Doktor Yavuz Demir hakkında bilgisi olanlar ????

ebruuuuuu3333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
1
0
22
Merhabalar, yakın zamanda meme küçültme ameliyatı olmak için Mersin Üniversitesi Hastanesi doktoru olan Prof. Dr. Yavuz Demir ile görüştüm. Kendisi profesör olsa da hâlâ tereddütteyim. Acaba aranızda daha önce bu doktora ameliyat olan var mı? Ya da Mersin'de önerebileceginiz başka bir doktor var mı? Şimdiden çok teşekkürler :)

merhaba yavuz hocaya bende gıttım bende de soru ısaretlerı uyandı. sen amelıyat oldunmu
Bende adını çok duydum iyiymiş diyorlar bide sakir unali geçen aradım haziranın sonuna muayene var dediler siz ücretli mi ameliyat olacaksınız.Ben sehir hastanesinde ameliyat sırası bekliyorum belki orası erken gün verir diye aradım ama orası daha çok dolu

Bende adını çok duydum iyiymiş diyorlar bide sakir unali geçen aradım haziranın sonuna muayene var dediler siz ücretli mi ameliyat olacaksınız.Ben sehir hastanesinde ameliyat sırası bekliyorum belki orası erken gün verir diye aradım ama orası daha çok dolu
bu hafta gıttım meme kucultme ıcın. kurum karsılıoyor normalde ama yınede ucret ıstendı prof oldugu ıcın. normal o kabul ama ıcım eoek sınmedı ne kadar kucultulur dııye sordum mesela ona sen karar veremezsın ben bakarım falan dedı o yuzden pek ıcıme sınmedı. korkum su ıstedıgım kadar kucultmezse

unıversıte erkene verıyor ama saglıga gırsede ucret ıstıyorlar. bende sehır hastanesınde olayım dıyorum. ama oradada kıme gıdecegımı bılmıyorum .bana bılgı verırmısın sen hangı doktorda olacaksın cızımlerın yapıldımı . bırde kurulun onaylanınca hıc usret alınmıyor demıstın degılmı

bu hafta gıttım meme kucultme ıcın. kurum karsılıoyor normalde ama yınede ucret ıstendı prof oldugu ıcın. normal o kabul ama ıcım eoek sınmedı ne kadar kucultulur dııye sordum mesela ona sen karar veremezsın ben bakarım falan dedı o yuzden pek ıcıme sınmedı. korkum su ıstedıgım kadar kucultmezse
Vücudun boyun ona göre karar veriyorlar bende sordum öyle demişti genelde çok küçük istiyorlar dedi ama biz vücudun şekline göre yapıyoruz meme dokusu kalması lazım iki beden kuculturuz dedi hangi bedensin sordu 85 d dedim oda 85 b olursun dedi ben ısrar edicem süt kanallarında alabilirsiniz çünkü 3 çocuğum var artık çocuk istemiyorum diye artık şansımıza benim doktor ordan mezun olmuş asistanlık yapmış şimdi sehir hastanesinde görev yapıyor çok anlayışlı kibar ne sorsam cevaplıyor içim rahat çok şükür biraz araştırdım ameliyatları çok iyiymiş insallah bende olurum sıkıntısız ama sıra çok paraylada olsan üniversitede bayağı bekleyen var sizede çok geçmiş olsun

unıversıte erkene verıyor ama saglıga gırsede ucret ıstıyorlar. bende sehır hastanesınde olayım dıyorum. ama oradada kıme gıdecegımı bılmıyorum .bana bılgı verırmısın sen hangı doktorda olacaksın cızımlerın yapıldımı . bırde kurulun onaylanınca hıc usret alınmıyor demıstın değilsen

