Doktorculuk oynamayi seven eşim

D devrimcam hanım zor zamanlar geçiriyorsunuz. Eşiniz normal biri değil ve bu tür hasta insanlar zamanla çok yakınlarının da sağlıklı düşünme yetilerini etkileyebilir. Etkilemese bile bu çok ağır bir süreç ve sizin de size destek olması açısında psikolojik destek almanız iyi olacaktır.

3. bir göz olarak K kerkenes 'in görümceniz olma ihtimali olmasının çok ufak bir ihtimal olduğunu söyleyebilirim. Eğer elinizde bu yönde çok güçlü kanıtlar ya da haklı şüpheler yoksa, bence bu düşünceniz, fazla stres altında olduğunuzu gösteriyor olabilir.
Ben de yazdıkları ne alaka demistim ustteki uye gorumcen mi diye soru sorunca, sizin yazdıklarınızla kafamda daha da oturdu
Gorumce yurtdisinda mi yasiyor ki? Siz yurtdisindasiniz sikayet edin diye yazmisti gerci hangi uyeydi kimbilir bu ismi gecen kisi mi ondan da emin olamadim
Gercekten konu sahibesinin de ruh hali iyi değil

Ben de yazdıkları ne alaka demistim ustteki uye gorumcen mi diye soru sorunca, sizin yazdıklarınızla kafamda daha da oturdu
Gorumce yurtdisinda mi yasiyor ki? Siz yurtdisindasiniz sikayet edin diye yazmisti gerci hangi uyeydi kimbilir bu ismi gecen kisi mi ondan da emin olamadim
Gercekten konu sahibesinin de ruh hali iyi değil
Hanımefendi yorum yazan hanım sürekli olarak bana iftiracı hasta başına gelenleri hakediyorsun oh olsun minvalinde mesajlar yazıyor aklima artık bu kişinin o olduğunu düşünmekten baska bir seçenek gelmedi yani günlerdir burada etmediği hakaret kalmadı yurtdışında yasamasi vs de benzeyince ( tabiki yurtdışında yaşayan tek kişi ne o ne de görümcem) ama dediğim gibi başka türlü anlam veremiyorum neden bunca hakareti ettiğine zamanında aynı cumleleri bana kuran tek bir ksik vardı hanimefendinin üslubu ile aynı oda eczenelere iftira ettiğimi vs vs söylerdi yani inanın anlam veremiyorum bunca hakaretine en iyi ihtimalle kendisi beni veya eşimi tanimiyorsa benim şahsıma neden hakaretlerde bulunuyor ben ona ne yaptım ki

Hanımefendi yorum yazan hanım sürekli olarak bana iftiracı hasta başına gelenleri hakediyorsun oh olsun minvalinde mesajlar yazıyor aklima artık bu kişinin o olduğunu düşünmekten baska bir seçenek gelmedi yani günlerdir burada etmediği hakaret kalmadı yurtdışında yasamasi vs de benzeyince ( tabiki yurtdışında yaşayan tek kişi ne o ne de görümcem) ama dediğim gibi başka türlü anlam veremiyorum neden bunca hakareti ettiğine zamanında aynı cumleleri bana kuran tek bir ksik vardı hanimefendinin üslubu ile aynı oda eczenelere iftira ettiğimi vs vs söylerdi yani inanın anlam veremiyorum bunca hakaretine en iyi ihtimalle kendisi beni veya eşimi tanimiyorsa benim şahsıma neden hakaretlerde bulunuyor ben ona ne yaptım ki
Anladım yazilanlar suphelerinizi destekledi yani

Evet o yüzden öyle düşündüm yoksa bir insan tanımadığı platformda derdini yazan birine neden ağır hakaretlerde bulunsun oh olsun başına gelenlere falan yani iki tane kedinin zehirlenmesi can çekişmesine oh olsun denir mi
Size ozelden mi hakaret ett? Ben hakaret gormedim cunku mesajlarda.
Burada bazi insanlar fake konu yakalamaya cok odakli olabiliyor. Ben eczane olayini bu kadar takmasini o sekilde yorumladim

