Dövme Dövme hakkında yardımcı olur musunuz ?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

sssilaaa3

Guru
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2013
32
8
34
Selam forum üyelerii :)
18 yaşındayım ve dövme yaptırmak istiyorum . Ailemin de onayı var ama ben kararsızım acı konusundan dolayı :KK43:
Yaptıracağım dövme Mustafa Kemal Atatürk imzası :) gururla taşıyacağım :)
Az acıyan bölgeler neresi yardımcı olur musunuz ? İlk defa yaptıracağım acısını bilemiyorum bazı kişiler hiç acımaz , bazıları ise yarıda kaçmazsan iyidir diyor . Daha dövme yaptırmamış kişiler gözümü öyle korkuttu ki anlatamam . :KK43: Aklıma uyuşturucu krem geldi sürsem faydası olur mu sizce ?

Sizinde fikrinizi almak istedim . İmzayı kolumun iç tarafına mı yoksa dış tarafına mı yaptırsam bilemedim . Şimdiden teşekkür ederim :)) :KK34:

Benim 8-10 tane dövmem var. En çok acıyan elimin üstü en az acıyan sırtım oldu.

Kemal atatürk imzası ise iç tarafa daha güzel duruyor.

Acıya gelince ;
eşim çok çıt kırıldım bir insandır . o yaptırdıysa sizde yaptırırsınız. Dayanılmayacak kadar bir acısı yok .

DipNot : Dövme yaptırmanızı tavsiye etmiyorum . Bende var ama insanların bana yaklaşımı çok farklı .

Dövmesi olan kadın = Çılgın , Serseri , Aykırı vs.

İşe bile alırlarken güvensizlik oluşturuyor. Hep uzun kolluyla başvurulara gitmişimdir.

(Bide yolda yüyürken laf atmalar çok oluyor )

Benim 8-10 tane dövmem var. En çok acıyan elimin üstü en az acıyan sırtım oldu.

Kemal atatürk imzası ise iç tarafa daha güzel duruyor.

Acıya gelince ;
eşim çok çıt kırıldım bir insandır . o yaptırdıysa sizde yaptırırsınız. Dayanılmayacak kadar bir acısı yok .

DipNot : Dövme yaptırmanızı tavsiye etmiyorum . Bende var ama insanların bana yaklaşımı çok farklı .

Dövmesi olan kadın = Çılgın , Serseri , Aykırı vs.

İşe bile alırlarken güvensizlik oluşturuyor. Hep uzun kolluyla başvurulara gitmişimdir.

(Bide yolda yüyürken laf atmalar çok oluyor )

Söylediklerinizi düşüneceğim yaklaşım konusunda (ki o konuda çok haklısınız ) :)
İş olayına gelince sağlık meslek lisesindeyim ve direk atanıyorum sorun olacağını sanmıyorum :) Yanıtınız için teşekkür ederim :) :KK3:

Söylediklerinizi düşüneceğim yaklaşım konusunda (ki o konuda çok haklısınız ) :)
İş olayına gelince sağlık meslek lisesindeyim ve direk atanıyorum sorun olacağını sanmıyorum :) Yanıtınız için teşekkür ederim :) :KK3:

slm bende yaklaşık buyulu kucuklu 10 a yakın dövme var acı konusunda zorlanacagın tek yer el bilek ve ayak bilek kısmıdır onun harıcınde hıc bı sıkıntı cekmedım ve dıkkat cekme ve ınsanlar tarafından hor görulme konusunda kısmen elbettekı haklısınız lakın benım şansen dusuncem ınsanların benı yargılaması yuzunden dövme yaptırmıcam anlamına gelmez dıkkat cekılmeyecek bölgelere yaptırabılırsınız gıdıp bı boyuna dövme yaptırmak elbettekı ılgı cekıcı el uzerıne yaptırmakta cekıcı resmı ıs yerınde özel sektörde olsa saklayamacagınız yerlerden 2 bölge eger yaptıracagın bolgeyı ıyı secersen hıc bı sıkıntı cekmezsın

