Dr korkut ASLAN da hymenoplasti

Bilmiyrm cnm eger dogruysa cok basarili bi doktor ztn ben muayeneye gittigimde bana babasininda esininde kadin dogumcu oldugunu ve ilaclarini dogru kullanir knt gelirsen %100 kanama garantisi veriyorum dedi ama akin bey 3 gun once cagirmiyo batikom falanda vermiyo hangisi iyi cozemedim korkut beye bakarsan bsna gelmesende islem icin hangi doktor olursa olsun 3 gun once knt git riske atilcak bi durum degil dedi ikisi arasinda kaldim

3 gün önce gitmek çok zor, hele ki başka bir şehirde olacaksa düğün.. :KK43:

ama yurt dışından gelip ameliyatı yaptırıp gidenler ve hiç gelmeyenler var kontrole, evlenmiş kanaması olmuş kontrole geleyim mi diyor kadın. korkut bey'e o kadar para verip o son 3 gün stresini yaşamaktansa 300 lira fazla verir harun özkana yaptırırım daha iyi, kadın doğumcularınki tek flep, benimki 3 flep hadi esnesin de görelim diyor adam nerdeyse :)

aynen cnm yaa son dikişle kanamayı herkes sağlıyo zaten.3 gün önce gidebilecek olan zaten geçici yaptırır.ben de akın beyle h.özkan arasında kalıyorum ama akın bey karşı tarafta ben zaten il dışından gidicem bi de karşıya geçmeyi göze alamam.en iyisi h.özkana yaptırmak olumlu sonuç alan duymadım ama olumsuz sonuç alan da duymadım :) dr sitesinde bi kızın 9 aralıkta düğünü olacaktı msj attım dün naptın diye ama cvp yazmadı.gerçi cvp yazsa da ben inanırmıyım orası da meçhul :) insanın kimseye güveni olmuyo böle bi konuda :SSS

canım doktorsitesindeki kızdan mesaj da geldi, ben inandım ya neden yalan söylesinki, hem ilk mesajı sen attın ona değil mi, o doktorun reklamını yapmak istese başka türlü yapardı bunu. kanaması olmuş ve harun özkana yaptırdı, tamamdır. bize de parayı ayarlayıp işlemi yaptırmak kalıyor, 3 flep diyor doktor, dierlerininki tek flepmiş o yüzden sağlam olmuyor bence. aslında ayarladım sayılır paramı ama şu taşınma işim beni durduruyor bu ara, yoksa gidip yaptırıp işlemi kurtulasım var bıktımmm.

Kizlar bende yilbasindan sonra yaptrcm dugun tarihini bekliyrm ama hala korkut beyle skin beyin arasinda gidip geliyorum akinbeye gidip dugunu olan varmiydi kanamasi gerceklesen bi karar versem isin cogunu atlatms olucam ama dusunmektn yoruldum

kizlar bende yilbasindan sonra yaptrcm dugun tarihini bekliyrm ama hala korkut beyle skin beyin arasinda gidip geliyorum akinbeye gidip dugunu olan varmiydi kanamasi gerceklesen bi karar versem isin cogunu atlatms olucam ama dusunmektn yoruldum

canım karar verdinmi yaptırdınmı

canım karar verdinmi yaptırdınmı
Yok cnm daha gitmedim yilbasindan sonra soz olayim var dugun tarihi belli olsun diyrm yoksa bn onuda panik yaparim bisey olcak diye akin beyle korkut beyin aradinda gidip geliyorum korkut bey 3 gun once cagriyo ama olumlu sonuc alan cok akin beyede cok iyi diyolar ve 3 gun once cagirmiyo akin beyde kanamasi olan varmiydi bu sitede onu hatirlamiyrm bi gecici yaptiran vardi kafam cok karisik yani ama sadece ikisi aradinda kaldm

yok cnm daha gitmedim yilbasindan sonra soz olayim var dugun tarihi belli olsun diyrm yoksa bn onuda panik yaparim bisey olcak diye akin beyle korkut beyin aradinda gidip geliyorum korkut bey 3 gun once cagriyo ama olumlu sonuc alan cok akin beyede cok iyi diyolar ve 3 gun once cagirmiyo akin beyde kanamasi olan varmiydi bu sitede onu hatirlamiyrm bi gecici yaptiran vardi kafam cok karisik yani ama sadece ikisi aradinda kaldm
off ya benim belli oldum düğün temmuzda bende hala karar veremiyorum ne yapacığıma:KK43:(

ben korkut beyin eşine yaptırdım bir sorun yok yarın kontrole gidecektim ama yarında sınavım var pazartesi gitmeyi düşünüyorum bi git yüzyüze görüş ve ayrıca korkma sakın hiçbişey yokki korkacak ben kapıdan çıkarken dedim bumuydu yaniii bu kadarmıydı güçlü ol korkma sakın
keskeona yaptrmasaydın emınım sana dugunden once son kontrole gttıgınde aynen soyle dıcek: akıntın cok var kanar ama cok az kanar gozle goremeyebılırsın arkadasımada aynsını yaptı ve kanaması olmadı kızın::KK43:

