Dövme dovme yaptirmak istiorum

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

miyavdeseyeter

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
242
21
34
kizlar 7 aydir zoretanin kullanicisiydim yeni bitti ilacim ilaci kullananlar bilir cildi hassaslastiran bi hap. yeni bitti ilacim dovme yaptirsam bisiy olur mu bi de 2 senedir dovmem var rengi akti sanirim ustunden gecirmem lazım herhangi bi sorun yasar mıyım yardimci olabilicek var mi?

Bu konuya en iyi yanıt verebilecek kişi sanıyorum uzman bir dermatolog olur canım. Boşuna risk alma gereksiz yere:)

Bu arada ben de sırtımdaki ve boynumun yanındaki dövmelere solduğu için rötuş yaptırmıştım, sırtımdaki çok kötü oldu. "gölge yapıcam ben buna aşırı güzel olacak" dedi çamura çevirdi çocuk, bi ara beyazla açtırıcam>:)

Bu konuya en iyi yanıt verebilecek kişi sanıyorum uzman bir dermatolog olur canım. Boşuna risk alma gereksiz yere:)

Bu arada ben de sırtımdaki ve boynumun yanındaki dövmelere solduğu için rötuş yaptırmıştım, sırtımdaki çok kötü oldu. "gölge yapıcam ben buna aşırı güzel olacak" dedi çamura çevirdi çocuk, bi ara beyazla açtırıcam>:)

Yaa kızlar ben belime istiyorum. Hani böyle V şeklinde güzel desenler çiziyorlar ya İstanbul'dayım ben tanıdığınız bildiğinizi avrupa anadolu farketmez bana uygun önerebileceğiniz biryer varmı?

Konuyu açtığın iyi olmuş cnm teşekkürler.

Yaa kızlar ben belime istiyorum. Hani böyle V şeklinde güzel desenler çiziyorlar ya İstanbul'dayım ben tanıdığınız bildiğinizi avrupa anadolu farketmez bana uygun önerebileceğiniz biryer varmı?

Konuyu açtığın iyi olmuş cnm teşekkürler.

Ben yıllardır yaptırmıyorum ama Bebekte Emrah (Redcat tattoo) temiz çalışıyor diye biliyoum.

X