Dr. Fatih Atmaca Göz Kapağı Ameliyatı Olanlar Bilgi lütfen !!!!

nihal8483

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
85
25
36
Fatih beyi sevdim ben , olumsuz hiç bişey de hissetmedim , işini iyi yapan biri bence, bi sıkıntım olmadı morarma şişlik bunlar hep kişiye bağlı doktorla alakası yok , doğru bi karar verdiğimi düşünüyorum
Leyla Hanım sizin gözünüzde de göz kapağı fazlalığı var gibi mi acaba? Güncel resmî varsa bana atarmısınız rica etsem

LeylaBilgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
198
176
41
Leyla Hanım sizin gözünüzde de göz kapağı fazlalığı var gibi mi acaba? Güncel resmî varsa bana atarmısınız rica etsem
Benim sizden daha şiş merak etmeyin :) şişlik yüzünden öyle hissediyorsunuz, bende hiç geçmeyecek gibi hissediyorum mesela🙈 daha mor ve daha şiş olduğum halde güzel olacak diyorum , ümitsizliğe kapılmak yok , biraz sabır 🥰

nihal8483

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
85
25
36
Benim sizden daha şiş merak etmeyin :) şişlik yüzünden öyle hissediyorsunuz, bende hiç geçmeyecek gibi hissediyorum mesela🙈 daha mor ve daha şiş olduğum halde güzel olacak diyorum , ümitsizliğe kapılmak yok , biraz sabır 🥰
Ben şişlik için endişe etmiyorum , şişlerim indi çok az kaldı. Üst göz kapağı sanki az alınmış gibi ? Bilmedim ki 🧐

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.353
59
Merhaba bende hem.alt hem üst kapak operasyon olmak istiyorum, ersin Ülkür u düşünürken fatih atmacaya yöneldim, Instagram hesabında baya iyi operasyon sonrası görüntüler var ve ücret çok çok iyi, tabi hala 3500 ise , sanırım Ersin bey sadece üst için 7000 istiyor

LeylaBilgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
198
176
41
Merhaba bende hem.alt hem üst kapak operasyon olmak istiyorum, ersin Ülkür u düşünürken fatih atmacaya yöneldim, Instagram hesabında baya iyi operasyon sonrası görüntüler var ve ücret çok çok iyi, tabi hala 3500 ise , sanırım Ersin bey sadece üst için 7000 istiyor
Daha önce yazdıklarımı okumuşsunuzdur, ben memnun kaldım , fiyatın da bi süre daha artacağını düşünmüyorum, dikiş aldırmaya gittiğimde o gün 17 operasyon olduğunu öğrendim 🤭

sinsirella2020

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
205
72
Bu gün 5. Günüm şişlerim biraz indi ama göz kapağımın bir kısmı yani fazlalık kısmı hala yerin de gibi. Bu beni biraz üzdü , acaba az mı alındı gibi bir soru işareti oluşturdu kafamda 😢 Resmî ekliyorum deneyimi olanlar fikir versin lütfen
Arkadaşımında beşinci gün böyleydi şişlikten öyle görünüyor sanırım sonrasında çok güzel oldu onun. Ben begendim sizin ameliyatı büzgü de yok temiz dikilmiş gecmiş olsun arkadasım

nihal8483

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
85
25
36
Nasıl durumlar :)
Üst göz kapağımdan hala çok memnun değilim. Bu gün dikişleri aldırmaya gittim. Doktora sorunumdan bahsettim krem vs verdi ödem var 2 haftaya düzelir dedi. Bir de kalın biraz aşağıda daha iyi olsun istersen botoks yada kaş kaldırma yaptır dedi. Ben şaşkın bakış istemiyorum. O ödem dediği şey giderse bana yeter. ☺️ Son durum resmî ekliyorum

Eklentiler

• 1DC7B094-9DD0-4BA9-B879-AEBA77CE6180.jpeg
    1DC7B094-9DD0-4BA9-B879-AEBA77CE6180.jpeg
    50,6 KB · Görüntüleme: 53

nihal8483

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
85
25
36
Yazdıklarımı okuduysanız şu an net bir öneri de bulunamıyorum, 2 hafta sonra şişlikler inermiş. Bende rahatça önerebilirim ☺️ Ama o çok korktuğum göz kapağının kapanmaması yada göz sinir hasarı vs yaşamadım. Sadece belki yeterince güzel yapılamamış olur benim sorunum. Onu da bekleyip göreceğiz 🤗🌺

sinsirella2020

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
205
72
Üst göz kapağımdan hala çok memnun değilim. Bu gün dikişleri aldırmaya gittim. Doktora sorunumdan bahsettim krem vs verdi ödem var 2 haftaya düzelir dedi. Bir de kalın biraz aşağıda daha iyi olsun istersen botoks yada kaş kaldırma yaptır dedi. Ben şaşkın bakış istemiyorum. O ödem dediği şey giderse bana yeter. ☺️ Son durum resmî ekliyorum
Botoxla neden şaşkın olasınız:KK66:) yok öyşe bişey ya

BAHAR0534

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
16
8
49
Bu gün 5. Günüm şişlerim biraz indi ama göz kapağımın bir kısmı yani fazlalık kısmı hala yerin de gibi. Bu beni biraz üzdü , acaba az mı alındı gibi bir soru işareti oluşturdu kafamda 😢 Resmî ekliyorum deneyimi olanlar fikir versin lütfen
merhaba
öncelikle geçmiş olsun. bende bugün Fatih hocadan radevu istedim 9 şubata ancak müsaitlik varmış. bence çok güzel olmuş. hala şiş olduğu için öyle görünüyor bence. son halinizin resmini atabilirseniz çok sevinirim. bende hem üst hem alt kapak istiyorum hayırlısı bakalım

nihal8483

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
85
25
36
merhaba
öncelikle geçmiş olsun. bende bugün Fatih hocadan radevu istedim 9 şubata ancak müsaitlik varmış. bence çok güzel olmuş. hala şiş olduğu için öyle görünüyor bence. son halinizin resmini atabilirseniz çok sevinirim. bende hem üst hem alt kapak istiyorum hayırlısı bakalım
Teşekkür ederim , evet şişler biraz indi gayet doğal görünüyor gözlerim ve üst kapaklardan kurtuldum. En çok resimler şaşırtıyor beni 🥰 o yorgun yaşlı ifade gitti yüzümden. Doktorumun hakkını yemeyim diye son yorumumu yazmak istedim. Bu arada umarım sizin de ameliyatınız iyi geçer . Son resmini ekliyorum, biraz yorgun görünebilirim zira ağır bir grip geçiriyorum 🥺

Eklentiler

• 82E8C1F8-721C-4E98-931A-F4C3954A7C43.jpeg
    82E8C1F8-721C-4E98-931A-F4C3954A7C43.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 20