Size ozelden mi hakaret ett? Ben hakaret gormedim cunku mesajlarda.
Burada bazi insanlar fake konu yakalamaya cok odakli olabiliyor. Ben eczane olayini bu kadar takmasini o sekilde yorumladim
Ama fake olmadigimi veterinerin numarasinida yazdim arayin sorun gercek olduğunu gorun de dedim ısrarla hayır sen iftiracisin eczaneye iftira ediyorsun demekten başka birşey demiyor yani bir dinlese bir anlamaya çalışsa neden iftira edeyim diyorum cevap vermiyor ben bu kişinin bizi tanidigini dusunuyorum beni engellemediyse fake olmadigimi anlamasi icin ona herseyi soyledim iftira etmedigimi de söyledim delillerle berabae

Ya arkadaşlar kadın hasta yani hala daha ciddiye alıp görümce mi diyorsunuz 😂 sessize aldığım için görmemişim bile yorumunu. Benim bir tane erkek kardeşim var kendisi de bekar, tamam kardeşim de şahane insan değil ama manyak da değil böyle. Ben de yıllardır yurtdisinda yaşıyorum, kimsenin gorumcesi falan değilim. Geçmiş bir de ahlaksız kadın ben seni tanıdım diyor ya😆

Kadın beni özelden darlayip elli kere şikayet edin yazdı, ben de özellikle bakın ilacın raporsuz satilmadigina emin misiniz dedim evet dedi. Sonra eczacı bir arkadaşımla konuştum ve normal raporlu bir ilaç olduğunu ve illegal sınırda olmadığını söyledi. Ben de dedim ki ilacı raporsuz alanlar varmış, yorumda bile yazmışlar, bu durumda adama iftira atıyor oluyorsunuz dediğim halde hala şikayet edin diye devam ediyor. Bir de siz yirtdisinda yaşıyorsunuz size bisi olmaz en fazla ailenize ulaşır soyaddan diyor. Kadının ne benim ailem ne eczacının itibari umrunda. Kedilere bile anca ilaç verildikten sonra müdahale etmiş. Yıllardır bu adam manyak değil mi ne diye bir adım atmıyor? Aman çünkü kendisine bir şey olmasın kendisi sorumluluk almasın. Adam benim aileme dadansa da eczane incelemeye tutulsa da bir şey olmaz. Bir de bi yerde özel klinik vs demiş eşi için. O da yeni bahane olacak tedavi olmamak için pahalı vs diye de neyse. Ha tabi 1 gün içinde doktora gittiği doğruysa tabi adamın. Maşallah her şey jet hızında çözüldü yersen😒

Ya arkadaşlar kadın hasta yani hala daha ciddiye alıp görümce mi diyorsunuz 😂 sessize aldığım için görmemişim bile yorumunu. Benim bir tane erkek kardeşim var kendisi de bekar, tamam kardeşim de şahane insan değil ama manyak da değil böyle. Ben de yıllardır yurtdisinda yaşıyorum, kimsenin gorumcesi falan değilim. Geçmiş bir de ahlaksız kadın ben seni tanıdım diyor ya😆

