Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

merhaba arkadaşlar yarın esabil beye burun estetiği muayenesi için gidicem. saat sabahın 4ü oldu hala uyuyamıyorum heyecandan. bi aksilik çıkmazsa ameliyatımı esabil bey yapacak. öncesi ve sonrası için fotoğrafları, doktor ve hastane hakkındaki izlenimlerimi seve seve yaparım bana şans dileyin, dua edin lütfen. hepinize iyi geceler :21:
xenforo-smilies-kk24.gif

Merhaba ben de esabil beye ameliyat olmak istiyorum da ücreti ne kadar?? Bide her burun tipine aynı ücreti mi uyguluyo yoksa fazla duzeltilcek buruna daha pahalı falan mı :))

Kizllaaarr bende bugün görüştüm doktorla ve ameliyat için gerekli testleri bugün hallettim yarin da tekrar gorusucem ameliyat için tarih falan alicam. Eğer bir sıkıntı olmazsa en yakın zamanda kendisine ameliyat olucam. Bugün bir kadınla karşılaştım birkaç ay önce yeğeni ameliyat olmuş esabil bey e ve kadın öve öve bitiremedi. Ve benimde gorusmedigim özel hastane ve doktor kalmadı. Son olarak sincan devlet hastanesine karar kilacagim aklıma dahi gelmezdi. Neyse özet olarak bütün süreçleri sizinle paylasicam çünkü bu doktorla ilgili pek paylasim yok maalesef.

Kizllaaarr bende bugün görüştüm doktorla ve ameliyat için gerekli testleri bugün hallettim yarin da tekrar gorusucem ameliyat için tarih falan alicam. Eğer bir sıkıntı olmazsa en yakın zamanda kendisine ameliyat olucam. Bugün bir kadınla karşılaştım birkaç ay önce yeğeni ameliyat olmuş esabil bey e ve kadın öve öve bitiremedi. Ve benimde gorusmedigim özel hastane ve doktor kalmadı. Son olarak sincan devlet hastanesine karar kilacagim aklıma dahi gelmezdi. Neyse özet olarak bütün süreçleri sizinle paylasicam çünkü bu doktorla ilgili pek paylasim yok maalesef.
Merabaaa ücreti ne kadar peki?? Ücret burnun bozuk olma derecesine göre değişiyor mu yoksa standart bi ücret mi var cevaplarsanız sevinirim :)

Merabaaa ücreti ne kadar peki?? Ücret burnun bozuk olma derecesine göre değişiyor mu yoksa standart bi ücret mi var cevaplarsanız sevinirim :)
Canım daha fiyat ogrenmedim ameliyattan sonra istiyorlarmış şimdilik fiyat bilmiyorum ama 2yi geçeceğini sanmıyorum :)

O civarlarda Canım :) memnunum suanda sislik var. Doktorla konuşmanız daha iyi olur :)

İnşallah benimde tek ümidim o yönde :) Tek aklımda olan okul zamanında olacak derslerden çok geri kalmaktan korkuyorum. Yüzüm fazla şiş de okula dönmek zor olur

Kızlar kimse esabil beyin burun estetiği için ne kadar ücret istedigini bilmiyo mu ya :KK43:(
İnşallah benimde tek ümidim o yönde :) Tek aklımda olan okul zamanında olacak derslerden çok geri kalmaktan korkuyorum. Yüzüm fazla şiş de okula dönmek zor olur
canım benim arkadasım oldu 10 gün sonra okula geldi bugun 15. Günüydü ve yüzünde hic morluk şişlik kalmamıştı

Kızlar kimse esabil beyin burun estetiği için ne kadar ücret istedigini bilmiyo mu ya :KK43:(

canım benim arkadasım oldu 10 gün sonra okula geldi bugun 15. Günüydü ve yüzünde hic morluk şişlik kalmamıştı
AA bunu duyduğuma cidden sevindim, Çok dikkat çekmem umarım :) çünkü evde fazla duramam derslerim çok yoğun :/

Hnımlar merhaba...
20 eylül 2012'de Esabil Bey'e meme büyütme ameliyatı oldum. Benimkilerde sarkıklık vardı. Bütün doktorlar hem dikleştirme hem büyütme yapalım dediler. Ben yalnızca büyütme istiyordum ama. Esabil Bey'e sordum tabiki yapabiliriz dedi. Doktor bey Boyutları konusunda biraz ısrarcı olabiliyor ama yine de hastanın isteğine göre hareket ediyor. Ben iri memeler istediğimi söylemiştim. yani normal istemiyordum. Çok eğlenceliydi boyutuna karar verme kısımları :) Baya tavsiye de bulunuyor size :) c cup olmasında karar kıldık en son ki daha fazlası zaten olmazdı..

Gelelim ameliyat gününe... 45 dk sürdü ameliyatım. ameliyattan ilk çıktıktan sonra gözlerim yuvalarından fırlamıştı 'hayıııır. Bunlar kocaman olmuş diye' :) ama iiki ay sonra, slikonlar yerine yerleşince 'hayıııır. bunlar çok küçüldü' diye mızmızlamaya başlamıştım :) İlk iki ay şişlik olduğu için baya kocaman oluyor anlayacağınız... bir yıl olacak nerdeyse ameliyat olalı. sonuç harika.. bir an bile pişman olmadım. Sadece nneden daha büyük yaptırmadım kı diye pişman olmuştum(iki ay sonunda) ama ne kadar doğru boyutları seçtiğini özellikle yazın çok iyi anladım :) Daha büyüğünü ne vucudum ne de ben taşıyamazmışım... Ağrım ameliyattan çıktığım gün çok fazlaydı ama dayanılmayacak kadar değl asla. Bir gece hastanede kaldım. Esabil bey bir kaç kez kontrole geldi. Hemşireler ve çalışanlar da çok ilgililer. Esabil Beyin diğer hastalarıyla da arkadaş olmuş eğlenceli bir akşam geçirmiştrim. Ağrılarım toplamda iki ay sürdü çünkü kas altı ve kas altı yöntemiyle yerleştirildi protezlerim. Kas altına yerleştirilince iki ay kadar kollarınızı hareket ettirirken kas ağrısı oluyor ama çok çok az. İki ay boyunca sporcu sütyeni takmanız gerekiyor bir de... Şöyle özetleyeblirim; ameliyattan sonraki üç-dört gün biraz ağrı ve sızlamaya oluyor ve gerçekten dayanılmyacak gibi değil...

Esabil Bey çok iyi bir insan bence. hem ilgili hem de çok kibar. bir kaç arkadaşımı da yönlendiricem kendisine. hatta Kendisine burun ameliyatı olmayı da düşünüyorum ama henüz annemi ikna edemedim :KK43:

Sormak istediklerniz varsa memnuniyetle cevaplarım. Ameliyat düşünenlere de mutlaka tavsiye ediyorum. Herkesin memeleri taş gibi olsun :)
merhaba; bende esabil beye ameliyat olucam buyultme ve dikleştirme cok corkuyorum ameliyat sonrası zor mu,

X