aynen cnm yaa son dikişle kanamayı herkes sağlıyo zaten.3 gün önce gidebilecek olan zaten geçici yaptırır.ben de akın beyle h.özkan arasında kalıyorum ama akın bey karşı tarafta ben zaten il dışından gidicem bi de karşıya geçmeyi göze alamam.en iyisi h.özkana yaptırmak olumlu sonuç alan duymadım ama olumsuz sonuç alan da duymadım :) dr sitesinde bi kızın 9 aralıkta düğünü olacaktı msj attım dün naptın diye ama cvp yazmadı.gerçi cvp yazsa da ben inanırmıyım orası da meçhul :) insanın kimseye güveni olmuyo böle bi konuda :SSS

esneme dıye bahane uyduran kendısı ve esını gordum ınternet sıtelerınde plastık cerrahlara bakın esnemez dıyor flep ama aslan aılesı esner dıyor bence ımkanınız varsa baska yere gtsenız daha garnatı dıye dusunuyorum arkadasımı ornek verdım sıze..

off ya benim belli oldum düğün temmuzda bende hala karar veremiyorum ne yapacığıma:KK43:(

3gun once cagırıp ayy esneme var akıntın cok dıye bır dıkıs daha atmak ıstıyor pekı nedne ozaman gecıcı yap demedı bastan?? ben esı ve ona guvenmıorum arkadasım yasadıgı ıcın bu olayı dırek hemen parayı soruyorlar arkadasımın az bı borcu wardı kıza son gun bıle onu soruyorlar

Kizlar bende yilbasindan sonra yaptrcm dugun tarihini bekliyrm ama hala korkut beyle skin beyin arasinda gidip geliyorum akinbeye gidip dugunu olan varmiydi kanamasi gerceklesen bi karar versem isin cogunu atlatms olucam ama dusunmektn yoruldum

k.bey bır derece ama esını asla tercıh etme ki k. beyden baska secenek var ıse onu degerlendır derım

k.bey bır derece ama esını asla tercıh etme ki k. beyden baska secenek var ıse onu degerlendır derım
cnm sisli med akin beye karar verdim burcu hndn herkes sikayetci oyuzden korkut beydende vazgectim ins akin bey kanama garantisi verir

canım gittin mi akın beye garanti verdi mi
Yok cnm telde gorustum enufak bi tehlikeyi bile goze alip uslem yapiyoruz sorumluk bu sonucta olumle sonuclanabilir bizde o vebalin altina girmek istemeyiz knt geldiginiz surece dokunuza uygun islemi yapiraz sizede anlatiriz dedi cok guven verdi

Bana nolur cvp verin ben napıyım 1yıldır internetten burcu hanımı korkut beyi takip ediyorum arıyorum falan iyiydi yorumları ama şüphelerim oldu şimdi. Napıyım ben. 1yıldır para biriktiriyorum sözlü nişanlı falanda değilim ama yaptırıp kurtulmak istiyorum. Dikiş tutmama diye bişeydemi varmış. Haziranın ilk haftası diye kurmuştum kendimi napıyım

Bana nolur cvp verin ben napıyım 1yıldır internetten burcu hanımı korkut beyi takip ediyorum arıyorum falan iyiydi yorumları ama şüphelerim oldu şimdi. Napıyım ben. 1yıldır para biriktiriyorum sözlü nişanlı falanda değilim ama yaptırıp kurtulmak istiyorum. Dikiş tutmama diye bişeydemi varmış. Haziranın ilk haftası diye kurmuştum kendimi napıyım
Bende burcu hanima gitmistim muayeneye burdaki yazilanlardan sonra vazgectim eger ist daysan sisli med akin beye git derim giden ve basarili oldugu arkadaslarimiz var ankaraya gudebilirsen ebru hanim tavsiye edebilirim cnm sana ben kendimde akin beye gitmeyi dusunuyorum

Bende burcu hanima gitmistim muayeneye burdaki yazilanlardan sonra vazgectim eger ist daysan sisli med akin beye git derim giden ve basarili oldugu arkadaslarimiz var ankaraya gudebilirsen ebru hanim tavsiye edebilirim cnm sana ben kendimde akin beye gitmeyi dusunuyorum

ben de akın bey veya harun özkanı düşünüyorum hala. başlarda ben de korkut beyi düşünmüştüm ama vazgeçtim.

bende burcu hanima gitmistim muayeneye burdaki yazilanlardan sonra vazgectim eger ist daysan sisli med akin beye git derim giden ve basarili oldugu arkadaslarimiz var ankaraya gudebilirsen ebru hanim tavsiye edebilirim cnm sana ben kendimde akin beye gitmeyi dusunuyorum

sen ankaradamı oturuyosun istanbuldaMI gelceksen ben sana buralarda arkadaşlık yaparım :)

Son düzenleme:
merhaba bende istanbulda oturuyorum cvp werirseniz sevinirim yaptırıp memlun olan varmı tavsiye ettğiniz dr. çok korkuyorum nolur cvp werin kimse bilmiyor tekim konuşabileciğim biri istiyorum

X