Kadın beni özelden darlayip elli kere şikayet edin yazdı, ben de özellikle bakın ilacın raporsuz satilmadigina emin misiniz dedim evet dedi. Sonra eczacı bir arkadaşımla konuştum ve normal raporlu bir ilaç olduğunu ve illegal sınırda olmadığını söyledi. Ben de dedim ki ilacı raporsuz alanlar varmış, yorumda bile yazmışlar, bu durumda adama iftira atıyor oluyorsunuz dediğim halde hala şikayet edin diye devam ediyor. Bir de siz yirtdisinda yaşıyorsunuz size bisi olmaz en fazla ailenize ulaşır soyaddan diyor. Kadının ne benim ailem ne eczacının itibari umrunda. Kedilere bile anca ilaç verildikten sonra müdahale etmiş. Yıllardır bu adam manyak değil mi ne diye bir adım atmıyor? Aman çünkü kendisine bir şey olmasın kendisi sorumluluk almasın. Adam benim aileme dadansa da eczane incelemeye tutulsa da bir şey olmaz. Bir de bi yerde özel klinik vs demiş eşi için. O da yeni bahane olacak tedavi olmamak için de neyse. Ha tabi 1 gün içinde doktora gittiği doğruysa tabi adamın. Maşallah her şey jet hızında çözüldü yersen😒
Israrı aslinda caresizliginden ve konu sahibesinin de psikolojisi bozulmus bu yazdıklarından net olarak anlasiliyor
Ayrica bahsettigi ilaç, reçetesiz olarak eczaneden temin edilebilen bir ilaç. Ayrıca uyuşturan veya bağımlılık yapan bir ilaç da değil bunu bir uzman arkadastan öğrendim. Yani burada yazilanlarin bir kismi yanlis ya da eksik diyebilirim.
Herseyin cabucak sonuclanmasina ben de şaşırdım ama kendi adima beyan esastir diyerek soylenenleri oldugu gibi kabul etmeyi tercih ediyorum :)

Bence kendinizi kurtarın size de zarar vermeden. Ki şu anda ayrılıcam demişsiniz. Suyunuza yemeğinize bişi karıştırmayacağından emin olabilir misiniz?

Israrı aslinda caresizliginden ve konu sahibesinin de psikolojisi bozulmus bu yazdıklarından net olarak anlasiliyor
Ayrica bahsettigi ilaç, reçetesiz olarak eczaneden temin edilebilen bir ilaç. Ayrıca uyuşturan veya bağımlılık yapan bir ilaç da değil bunu bir uzman arkadastan öğrendim. Yani burada yazilanlarin bir kismi yanlis ya da eksik diyebilirim.
Herseyin cabucak sonuclanmasina ben de şaşırdım ama kendi adima beyan esastir diyerek soylenenleri oldugu gibi kabul etmeyi tercih ediyorum :)
Ever seratonin temelli bir ilaçmış. Başta dediğini doğru kabul ettim ve gerçekten şikayet edecektim ama sonrasında durumu açıkladığım halde eczacıyı da güya eşinin ulaşacağı benim ailemi de o kadar kolay gözardı edebilmesi kendisinin de çok sağlıksız olduğunu gösteriyor. Eşi kadar kendisi de tehlikeli, çektiği bicaktan da belli. Zaten yarın özel tedavi pahalı diye barışır da. Hakkaten karı koca arasına girme olan sana olur vakası olacak bu olay. Ben 1 gün cevap yazdıktan sonra engelledim kendisini, şimdi de daha fazla cevap yazmak istemiyorum.

Ever seratonin temelli bir ilaçmış. Başta dediğini doğru kabul ettim ve gerçekten şikayet edecektim ama sonrasında durumu açıkladığım halde eczacıyı da güya eşinin ulaşacağı benim ailemi de o kadar kolay gözardı edebilmesi kendisinin de çok sağlıksız olduğunu gösteriyor. Eşi kadar kendisi de tehlikeli, çektiği bicaktan da belli. Zaten yarın özel tedavi pahalı diye barışır da. Hakkaten karı koca arasına girme olan sana olur vakası olacak bu olay. Ben 1 gün cevap yazdıktan sonra engelledim kendisini, şimdi de daha fazla cevap yazmak istemiyorum.
Ben sizin mesajlariniza verdigi cevaplardan çaresizliğini ve kirilganligini gördüm. Bu adamla duran birinin psikolojisi cok da normal kalmazdi zaten

Siz niye bu kadar konu sahibine yüklemdiniz ki? Yorum sizin istediğiniz gibi kurallar çerçevesinde yaparsınız da merak ettim nedenini

Siz niye bu kadar konu sahibine yüklemdiniz ki? Yorum sizin istediğiniz gibi kurallar çerçevesinde yaparsınız da merak ettim nedenini
Bence bu üyenin ya kendisi eczacı ya da bir yakını, yoksa bir eczacının bu şekilde bir suçu işlemiş olmasına karşı bu kadar inkarcı olup tetiklenmezdi.

