Dövme DÖVME YAPTIRANLARIN Önerileri, Soruları, Cevapları

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
ben de, kısa bir süre öncesine kadar dövme fikrine gayet soğuk ve uzak biri olarak kendi kendime gidip pat diye dövme yaptırdım ve tüm tanıdıklarım şoke oldu.( tabi dövmeciyi vb iyi araştırarak gittim :)) )

rahmetli babamın isminin kısaltması / aynı zamanda eski dükkanımızın ismini dövme olarak seçtim ve ensemin az aşağısına yaptırdım ( iş vb ortamlarda rahatlıkla saklamak amaçlı. sonuçta insanların tepkisini kestiremezsiniz ) yazı tipini dafont'dan seçip flash belleğe attım dövmeci sadece azıcık boyutuyla oynayıp uyguladı. Bakırköy'deki Alex'e gittim, ve hem işçilik hem de hijyen anlamında çok memnun kaldım kendisinden.

Yalnııız dün itibariyle kaşıntılarım başladı kaşıyamadığım için de çıldırıyorum iş yerinde :))) günde yaklaşık 7 kez dönüşümlü olarak bephanten plus ve medecasol kullanıyorum. öncesinde de protex le bi güzel ellerimi yıkıyorum. bir kere duş aldım /zaten çok yeni daha/ o zaman da dövmecimin önerisiyle sade vazelini kalınca yedirerek su geçmesini engelledim.

dediğim gibi, dünyanın en ön yargılı insanıydım bu kounda, ama şu an sanki cildimdeki benlerimden biriymiş gibi, sanki eksikmiş de tamamlanmış gibi geliyor. sanırım bu da, benim için en kıymetli varlıklardan birini bana özel bir şekilde yaptırmış olmamdan kaynaklanıyor. ikinci dövmemi düşünmeye başladım bile:) kızımla alakalı birşeyler olacak ama daha " heh bu" demedim, onun için daha zaman var

Dövmen cok güzelmiş canım güle güle kullan :) İlk dövmesini yaptırmak ısteyenlere tek tavsıyem yaptıracagınız dövmenın sızın ıcın bı anlamı olsun :)

ilk dövmesini yaptıracak olandan da bir soru o zaman :) dövme kemiğin üzerine geldiğinde daha çok acıttığını duymuştum doğru mudur? Köprücük kemiğimin olduğu yere yaptırmak istiyorum ama dayanamayabilirsin diyorlar :KK43:

ilk dövmesini yaptıracak olandan da bir soru o zaman :) dövme kemiğin üzerine geldiğinde daha çok acıttığını duymuştum doğru mudur? Köprücük kemiğimin olduğu yere yaptırmak istiyorum ama dayanamayabilirsin diyorlar :KK43:

Evet tatlım doğrudur . Eger benım canım tatlıdır ben dayanamam dıyorsan kemık ustune yaptırma . Benım sağ kurek kemıgımın ustunde yıldızlar var cıddı anlamda canım yandı hatta 3 seansda yaptırdım dayanamadıgım ıcın :)

ben enseme yaptırdım arkadaşlar çok fazla bir acı hissettmedim ... çok ta mutluyum dövmemle :))

Bende bir anda 3 dövme yaptırdım :) Oturdum 1.5 saat dövmecim benimle ilgilendi ve adam beni neredeyse kovacaktı çok terlettim :KK70: Dövme bağımlılık yapıyor 4.üyü düşünüyorum ayağımın üstüne ama ne yaptırsam diye karar veremedim :)