unıversıte erkene verıyor ama saglıga gırsede ucret ıstıyorlar. bende sehır hastanesınde olayım dıyorum. ama oradada kıme gıdecegımı bılmıyorum .bana bılgı verırmısın sen hangı doktorda olacaksın cızımlerın yapıldımı . bırde kurulun onaylanınca hıc usret alınmıyor demıstın degılmı
Ben dr Erkan pinegoz beye muayene oldum çok anlayışlı kibar herseyine cevap veriyor güvendim heyet onaylayinca ücretsiz oluyorsun dr mehmet karakulahta çok iyiymiş birde suleyman altinkaya aslında ben suleyman beyi çok istedim heyet onayı çıkınca gittim yanına dedim ameliyati siz yaparmisiniz olmaz benim ameliyat sıram çok dolu birde heyet hastası almıyorum hangi dr seni heyete göndermiş se onda olacaksın dedi dr sordu erkan bey dedim hiç kaçırma hemen ol dedi çok iyidir dedi bende daha bir güvendim sanki ayın 17 sinde gittim ameliyat sırası vermesi için ben seni ariycam bekle ok sıra var dedi tarih veremem şuan dedi onu bekliyorum

Ben dr Erkan pinegoz beye muayene oldum çok anlayışlı kibar herseyine cevap veriyor güvendim heyet onaylayinca ücretsiz oluyorsun dr mehmet karakulahta çok iyiymiş birde suleyman altinkaya aslında ben suleyman beyi çok istedim heyet onayı çıkınca gittim yanına dedim ameliyati siz yaparmisiniz olmaz benim ameliyat sıram çok dolu birde heyet hastası almıyorum hangi dr seni heyete göndermiş se onda olacaksın dedi dr sordu erkan bey dedim hiç kaçırma hemen ol dedi çok iyidir dedi bende daha bir güvendim sanki ayın 17 sinde gittim ameliyat sırası vermesi için ben seni ariycam bekle ok sıra var dedi tarih veremem şuan dedi onu bekliyorum
evet unıversıteden gectı erkan hoca genc daha . ben bırde nazım beye gıtmeyı dusunuyorum o da bır muayene etsın yoksa ıcım rahat etmeyecek nıye oyle oldu bılmıyorum. ıcıme sınmedı aldıgım cevaplar bırde ustune ucret ödeyecegım ben. bekı tahmını kac aya gelırmıs sıra şehir hastanesı ıcın . ınsallah erkenden gelırde basarılı bır sekılde olursun amelıyatını

evet unıversıteden gectı erkan hoca genc daha . ben bırde nazım beye gıtmeyı dusunuyorum o da bır muayene etsın yoksa ıcım rahat etmeyecek nıye oyle oldu bılmıyorum. ıcıme sınmedı aldıgım cevaplar bırde ustune ucret ödeyecegım ben. bekı tahmını kac aya gelırmıs sıra şehir hastanesı ıcın . ınsallah erkenden gelırde basarılı bır sekılde

Ucret olarak ne istediler sizden bana mart ayında 5500 demişti ama ilk önce heyete girmek istedim eğer çok uzun beklersem gidip ücretli olmak icin sıra istiycem evet dr genç ama özellikle burun ameliyatı çok basariliymis benim tanıdığım biri anlattı mersinde en iyi doktor imc de Mustafa kemal diye biliyorsunuz sizde duymuşsunuzdur ona burun ameliyatı olmus burnunu çok kötü yapmış bildiğin erkek burnu gibi olmuş dedi ama sırf üzülmesin diye güzel olmuş dedik diyo yani bazen çok ünlenen biride kötü deneyim yaşayabiliyor biraz da şans işi sanki ayrıca teşekkür ederim inşallah bu yaz olur kurtulurum

Evet iyi araştırın içinize sinmeyen doktorla devam etmeyin bende adını duydum yavuz demir çok iyi diye ama diğer doktorda gidin ben erkan bey bana tüm riskleri anlattı genel olan ben hastamı takip ediyorum 3 4 gün hastanede kalican diren takicam en ufak detayına kadar anlattı eğer benim içime sinmeseydi kabul etmezdim

X