slm bende yaklaşık buyulu kucuklu 10 a yakın dövme var acı konusunda zorlanacagın tek yer el bilek ve ayak bilek kısmıdır onun harıcınde hıc bı sıkıntı cekmedım ve dıkkat cekme ve ınsanlar tarafından hor görulme konusunda kısmen elbettekı haklısınız lakın benım şansen dusuncem ınsanların benı yargılaması yuzunden dövme yaptırmıcam anlamına gelmez dıkkat cekılmeyecek bölgelere yaptırabılırsınız gıdıp bı boyuna dövme yaptırmak elbettekı ılgı cekıcı el uzerıne yaptırmakta cekıcı resmı ıs yerınde özel sektörde olsa saklayamacagınız yerlerden 2 bölge eger yaptıracagın bolgeyı ıyı secersen hıc bı sıkıntı cekmezsın

ben kolumun iç kısmına düşünüyorum :) Mustafa Kemal Atatürk imzası yaptırcam değişik bişe düşünmüyorum ne zamandır hayalini kurduğum bir dövmeydi zaten 18 e girmemi bekliyordum :) Dövmeciler 18 yaşından küçüklere kalıcı dövme yapmıyorlar :)
Tek sorunum acı konusuydu ve cevaplar çok yardımcı oldu :) en fazla 2 hafta içinde yaptıracağım :) Siz yaptırırken cildi uyuşturan krem kullandınız mı ? :)
:KK3:

ben kolumun iç kısmına düşünüyorum :) Mustafa Kemal Atatürk imzası yaptırcam değişik bişe düşünmüyorum ne zamandır hayalini kurduğum bir dövmeydi zaten 18 e girmemi bekliyordum :) Dövmeciler 18 yaşından küçüklere kalıcı dövme yapmıyorlar :)
Tek sorunum acı konusuydu ve cevaplar çok yardımcı oldu :) en fazla 2 hafta içinde yaptıracağım :) Siz yaptırırken cildi uyuşturan krem kullandınız mı ? :)
:KK3:

bir dövmeci olarak inan hiç gerek yok öle kremlere =)) ılk yapılırken bı sinek ısırıgı gıbı alucak sonra uyuşuo zaten o kremler psikolojık bısı ama ıllakı sürsünler dıorsan sürdür =)) şimdiden hayırlı olsun şans ve bereket getirsın sana =))

bir dövmeci olarak inan hiç gerek yok öle kremlere =)) ılk yapılırken bı sinek ısırıgı gıbı alucak sonra uyuşuo zaten o kremler psikolojık bısı ama ıllakı sürsünler dıorsan sürdür =)) şimdiden hayırlı olsun şans ve bereket getirsın sana =))

Baya rahatladım çok yardımcı oldunuuz sağolun :) yanıtlar için çok teşekkür ederim :) :KK34:

Ben ilk dövmemi ailemden gizli 'kaçak olarak' 17 yaşımda yaptırdım sağ koluma :KK1: Daha sonra biri sol bileğime 1 de gögsüme yaptırdım.Ama şu an o kadar pişmanım kii! Sağ kolumdakni Trabzon'da lazerle sildirdim ilk baslarda iyiydi 4 seans gittim ama sonra yanık şeklinde bir iz kaldı.Boluda üniversite hastanesine gittim yanığın çok kötü olduğunu söylediler parçayı kesip aldılar. Yine iz kaldı daha sonra Düzcede devlet hastanesinde, operasyoın yapılmış bölge acıldı kenarlarda kalan izler kesilip alındı dikiş dikildi vs. Şu an kolumda bildiğin iz var kenarlarında dikiş iplerinin izi bile duruyor. Diğer iki dövmemi sildirmeye cesaret bile edemiyorum çünkü vücüdum (burun ameliyatı da dahil olmak üzere) operasyonlara çok tuhaf tepkiler veriyor :KK5:. Her neyse acıya gelince kollarını epilatörle alıyormussun gibi bir acı :KK1: Acı bile sayılmaz yani.Gerçi benim acı eşiğim çok yüksektir.Dikişler alınırken bile gülen biriyimdir ben. Yaptıracağın dövmeyi sildirmeyeceksen hiç durma yaptır.Ama iyi bir yere yaptır biliyorsun ki tattoo hata kabul etmez :KK42:

Son düzenleme:
X