Lekeler, Çiller Dr.brahim Saraolu nun maydonoz krn deneyen varm arkadalar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

seliss

umuda yolculuk
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
409
5
42
arkadaşlar sabahları aç karnına maydonuz ve limon karışımının cildi gençleştirdiğini ve toksinlerden arındırdığını okudum aranızda bu kürü uygulayan varmı ben denemek istiyorum ama korkuyorum dakafamçokkarıştı

nasıl yaptın peki canım maydonozu havanda ezip içine 2 kaşık kadar limon sıkıp 15 gün içip bir hafta ara vermek gerekiyormuş

benim okuduğum katı olarak yapılıyo havanda ezip biraz limon ekleyip yenilebilir.

kızlar maydanozları incecik kıyın(havanla uğraşamadığım için böylesi daha kolay oldu), bir bardağa koyun, üzerine yarım limon sıkın, bardağın kalanına su ekleyin. bir anda diktiğinizde kayıp gidiyo, düzenli yapabilsem süper olacak ama ya unutuyorum ya üşeniyorum. afiyet olsun.

aslında 15 gün denemek lazım yanlız vucudumuzda onarılmayacak izler bırakırmı çok kuvvetli iltihap söktürücü die biliyorum çocuk yapmak isteyenler için sakıncalı olmasın ben 5 ay sonra çocuk istiyorum acaba sakıncası olurmu ya.

arkadaşlar saraçoğlunun lahana + maydonoz ve limon karşımını denedim 15 gün.. toksin atıcı ve zayıflatıcı etkisi var. tadı da güzel. ben etkisi cildimde de gördüm.. önceki lahana kürünün tadı ve koksuu berbattı.
bende iki kitabı var saraçoğlunun. takip ediyorum.

ben internette arattırdım Beyaz Lahana - Maydanoz- Limon Kürü diye yazınca çıkıyor arkadaşlar. yapmasıda kolaymış. en kısa zamanda deneyeceğim. sabahları maydanoz kürüyle uğraşmak zor geliyordu. bu kür en azından 3 bardaklık hazırlanıyor, akşamdan hazırlanabilir diye düşünüyorum.

ama lahananın haşlanınca kokusu çok kötü olur güzellik için katlanıcaz artık:))

ben kaynar suda demleyip limon ekleyip afiyetle içiyorum severimde tiksinmem yani vücuttaki ödemede iyi gelio diye yapıyorum ben

mrb.ben salata yaparken doğradığım maydonozların saplarını ayırıyorum.küçük cezvede 5dk.kaynatıp soğuk olarak içiyorum.toksinleri vücuttan attığını duydum.uyguluyorum.tadı içimser.ama limonla birlikte denememiştim.denemek lazım.c vitamini.

ben maydonoz kürünü denemiştim;
16 sap maydonoz( eğer maydonozlar çok küçükse yarım demet maydonoz ),yarım limon suyu ve yarım bardak suyu rondodan geçirdim
illa makinadan geçirmek de şart değil tabi,saraçoğlu havanda da ezebilirsiniz diyordu
bu şekilde hiç aksatmadan sabah kahvaltıdan yarım saat önce uyguladım 15 gün
cildimin bu kadar ışıldadığını hiç görmemiştim
ama bebek düşünmeye başladığımız için bir daha yapmadım
yakın zamanda bebek düşünmeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim,cildinizdeki farkı farkedeceksiniz :))

bence kesınlıkle cılde cok ıyı gelıyor bu kur, 20 gun boyunca dolu dolu ıctım ve cıldım muthıs duzelmıstı cunku karacıgerı temızlıyor ama donem donem devam etmek gerekıyr ıste ben onu beceremıyorum

X