donemin orta seviyesinin 1.gunuydu ve bu durum yasandiktan 60 saat snr ella hapi kullandim sizce hap etki edermi etmezmi bilgisi olan arkdaslar yardinci olursa sevinirim tesekkurler simdiden
Kimse kesin bişey diyemez bu konuda , geçen gün biri 24 ile 27 saat arasında atmıştı hapı yanılmıyorsam, şuan hamile. Nasip 🤷‍♀️ Rabbim gönlünüze göre versin

Doğurganlık döneminde 12 saat sonrasında bile etki etmesi çok çok zor ama umarım sizde etki eder çok geç içmişsiniz en fazla 48 saat olsaydı daha iyiydi

72 saate kadar etkili fakat süre uzadıkça etkisi de azalan. Ir ilaç mevcut yumurta dollendiyse asla ona dokunmuyor mesela..

72 saate kadar etkili fakat süre uzadıkça etkisi de azalan. Ir ilaç mevcut yumurta dollendiyse asla ona dokunmuyor mesela..
Döllenen yumurtanın Rahime tutunmasına engel olduğunu okudum ben, sperm ve yumurta hücresi döllense bile hap sebebiyle Rahime tutunamıyormuş.

X