Konu sahibesinin kontrolsüzce verdiği beyan yüzünden hiç hata yapmamış bir eczacı ifadesinden alınmasından tutun da meslekten men edilmeye varana kadar durumlarla karşılaşabilir.
Öte yandan konu örgüsüne bakılırsa ergen bir wattpad romanı gibi ilerliyor. Buraya yorum yazarken mesai harcayan her kadın hatrına içine sinmeyen noktalara değinmek istemiş belli ki.
Açıkçası ebeveynlerinden birisi eczacı olan ve dolayısıyla sağlık kuruluşları ile gereğinden fazla yakınlığı olan biri olarak ben yemiyorum.

Üyenin karakteri özelden yazdıklarında belli olduğu için içimden geçenleri dümdüz yazarken hiç rahatsız olmadım diyeyim. Kendinden başkasını düşünmeyen ve muhtemelen baya da yalan söyleyen birisi. Özellikle bir insanın mesleğiyle ve işiyle bu şekilde yalan bir ithamda bulunulmamasi gerektiğini belirttiğim halde demeye getirdiği şey 'benim işim çözülsün gerekirse dünya yansın' a geliyor. Ayrıca da adam en fazla ailemi bulurmuş nolcak yemişim ailemi di mi 😅 ay kadın bir günde doktor bulmuş da bilmem ne. Yemedim yani irite oldum bu vurdumduymazliga. Neyse ya ben bu kişiyi engellediğim halde posttan bildirim geliyor, bunun acaba bir butonu var mıdır eski üyesiniz belki biliyorsunuzdur?

Üyenin karakteri özelden yazdıklarında belli olduğu için içimden geçenleri dümdüz yazarken hiç rahatsız olmadım diyeyim. Kendinden başkasını düşünmeyen ve muhtemelen baya da yalan söyleyen birisi. Özellikle bir insanın mesleğiyle ve işiyle bu şekilde yalan bir ithamda bulunulmamasi gerektiğini belirttiğim halde demeye getirdiği şey 'benim işim çözülsün gerekirse dünya yansın' a geliyor. Ayrıca da adam en fazla ailemi bulurmuş nolcak yemişim ailemi di mi 😅 ay kadın bir günde doktor bulmuş da bilmem ne. Yemedim yani irite oldum bu vurdumduymazliga. Neyse ya ben bu kişiyi engellediğim halde posttan bildirim geliyor, bunun acaba bir butonu var mıdır eski üyesiniz belki biliyorsunuzdur?
İlla şikayet et diye niye tutturdu ki ben onu anlamadım. Adamdan kendi korksa bıçak çekmiş. Adam bir şey yapacak olsa o an kendini savundum diye yapardı yapacağını. Benim aklım pek almadı. Kurtulmak istiyorsa boşansın, şikayet etsin.

Bu konuda ben size inanıyorum benim de recetesiz aldığım antidepresanlar olmuştu normalde doktora yazdırıyorum ama o dönem acil ihtiyacım vardı eczacı tanıdık dedi ki abla başkasının sigortasından girerim öyle isteyipte sonradan almayanların ilaçları filan oluyormuş sisteme giriliyor ama alınmıyor öyle bişi olabilir sizinki.
Ben de cok aldim. Nasil hallettiklerini bilmiyorum. Recetesiz antidepresan ucretsiz olarak aldim ama yani.

X