Dr. Volkan Tayfur'a meme büyütme ameliyatı olanlar

Ben araştırma yaparken internette denk geldim bebeğim yapılan yorumlar çok olumluydu.. Ne kadara olucaksın ameliyatını bebeğim?

Ben araştırma yaparken internette denk geldim bebeğim yapılan yorumlar çok olumluydu.. Ne kadara olucaksın ameliyatını bebeğim?
Canım koltukaltı kesisi 10000 , meme altı kesisi 7000 dedi.fiyat biraz uçuk ama çok güven verdi bana.çok samimi ve içtendi, biz de bayanlar olarak çok severiz ya çeneyi O da seviyorNe istediğimi anladı , hiç başından savmadı, bitse de gitsek modunda değildi.ilk görüşme ücretsizdi.bu arada Ferruh Bingül ü de çok beğendim , o da 7000 dedi.ferruh bey Volkan Bey'den daha ünlü ama daha ucuz.canım sen kime kaça yaptırdın?

Be

Ben sakaryada baykurt beye 4500 e oldum bebeğim.. Ama volkan bey benimde çok içime sinmişti.. Baykurt bey pek konuşmuyor fakat başarılı bbir doktor diye ve ankaraya yanıma kim gelir diye düşünrken burda oldum

Volkan bey ameliyati endoskopla koltukaltindan yapiyor ve fiyat endoskop kullanilmadan yapilan bir ameliyattan daha yuksek. Ferruh bey sanirim endoskop kullanmadan yapiyor ama emin degilim, gorusmemizde bahsetmemisti. Youtube'da dr Zekeriya Kul'un bir video paylasimi var endoskopik aksiller meme buyutme ameliyatini gosteren. Kendisi Istanbul'da ve mailime cevap vermiyor maalesef.

Canım ben hem Ferruh bey hem de Volkan beyle görüştüm.ikisi de çok başarılı ve iddalı ben Şubat'ta Volkan beyle görüştüğümde, kesinlikle koltukaltı kesisi önerdiğini belirtti , ben o zamana kadar koltukaltı kesisi diye birşey duymamıştım bile .ama yaptığı açıklamalar çok mantıklı geldi.hem iz açısından hem de dokum hiç olmadığı için meme altı kesisisinin geç iyileşebilme riskinden( çünkü silikon kesiye baskı yapıp gerecek dedi) ilgisi tavrı ve akademik geçmişi beni çok etkiledi inşallah doğru ve hayırlı kararlar veririz

Ben de açıkçası emin değilim ferruh beyin endoskopla yapıp yapmadığından.aklıma takılan bir konuydu ve her görüşmeye gittiğimde unuttum sormayı.sonra da oldu,bitti artık diye vazgeçtim sormaktan.ama bir sıkıntı yaşamadım.endoskopla veya değil bilemiyorum ama,endoskopla değilse bile tam istediğim gibi,hayal ettiğim gibi göğüslere kavuştum çok şükür:)

libra senin kaç cc oldu. koltukaltından bırakılan cc lerde bi sınırlama varmı büyük konulamıyor gibi

Insallah canim. Volkan bey disinda iki drla gorustum ve ikiside yuvarlak silikon onerdi. Ama yuvarlak silikonla ust kisminin dogal durmayacagindan korkuyorum, damla silikonda donebiliyormus.

Canimm senin adina cok sevindim, hayal ettigin gibi olmuslar ne guzel darisi bizim basimiza. Tek istegim hayalimdeki gibi ve dogal olsun, hem gorunusu hem hissidilisi, bir de iz olmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…