Dövme DÖVME YAPTIRANLARIN Önerileri, Soruları, Cevapları

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
önce yaptıracagın dövme sanatçısını araştırmanız gerekiyor. ben dövmelirimi yaptırmadan önce çok araştırdım. hijyen, model seçimi, dövme sanatçısının tecrübesi ve yetenegi çok önemli. her konuda tavsiye edebilecegim ankaradaki en iyi dövme studiosu turuncu tattoo studioları ve madeintattoo var. ankaradaki en iyi dövmeci olarak umut aydın.

ameliyat izimin üzerine dövme yaptırmak istiyorum böyle bi deneyimi olan var mı güzel kapatıyor mu?
internette araştırdım ruhsel donbalak ve danny garcia ünlü dövmeciler miş galiba. gitmişken en iyisine gitmek lazım çok titizim bu konuda güzel olması lazım ve bnm istediğimi anlaması lazım

Selamlar canım,

Eğer İstanbul'daysan sana iki sağlam dövmeci önerebilirim.

Biri Umut Kıran diğeri Vasa Vasikopişman olmazsın. Tek kelimeyle harika dövüyorlar :)))

Selamlar canım,

Eğer İstanbul'daysan sana iki sağlam dövmeci önerebilirim.

Biri Umut Kıran diğeri Vasa Vasikopişman olmazsın. Tek kelimeyle harika dövüyorlar :)))

oraletcim; çok acıyor mu dövmeyi yaptırırken? yeri nerede bacım buranın?

Arkamda belde hafif çatlaklar var.Onları kapattırmayı istiyorum ..Başka çaresi yokmuş :KK43:((:-)2::2:

yalnız bildiğim kadarıyla çatlak olan bölge dövme boyasını almıyor.bende ameliyat izime düşünmüştüm olmaz orası boya almaz dediler. gerçi zaten gidince sana dövmeci de söyler ama bilgin olsun dedim.

diğer konuları okuyamadım tek bi cvp verseniz yeter :))
dövme sildirmede lazer ksin sonuç veriyomu ?
sildirenler varsa burda cvplayabilirmi ?

diğer konuları okuyamadım tek bi cvp verseniz yeter :))
dövme sildirmede lazer ksin sonuç veriyomu ?
sildirenler varsa burda cvplayabilirmi ?

dövmenin büyüklüğü yapılış şekli rengi önemli,hepsinde %100 sonuç vermiyor diye biliyorum..
iyi bir yer bulup göstermende fayda var dövmeni...

dövmenin büyüklüğü yapılış şekli rengi önemli,hepsinde %100 sonuç vermiyor diye biliyorum..
iyi bir yer bulup göstermende fayda var dövmeni...

teşekkür ederim canım araştırmadayım bakalım
küçük benimki ya büyük değil yani :KK31:

dövme yaptırmak bir hastalıkmış yaptırdığın andan itibaren.sonrası geliyormuş yani. bende yok ama eşim başta olmak üzere herkes öyle söylüyor.birde dövmeyi bilen iyi birine yaptırmak çok önemli eşim tatilde yaptırmıştı ilk dövmesini sonradan onu sildiremedi belliydi yani acemi işi felan olduğu sonra üzerine bir dövme yaptılar kapattı.fark ediyor yani kaliteli çizim ile acemi çizim sonuçta sizinle kalacak birşey bence çizim önemli :)

Hanımlar merhabalar :)

Uzun zamandır bir konuya cevap bulmakta zorlandığımda Kadınlar Kulübü'nü ziyaret ediyor, sizlerin başına gelenleri ve tavsiyelerinizi okuyarak siteyi takip ediyordum. Bir gün ben de yazmak istediğimi farkettim ve siteye üye oldum. En deneyimli olduğum konular ise dövme ve piercing. Bu konuda sorabileceğiniz her sorunun cevabını bende bulabilirsiniz. 3 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşımın Kadıköy'de 9 yıldır dövme stüdyosu var ve ben de bütün boş zamanlarımı onun dükkanında geçiriyorum. Bütün hanımların sorularını cevaplamaya ve benden randevu alan herkese dövmede ve piercing'de indirim yaptırma sözü veriyorum! :)

merhaba kızlar.
sevgilim adımı bileğine dövme yaptırmak istiyor.
ancak ben alelade bi yerde yaptırsın istemiyorum, çok steril ve iyi olsun yaptıracağı yer istiyorum.
ama bu konuyla ilgili hiçbir fikrim yok. yardımcı olur musunuz?
bu arada istanbul'da yaşıyoruz.

Son düzenleme:
Onune gelene dovme yapmaz. Temiz ama biraz tuzludur.

mrb bnm bi dövmecim var istediğin mekanda ve istediğin zamanda yapar dövmeni.oldukça titizdir kullandığı bütün malzemeler tek kullanımlıktır ve paketinden gözünün önünde çıkarır.

dövme yaptırmak bir hastalıkmış yaptırdığın andan itibaren.sonrası geliyormuş yani. bende yok ama eşim başta olmak üzere herkes öyle söylüyor.birde dövmeyi bilen iyi birine yaptırmak çok önemli eşim tatilde yaptırmıştı ilk dövmesini sonradan onu sildiremedi belliydi yani acemi işi felan olduğu sonra üzerine bir dövme yaptılar kapattı.fark ediyor yani kaliteli çizim ile acemi çizim sonuçta sizinle kalacak birşey bence çizim önemli :)

öyle diyenler çok haklı ilk başta belime basit bir dövme istiyorum derken bi baktım aaa omzumada yaptırmışım ve sonra sırtıma şimdi sıra bileğimde ya hiç kalkışma yada devamının geleceğini bil

hakikaten hastalık gibi basta cesaret edemeyip yıllarca bekledigin dovmeyi yaptırıyosun ve aa ne tatlı seymıs bu bıde buraya olsun diyerek sonunun getiremiyosun... sececegınız seklın estetikliği ve sectıgınız bolgeye yakısması cok onemlı tabıkı... ben bayanlarda daha kucuk ve tarz sekıllerden yanayım... dovmeyle oncesıyle sonrasıyla ılgılı kafanızda sorularınız varsa seve seve cevaplarım:KK66:

dövme zordr kızlar doğru karar doğru zaman doğru şekil herşeyden öncesi gerçekten ne istediğini bilmelisin bence... bende birtane ile başladım şimdi 7 tane dövmem var :) pişman değilimmmmmmm :):):)

Kadıköy'de Barlar Sokağı ( Kadife Sokak)'nın dibindeyim yani anlayacağınız dövmecilerin çoğu elimin altında ama buna rağmen 2 senedir erteliyorum,hala nerede yaptıracağıma karar vermiş değilim.Negatifi önerenler var ancak orası için de pahalı deniliyor.100TL civarında bileğime yaptıracağım küçük bir dövme düşünüyorum.Önerisi olan var mı?

Dövmen cok güzelmiş canım güle güle kullan :) İlk dövmesini yaptırmak ısteyenlere tek tavsıyem yaptıracagınız dövmenın sızın ıcın bı anlamı olsun :)

X