Döviz ya da Altın Geç mi Kaldım?

Kisa da düşmez zaten mümkün degil ama uzunda mantikli gelmedi bana 😊2 sene sonra yavas yavas duser ins🤦🏼‍♀️ yoksa yanmisiz
Kısa da düşer ama en fazla 1,2 baz düşer.uzunda isterse 10 sene geçsin dolar 10 u görmez mümkün değil.
2 sene sonra yavaş yavaş düşse bile rahata kavusmamiz çok zor ekonomi bitik zaten.

Alacaksan yarın toplantıdan önce al 😂
Niye bekliyorsun ya 14 kennalsaydin ya ben hepsini vadeli de zannettim.
Dolar yükselir 15 in altına düşmez.
Sabah kur kaç olur bilmiyorum ama 15:00 den sonra artar dolar.
Oyyy pazartesi akşamı 13.80 lere düşmüştü saat 5 ile 6 arasında bende o günden beri her akşam o saati bekledim almak için ama düşüş gelmedi 14.20 fln bile olsa alcaktım ne bileyim yaaa boşta para tutup durduğu yerde eriten de bi ben varımdır 😂

Oyyy pazartesi akşamı 13.80 lere düşmüştü saat 5 ile 6 arasında bende o günden beri her akşam o saati bekledim almak için ama düşüş gelmedi 14.20 fln bile olsa alcaktım ne bileyim yaaa boşta para tutup durduğu yerde eriten de bi ben varımdır 😂
Sabah bı bak bakalım kaç olacak.
Öğlen 12:00 civarına kadar bekle en düşük gördüğün an yapış
13.80 - 14.20 yi zor görürsun ama o kadar bekleme.

Kısa da düşer ama en fazla 1,2 baz düşer.uzunda isterse 10 sene geçsin dolar 10 u görmez mümkün değil.
2 sene sonra yavaş yavaş düşse bile rahata kavusmamiz çok zor ekonomi bitik zaten.
Dusmez mi ya😢 ekonomik bilgim yok . Ekonomistleri izliyorum bol bol . Yakin gelecege yonelik konusuyorlar genelde .Ama ben sey düşünmüştüm ekonomi düzelir, piyasada degisiklik olur falan dolar düşer 😒 sacma bir dusuncemiymis.
Biraz umidim vardi ,ben biraz daha umitsizleseyim madem🤦🏼‍♀️

Dusmez mi ya😢 ekonomik bilgim yok . Ekonomistleri izliyorum bol bol . Yakin gelecege yonelik konusuyorlar genelde .Ama ben sey düşünmüştüm ekonomi düzelir, piyasada degisiklik olur falan dolar düşer 😒 sacma bir dusuncemiymis.
Biraz umidim vardi ,ben biraz daha umitsizleseyim madem🤦🏼‍♀️
Düşmez
Hadi düştü diyelim dediğim gibi 1 veya 2 puan ancak
Çok umitlenme tabii devreye büyük büyük iş insanları,siyasetçiler falan girer o zaman belki.ama sanmaz herkes para katlayalim peşinde 😔

Benim cok tanidigim var . 🤦🏼‍♀️ Hem de kac yuzbinleri tl de . Yakin akrabam .
Bir dusus bekliyorlardi , ben de gelirse hemen altin aldiracaktim ama gelmeyecek mi acaba. Bakalim yasayip göreceğiz.

Şu saatten sonra düşüş beklemeyin.
Düşmez.
Ne dolar ne altın.
Ytd ama,
Ne alirsaniz hemen alin beklemek bana doğru gelmiyor.
Dün gram altin sadece birkaç saatte 30 tl arttı.
Üç kuruş birikimlerimiz erimesin.

Dolar icin 20 lirayi bulacak diyorlar, bulabilir de. ama olasi bir degisiklikte , ( belirsiz ortam sonucta ) degismez ama 😅dusebilir de . Bana riskli geliyor.
Gram daha iyi gibi sanki.Gram da dolara bagli ama cok dusmez sanirim ..bundan emin degilim 🤦🏼‍♀️
Suandaki düşüncem bu sekilde
Kesinlikle bu saatten sonrası çok dengesiz birden herşey olabilir ...bence dolar için geç kalındı.

Ben demiştim demek istemiyorum ama ben demiştim.
Neyse 15-20 güne senin paran gelecek dolar 17 olmadan al yine yatırım olur zarar etmezsin
Bu gidişle yarın 17'yi görebiliriz. Altın da 900'u geçti sanırım.
Bir de üstümde bir mutsuzluk ve umutsuzluk hali var geçmiyor. Ne olacak halimiz. 2 yaşında bir cocugum var ve artık onun geleceği için de ekstra kaygılıyım.

Bu gidişle yarın 17'yi görebiliriz. Altın da 900'u geçti sanırım.
Bir de üstümde bir mutsuzluk ve umutsuzluk hali var geçmiyor. Ne olacak halimiz. 2 yaşında bir cocugum var ve artık onun geleceği için de ekstra kaygılıyım.
881 gram altın.
15.39 şuan dolar.
Yine de umudunu kaybetme mutlaka bir çözümü olur ama bu durum 1 sene sürer kendini hazırla.

X