Dövme Dövme Sildirenler,Sildirmek isteyenler,Tattoo-off Kullanan var mi?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

Bleudream

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
422
0
Arkadaslar ,erkek arkadasimin kolundaki dovmesini silmesini istiyorum.Nette arastirdim Tattoo-off krem falan cikdi, kullanan arkadaslar varmi.Gercekden kremi kullaninca gidiyormu? Lazer falan pahali daha ucuz bisey ariyoruz ve iz birakiyormus galiba, bildiginiz baska krem veya yontemler varsa paylasabilirmisiniz? Sildiren arkadaslar hangi yontem ile sildirdiniz sonuclardan memnunmusunuz?Dövme tamamiyla yok oldumu?
Simdiden paylasimlariniz icin tsklersengözlerimebaksanab

arkadasim sagol cok güzel bi konu actin bende merak ediyordum,bende erkek arkadasimin silmesini istiyorum ama dedigin gibi laser cok pahali kremleri bende arastirdim ama pek bilgi verilmiyo...

lazer pahali ve bikerede gitmioki bikerede gitse yine verirsin parayi ama ugrasip durcaksin,dedigin gibi pek bilgi verilmiyo cogu kiside para tuza oldugunu soyluo cremlerin uf bilmiyorum:1no2:

bir cildiye uzamanın gidin konuşun bence o bir yöntem öenerebilir çünki deri altına oluyor işlem bunun için üst deri tahriş olmadan çıkması mümkün değilgibi....

Arkadaslar ,erkek arkadasimin kolundaki dovmesini silmesini istiyorum.Nette arastirdim Tattoo-off krem falan cikdi, kullanan arkadaslar varmi.Gercekden kremi kullaninca gidiyormu? Lazer falan pahali daha ucuz bisey ariyoruz ve iz birakiyormus galiba, bildiginiz baska krem veya yontemler varsa paylasabilirmisiniz? Sildiren arkadaslar hangi yontem ile sildirdiniz sonuclardan memnunmusunuz?Dövme tamamiyla yok oldumu?
Simdiden paylasimlariniz icin tsklersengözlerimebaksanab

malesef benim de omuzumda var. nişanlımın ailesi duysa düğün iptal aynenn :KK43:
lazerle 3 seans filan yaptım. çıkmıyor. yarım yamalak oldu. ve yaktıkları için kabarık kaldı. çok kötü görünüyor. sanırım en iyi yöntem kazıtmak. onu da cerrahlar yapıyor. biraz tuzlu yani..

benimde yazın düğünüm var ve 2si kocaman 2 si küçük 4 dövmem var çıkarmak istiyorum ama kremler falan hikaye tek çaresi lazer onunda açılışı 60 dolardan başlıyo.dövmenin büyüklüüğe göre değşiyo fiyat

kızlar ben de yeni dövme yaptırdım ölene kadar sildirmek istemeyeceğimden eminim =) ama merak edenler için sildirme fiyatları tamamen dövmenin boyutuna göre değişiyormuş mesela 200liralık küçük bir dövmeyi sildirmek için 2000lirayı gözden çıkarmak

kızlar kesinlikle görünen yerinize dövme yaptırmayın ben önemsemedim 5 tane dövmem war şuan vücudumda hostes olmak hiç aklıma gelmezdi ama gün geldi sun express şirketinin mülakatlarına katıldım ve hostes olucam ve iyi bir cildiyecide lazerle dövmemi sildiriyorum inanılmaz bir acısı var kolum şiş ve su topladı..Benden tavsiye söylediğim gibi görünen yerinize dövme yaptırmayıınnn...:1no2:

Arkadaşlar, daha önce dövmesini laser yöntemiyle sildiren varsa, lütfen tecrübelerini paylaşabilir mi..
ben de isim yazdıran zavallılardanım..size tavsiyem, asla asla isim yazdırmayın...ne kadar çok sevseniz bile..bunun pişmanlığı ömür boyu gitmiyor..hayatta hiçbirşeyin garantisi yok..sevgiyi göstermenin birçok çeşitli yolu var, sakın buna aldanmayın..

arkadaşlar lazer e 1 seans gittim bir cildiyecide canım inanılmaz acıdı ve çok cıkmadı dövmem sadece çok az silindi okadar.ılk seansta 400 ytl verim sanırım boşuna vermişim.Çok üzgünüm çoook Tatoo off u deniycem kullanmış olan varmı?

dövmeyi silmek çok tehlikeli mahfoluyor cildiniz,kremlerde bi işe yaramıyor artı yakıyorlar orayı ve silme izi kalıyor sildiren arkadaslarımdan biliyorum.

arkadaşlar benimde yazın düğünüm olucak keşke dövmem omuzumda olsaydı:KK43:(( KOLUMDA:'( annem hep dio takı takmıcaklar sana die:)) kesinlikle dövme görünen yerde pişmanlıktan başka hiç bişey değil şahsen..bende sildirmek için yer arıyorum şimdi kadikoyde rexin orda dövmeciye gittim nerde sildirim die bilgi istedim akedemic hospitalı önerdi bağlarbaşındaki 1 tanıdığı sildirmiş 1işlemde sonuç almış ve 800tl ye bu iş bitmiş ben şimdi muğlada olduğum için kış ayını bekliorum...kızlar üşenmeyin gidip sorun...

