Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

Merhaba kızlar bende önümüzdeki hafta esabil Eker e muayene olmayı düşünüyorum ameliyat olan bikaç tanıdığım var memnunlarmış yorumlarda burun ameliyatını beğendim demiş basılarınız ama burunda en az 6aylık bi süreçte olumlu veya olumsuz sonuç alabilirsiniz peki meme büyütmede nasıl bi cerrah

Esabil Eker'e burun ameliyatı oldum fikir sahibi olmak isteyenlere seve seve yardımcı olabilirim.
Lütfen acil lazım bilgii.bende eşimle düşünüyorummm ona olmak.ben estetik amaçlı eşimin ise olursa 3.burun ameliyatı olcak onun burnu sıkıntılı oyüzden tedirginim tecrübelelerinizi yazın

esabil beye em burun hemde göğüs ameliyatı yaptırdım ve ikisini de aynı gün yaptı çok memnun kaldım =)

Hnımlar merhaba...
20 eylül 2012'de Esabil Bey'e meme büyütme ameliyatı oldum. Benimkilerde sarkıklık vardı. Bütün doktorlar hem dikleştirme hem büyütme yapalım dediler. Ben yalnızca büyütme istiyordum ama. Esabil Bey'e sordum tabiki yapabiliriz dedi. Doktor bey Boyutları konusunda biraz ısrarcı olabiliyor ama yine de hastanın isteğine göre hareket ediyor. Ben iri memeler istediğimi söylemiştim. yani normal istemiyordum. Çok eğlenceliydi boyutuna karar verme kısımları :) Baya tavsiye de bulunuyor size :) c cup olmasında karar kıldık en son ki daha fazlası zaten olmazdı..

Gelelim ameliyat gününe... 45 dk sürdü ameliyatım. ameliyattan ilk çıktıktan sonra gözlerim yuvalarından fırlamıştı 'hayıııır. Bunlar kocaman olmuş diye' :) ama iiki ay sonra, slikonlar yerine yerleşince 'hayıııır. bunlar çok küçüldü' diye mızmızlamaya başlamıştım :) İlk iki ay şişlik olduğu için baya kocaman oluyor anlayacağınız... bir yıl olacak nerdeyse ameliyat olalı. sonuç harika.. bir an bile pişman olmadım. Sadece nneden daha büyük yaptırmadım kı diye pişman olmuştum(iki ay sonunda) ama ne kadar doğru boyutları seçtiğini özellikle yazın çok iyi anladım :) Daha büyüğünü ne vucudum ne de ben taşıyamazmışım... Ağrım ameliyattan çıktığım gün çok fazlaydı ama dayanılmayacak kadar değl asla. Bir gece hastanede kaldım. Esabil bey bir kaç kez kontrole geldi. Hemşireler ve çalışanlar da çok ilgililer. Esabil Beyin diğer hastalarıyla da arkadaş olmuş eğlenceli bir akşam geçirmiştrim. Ağrılarım toplamda iki ay sürdü çünkü kas altı ve kas altı yöntemiyle yerleştirildi protezlerim. Kas altına yerleştirilince iki ay kadar kollarınızı hareket ettirirken kas ağrısı oluyor ama çok çok az. İki ay boyunca sporcu sütyeni takmanız gerekiyor bir de... Şöyle özetleyeblirim; ameliyattan sonraki üç-dört gün biraz ağrı ve sızlamaya oluyor ve gerçekten dayanılmyacak gibi değil...

Esabil Bey çok iyi bir insan bence. hem ilgili hem de çok kibar. bir kaç arkadaşımı da yönlendiricem kendisine. hatta Kendisine burun ameliyatı olmayı da düşünüyorum ama henüz annemi ikna edemedim :KK43:

Sormak istediklerniz varsa memnuniyetle cevaplarım. Ameliyat düşünenlere de mutlaka tavsiye ediyorum. Herkesin memeleri taş gibi olsun :)
Merhaba canim rica etsem estetigni ne kdara yaptrdgni sorabilirmiyim? Bi de bu doktorun muaynehanesi mi var nereye gidiyoruz ameliyat icin

B
esabil beye em burun hemde göğüs ameliyatı yaptırdım ve ikisini de aynı gün yaptı çok memnun kaldım =)[/QUOTE gogus ameliyati surecinden biraz bahsedeblirmisin ? Bir de fiyati ne kdardi ? Boyutu nasi sectin ? Sut bezlerinde sorun olmama garantisi veriolarmi doktorlar ?

