Doktorun yuzde 100 erkek bebek demesi

enfali

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
360
151
Doktorum 13+6 da kesin yüzde 100 erkek bebek pipisi var dedi 30 saniye sürdü ultrasona bakması. Ozel hastane ve sanirim doktor deneyimli. Bu saatten sonra kız olma durumu olmaz değil mi? Daha fazla sasirmak istemiyorum cunku kiz hissediyorduk...

Eklentiler

• 207F9D8D-A28B-4B9D-9692-4CB72CA62ACC.png
    207F9D8D-A28B-4B9D-9692-4CB72CA62ACC.png
    667,5 KB · Görüntüleme: 263
Bizimde 13. haftada belli oldu erkek olduğu ve erkek doğdu 😂 Değişmez sanırım bende gördüm pipisini yukardaki fotoğrafta :)

Doktorum 13+6 da kesin yüzde 100 erkek bebek pipisi var dedi 30 saniye sürdü ultrasona bakması. Ozel hastane ve sanirim doktor deneyimli. Bu saatten sonra kız olma durumu olmaz değil mi? Daha fazla sasirmak istemiyorum cunku kiz hissediyorduk...
Bana keseyi gördüğünde oğluş geliyor dedi. Bende kiz hisediyodum güya 😊😊 2 gun oncede kesinlesti yuzde 95erkek dedi. 16.haftamdayim. Tam gostermedi o yuzden 95 dedim ama degismez dedi. Saglikla gelsinlerde. Sanirim erkek senesi cok erkek bebegi olan veya erkek bekleyen var 😊

Ultrasona bakar bakmaz cinsiyeti söyledi 13. hafta erken mi diye merak ediyordum yüzde 100 demesi için

Ben de 13.haftada öğrendim yüzde 100 erkek dedi. Erkek bebek erken belli olur diye biliyorum. Ultrason görüntüsü hislerinizden daha güvenilirdir diye düşünüyorum

Hiç bırakmadı bir ay daha gelmene gerek yok cinsiyeti de belli dedi
İçime hep kız doğardı. 13. Haftamda doktorum cinsiyetimiz erkek dedi. Ve Rabbime bin şükür sağlıklı bir oğluşum var.
RABBİM isteyen ve bekleyen herkese nasip etsin.. 🤲🤲

Hiç bırakmadı bir ay daha gelmene gerek yok cinsiyeti de belli dedi
Oyle dediyse oyledir. Cinsiyeti iyi usg cihazlariyla erken haftalarda tespit edebiliyorlar artik. Doktor da deneyimliyse benim gbi taaa basindan ogrenebiliyosun tabi 4.haftadaki tahmindi sadece hocada yanilma payi birakmisti ama neticede bildi. Riskli bir durum yoksa gebelik takibi ayda bir yapiliyor zaten.dogum zamani daha sık gidiyosun o ayri. Yuzde yuz demis neden ikna olamadin ki

Erkek canım pipisi yukarı doğru 😁 bizimkini 10. Haftada söylemişti doktor ve hâlâ aynı🥰 özel hastanedeki aletler biraz daha iyi oluyor o yüzden net görüntüleyebiliyorlsr

Bana keseyi gördüğünde oğluş geliyor dedi. Bende kiz hisediyodum güya 😊😊 2 gun oncede kesinlesti yuzde 95erkek dedi. 16.haftamdayim. Tam gostermedi o yuzden 95 dedim ama degismez dedi. Saglikla gelsinlerde. Sanirim erkek senesi cok erkek bebegi olan veya erkek bekleyen var 😊
İlk defa bir doktorun keseye bakarak cinsiyet tahmini yaptığını duydum :). Burada keseden tahminler yapılıyor ama doktorlar söylemiyorlar. Sizin ilk ultrason fotonuz varsa atar mısınız? Merak ettim doğrusu keseyi, tahmin direk doktordan olunca😊

İlk defa bir doktorun keseye bakarak cinsiyet tahmini yaptığını duydum :). Burada keseden tahminler yapılıyor ama doktorlar söylemiyorlar. Sizin ilk ultrason fotonuz varsa atar mısınız? Merak ettim doğrusu keseyi, tahmin direk doktordan olunca😊
Daha onceki iki dusugumdede tahminlerini soylemisti. Hemsiresine sormustum. Hocanin kendince bi yontemi var kesenin sekline gore tabi kesinligi yok demisti. Benim hosuma gitmisti bastan doktorumdan bi tahmin duymak. Neticede o da insan yanilma payinada hazirdim. Resim aticam simdi

Daha onceki iki dusugumdede tahminlerini soylemisti. Hemsiresine sormustum. Hocanin kendince bi yontemi var kesenin sekline gore tabi kesinligi yok demisti. Benim hosuma gitmisti bastan doktorumdan bi tahmin duymak. Neticede o da insan yanilma payinada hazirdim. Resim aticam simdi
Katılıyorum, doktordan erken tahmin duymak güzel tabi. benim kesemin şekli de sizinkine benziyor. Bakalım bende de tutacak mı😊.

Bence kız olma ihtimali var çıkıntısı dik değil poposu ile paralel duruyor 😊

9 ay erkek denilip, kiz olarak dunyaya gelem var. Tam tersi de var. Yani doğup gözünüzle gormeden yuzde yuz diye birşey yok.
Doktorum 12+0 da gördüğüme eminim, erkek ama yuzde 5 hata payi olabilir dedi.
16.haftada baska doktora gittim ve cinsiyeti bildiğimi söylemedim. Su an bacaklari kapalı ama duruşundan ve kemik yapısından erkek oldugunu tahmin ediyorum dedi ve birkac dakika sonra ultrason sırasında hareker ederken pipisini de gordum eminim erkek dedi.
Simdi 3 yasinda oglum

Bence kız olma ihtimali var çıkıntısı dik değil poposu ile paralel duruyor
Yanlış sene yapmışım sanırım 😄😄 3cüoğlusum yolda

İki dusuk sonrasi oldugu icin o da tup bebek oldugundan Allah biliyor kiz erkek farketmez elbette kimseye farketmezde kizi olan erkek oglu olan kizda ister ya suan bende o durum yok saglikla bi gelsin yeter son dk olacak olan cinsiyet suprizinede raziyim 😊😊 kiz bebeklerde klitoris cikintisindan dolayi erkek bebek zannedilme olayi cok varmis. Bunuda ancak tecrubeli hekimler ve iyi usg cihazlari ayirt edebiliyomus. Erkeklerin cikintisi kiza gore daha fazlaymis fakat bazen karistiriliyormus iste. 😁😁 gebelik surecinde kiz mi erkek mi muhabbetide isin tadi tuzu iste napalim bi sekilde vakit gececk hele su evlere kapandigimiz donemde 😊😊 16.haftada yuzde 95 erkek goruyorum bacaklarini cok acmiyor 18de daha net soyliycem demisti.
RABBİM EVLAT İSTEYENE HAMİLE KALMAYİ HAMİLELERE SAGLİKLA KUCAGİNA ALMAYİ NASİP ETSİN İNSALLAH 🌸🌸🌸

X