tattoo off kremlerinede sakın para vermeyin ben çok araştırdım kulanan kişiye kadar mail attım sonuç renk soldurma iğrenç görüntüden başka bişey değilmiş

gizayy 1 seans zaten pek işe yaramıyormuş 2seans için görüşme yaptınmı? ve bu acı nasıl 1 acı ya sırf acıdan korktuğum için lazerden çok korkuyorum=(

Arkadaşlar;
Amerika'da med-lite lazer ile dövme sildirmeye başlamadan önce yüzde 30luk ve üzeri derecelerdeki- özellikle yüzde 50 lik TCA-kimyasal TCA peeling ile dövmenin rengi açılıp ondan sonra lazerle tedaviye başlanıyor. Aklınızda olsun, yurtdışında deli gibi kullanılıyor ve inanılmaz sonuç alınıyor. Ben de kullanıyorum dövme silmek için şu anda ciddi ciddi rengi açıldı, lazer masrafım 1-2 seanslık masrafa inecek..
Doktorun bana anlattığı şu; lazer tedavisinde uyuşturabiliyorlar ama çok az derin bir katmanı.. yani çatır çatır lazeri hissediyorsunuz. Yağ sıçraması gibi bir hismiş. Arada soğuk kompres yapıyorlarmış. Ve 8 haftada 1 yapılabiliyor.
med-lite en kalitelisi, amma gelin görün ki; beyaz kesinlikle silinmiyor; yeşil çok çok çok zor siliniyor, en kolayı siyah ve lacivert gibi koyu tonlar.
Ha, doktor adam gibi Hanım doktor dermatolog olduğu için boş hayallere kapılmaya izin vermiyor, evet tamamen silinmeyebilir ve evet iz de olabilir ama izler geçiyor zamanla dedi.ız olayına takılmayın yani.
Doktoruma söyledim ben yüzde 50 TCA yapıyorum diye, zaten o gün de hala soyuluyordu, çok düzgün uygulamışsın, bizde çok yayılmadı bu yöntem türkçe makale çok az çünkü hastaların haberi yok olsa onlar da kendi malzemelerini alacaklar kendileri TCA yapacaklar ama ben genelde hastalarıma tavsiye ediyorum dedi.. Uygulama talimatlarına uydukça ve soyulan yeri yolup kaşımadıkça TCA süper, yara mara da yapmıyor. Resmen mükemmel bişey, artı lazerin hem işini kolaylaştırıyor hem maliyetini düşürüyor..Çok mutluyum aldığım sonuçlar bakımından..
Küçük diyebileceğim siyah beyaz bir dövmenin silme maliyeti seans başı yüz dolar, renkli orta boydan az iri bir dövmeninki ise 700..Dolar evet.. Öhööee..
Lazer hem zor hem pahalı ama napalım..TCA aslanmış kaplanmış ben bunu derim arkadaşlar.. Maliyeti yarılıyorum ooh :)

Son düzenleme:
arkadaşlar ya benimde dövmelerim var hatta oldukça var ama 3 tanesini sildirmem gerek. biri komple belimden başlıo öne doğru gelerek kasıklarıma inio. en büyüğüde bu ztn butün bel kısmım kapanmış durumda. diğerleri ise 10 cm lik şeyler. acaba dövme sildirme işlemini yaptırıpta evet memnun kaldım silinior dien dr tavsiye edebilecek olan varmı. ben araştırdım baya yakup avşar çok ii diolar randevuda aldım gidicem haftaya. ama lütfen yardımcı olun. ah kafasız ben ahhhh...

arkadaşlar ya benimde dövmelerim var hatta oldukça var ama 3 tanesini sildirmem gerek. biri komple belimden başlıo öne doğru gelerek kasıklarıma inio. en büyüğüde bu ztn butün bel kısmım kapanmış durumda. diğerleri ise 10 cm lik şeyler. acaba dövme sildirme işlemini yaptırıpta evet memnun kaldım silinior dien dr tavsiye edebilecek olan varmı. ben araştırdım baya yakup avşar çok ii diolar randevuda aldım gidicem haftaya. ama lütfen yardımcı olun. ah kafasız ben ahhhh...

m-onep çiftehavuzlar

Arkadaşlar 2 seans oldu dövme sildirme işlemime başlayalı ve inanılmaz derecede silinme var.Bağdat caddesinde MD dermatoloji diye bir yere gidiyorum,Afrodit'in üst kısmında ve kesinlikle tavsiye ediyorum,kafama bu kadar taktığım geçicek mi yoksa asla silinmeyecek mi endişesi artık yok.Can acııtıyor mu konusuna gelince evet acıyor ama 10 saniye süren bu işlem çokk da dayanılmayacak bir şey değil bence,sonrasında oluşan hafif kabuk bağlayan yaralar var ve deri bu kabukları atınca dövmenin renginin nasıl açıldığını görebiliyorsunuz.Soracağınız başka şeyler varsa paylaşmaya hazırım...

flammer 2 seansa ne kadar ödedin? ve daha kaç seans gitmen gerekiyor? bir de doktorun önerdimi bilmiyorum ama emla krem var lazer epilasyonda falan bayaa yardımcı oluyor acı konusunda, aklında bulunsun :KK66:

X