esabil beye em burun hemde göğüs ameliyatı yaptırdım ve ikisini de aynı gün yaptı çok memnun kaldım =)
Meraba bende esabil beye burun ameliyati dusunuyorim gerçekten doğal yapuyomu memnun kaldinizmi ve fiyat digerlerine gore uygun sanirim kucuk bi bilgi verebjlirmisinz rica etsem :)

Kızlar ben Esabil Hocaya ameliyat oldum.Olmadan önce de epey araştırdım.Çok ilgili ve hoş bir doktor.Şu an 5. günümdeyim gayet memnunum.Muayneden sonra beraber karar veriosunuz.benim tam istediğim gibi oldu tabi biraz şiş ama...Önce tüm ekg,akciğer ve kan testlerinizi ,tomografi ile yaptırıyorsunuz sonra doktorunuza ne istediğinizi söylüyorsunuz o da size sakıncalarını olabilecekleri anlatıyor.on gün mor 5 gün tamponla geziyorsunuz ama içini iyi temizleyin,bir gece hastanede kalıyorsunuz,Agrı mı cok olmuyor korkmayın ama nefes almak 2 gün biraz eziyetli,antibiyotik burun temizleme ilaçları ve burun için antibiyotikli pomat sürüyorsunuz.10 gün de alçınızı çıkartmaya gidiyorsunuz(ben daha çıkartmadım) ama burnumun şeklini şu durumda gözlerimin altı mor da olsa sevdim.Ha hep mi morarıyor hayır ben yirmilik diş ameliyatında da morarmıştım.Aynı gün kuzenimle olduk onda pek morarma ve şişme olmadı.Tabiki kendi cebinizden yaptırıyorsunuz.Doktorumuzdan memnunuz ne diyim.

Esabil Eker'e burun ameliyatı oldum fikir sahibi olmak isteyenlere seve seve yardımcı olabilirim.
Merhaba, ameliyat olalı ne kadar oldu acaba? öncesi sonrası fotoğraflarınız varsa göndereilir misiniz? Profilinizde açık olarak yok sanırım. Ben de araştırma aşamasındayım, çok zor bir süreçmiş...Yardım ederseniz çok sevinirim.

Kızlar ben Esabil Hocaya ameliyat oldum.Olmadan önce de epey araştırdım.Çok ilgili ve hoş bir doktor.Şu an 5. günümdeyim gayet memnunum.Muayneden sonra beraber karar veriosunuz.benim tam istediğim gibi oldu tabi biraz şiş ama...Önce tüm ekg,akciğer ve kan testlerinizi ,tomografi ile yaptırıyorsunuz sonra doktorunuza ne istediğinizi söylüyorsunuz o da size sakıncalarını olabilecekleri anlatıyor.on gün mor 5 gün tamponla geziyorsunuz ama içini iyi temizleyin,bir gece hastanede kalıyorsunuz,Agrı mı cok olmuyor korkmayın ama nefes almak 2 gün biraz eziyetli,antibiyotik burun temizleme ilaçları ve burun için antibiyotikli pomat sürüyorsunuz.10 gün de alçınızı çıkartmaya gidiyorsunuz(ben daha çıkartmadım) ama burnumun şeklini şu durumda gözlerimin altı mor da olsa sevdim.Ha hep mi morarıyor hayır ben yirmilik diş ameliyatında da morarmıştım.Aynı gün kuzenimle olduk onda pek morarma ve şişme olmadı.Tabiki kendi cebinizden yaptırıyorsunuz.Doktorumuzdan memnunuz ne diyim.

Merhaba, Öncesi sonrası fotoğraflarınızı görmem mümkün olabilir mi? Ben de araştırma aşamasındayım, çok zor bir süreçmiş...Yardım ederseniz çok sevinirim.

merhaba arkadaşlar yarın esabil beye burun estetiği muayenesi için gidicem. saat sabahın 4ü oldu hala uyuyamıyorum heyecandan. bi aksilik çıkmazsa ameliyatımı esabil bey yapacak. öncesi ve sonrası için fotoğrafları, doktor ve hastane hakkındaki izlenimlerimi seve seve yaparım bana şans dileyin, dua edin lütfen. hepinize iyi geceler :21:
xenforo-smilies-kk24.gif

Yaaa... Umarım harika gececek sakın stres yapma kuzum.bak dorduncu ayım mutluyum cok.ilk bir ay şiş şiş gez sonra fıstık gibi olacakdın eminim.Doktoruma güveniyorum.

kızlar ameliyat oldum Esabil hoca ve ameliyat süreci hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

X