$Resim 279.jpg $Resim 279.jpg :d

kızlar benimde aklımda uzun zamandır dövme yaptırmak var aslında ne yaptırcağımı ve nereye yaptırcağımı biliyorum ama nette hiç göremedim resim. Yani acaba kötü durur mu çok kararsızım keşke birisinde görsem ona göre karar versem:KK37:

kızlar benimde aklımda uzun zamandır dövme yaptırmak var aslında ne yaptırcağımı ve nereye yaptırcağımı biliyorum ama nette hiç göremedim resim. Yani acaba kötü durur mu çok kararsızım keşke birisinde görsem ona göre karar versem:KK37:

nereye yaptıracagını bılmıorsun ve ne yaptıracagınıda bılmıorsun dogrumu anladım nette neyı görmedın ne görmek ıstıyorsun ona göre sana kötumu duracagı hakkında bılgı verebılırız olmayan bısı ıcın yorum yapmamız olurmu olursada ne kadar dogru olur? bılemedım yanı once o modelı bul ve nereye yaptırman gerektıgı konusunda fıkırleselım :KK34:

nereye yaptıracagını bılmıorsun ve ne yaptıracagınıda bılmıorsun dogrumu anladım nette neyı görmedın ne görmek ıstıyorsun ona göre sana kötumu duracagı hakkında bılgı verebılırız olmayan bısı ıcın yorum yapmamız olurmu olursada ne kadar dogru olur? bılemedım yanı once o modelı bul ve nereye yaptırman gerektıgı konusunda fıkırleselım :KK34:

yok yok yanlış okumuşsunuz.. ben ne istediğimi nereye istediğimi biliyorum kararımı verdim. ama keşke nette benzerini görseydim ama aradım taradım bulamadım. kulak arkasından boyuna doğru uzanan bir balon olacak.

yok yok yanlış okumuşsunuz.. ben ne istediğimi nereye istediğimi biliyorum kararımı verdim. ama keşke nette benzerini görseydim ama aradım taradım bulamadım. kulak arkasından boyuna doğru uzanan bir balon olacak.

var hanfendı bız bı cok tane yaptık ama kulak arkasına dııl boyun ve omuza cokta hoş duruo renklı renklı

El bileklerime barkod şeklinde dovme yaptırmak ıstıyorum
ama vcuutta en acıyan bolge dedıler korkuyorum bıraz
sol el bılegıme esımın sag el bılegıme oglumun adını yazdırmak ıstıyorum yatay bır sekılde

ıkısını aynı anda yaptırmamam gerek sanırım ıs yerınde yazarken sorun olurmu :) acırmı yanı sonrasında

Son düzenleme:
merhabalar en sonunda dövme yaptırmaya karar verdim ve değişik kedi modelleri arastırıyorum .yardımcı olur msunuz

El bileklerime barkod şeklinde dovme yaptırmak ıstıyorum
ama vcuutta en acıyan bolge dedıler korkuyorum bıraz
sol el bılegıme esımın sag el bılegıme oglumun adını yazdırmak ıstıyorum yatay bır sekılde

ıkısını aynı anda yaptırmamam gerek sanırım ıs yerınde yazarken sorun olurmu :) acırmı yanı sonrasında

Benim bileğimde dövmem var, ilk dövmemdi. Ya o anki gazla ya da gerçekten acımadığından bilemem ama acımadı benimki:)

Selamlar bende geçen kış kolumun iç tarafına sonsuzluk dövmesi içinde anne ve babamın doğum günlerini yazdırdım kalıcı olarak :) 20 dakika sürdü ve hiçbir acı hissetmedim hatta normalde iğneye bakamam ben ama oturdum izledim :KK1: Dövmeyi yaptırırken sıkıntısı yoktuda ondan sonra 2 gün boyunca kolum çok ağrıdı gece zor uyudum hatta ama iğne değiyo haliyle nasıl aşı olduğumuzda sızı hissediyorsak bütün kolumuzda aynen öyle.. Onun dışında hiç ağrı sızı problemi yaşamadım ama dövmeyi yaptırdıktan sonra ilk 1 ay çok dikkatli olmak lazım dövme yaptırmayı düşünenler veya yeni yaptıranlar sormak istedikleri olursa bende her zaman cevaplarımla yardımcı olmaya çalışırım sevgiler

X