Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Peki burun sırtına ellediğimde kaşların arasına doğru olan kısımda kemik kırıntısı tarzı çıkıntılar war.
Sanırım ödem değil onlar bu konuda fikrin var mı ?
eline sert sert minik minik kemik gibi şeylermi geliyor.benimde olmuştu onları bende kemik sanıyordum zamanla eridi onlarda ödem ama geç gidiyor.orası halen şiştirde senin

Olumlu olumsuz birçok yorum var bide fiyatı hakkında hiç bilgi yok yakında muayene yada ameliyat olanlar lütfen bilgi versinler

Olumlu olumsuz birçok yorum var bide fiyatı hakkında hiç bilgi yok yakında muayene yada ameliyat olanlar lütfen bilgi versinler
Fiyat konusu kişinin burun yapısına yapılacak ameliyata göre Değişiyor muayene ücreti zaten almıyor.en son okuduğumu söyleyim 5000 civarı diye biliyorum.yeni olan arkadaşlar daha iyi ve net bişey diyebilir.ben eski olduğumdan fiyatı yazmam komik olur.

İlk ameliyatımdan burun ucumdan memnun kalmadım sadece acaba revizyon olsam mı pişman eder mi beni.

merhaba 6 ay bir hafta sonra dolmak üzere hala hissizlik mevcut ve şiş olduğunu hissedebiliyorum. Ameliyatın burnun solundan yapıldığını düşünüyorum bu nedenle sol taraf sanki biraz daha çökük gibi geliyor bana sağ taraf ve sol taraf eşit yükseklikte değil gibi. Birde sabahları kalkınca çok şişiyor.6 ay hala mı erken bir yorum yapabilmek adına. Burun ucu uzun ve şiş hala ve sanki gereğinden fazla büyük gibi. ?? Burun sırtının da tam indiğini düşünmüyorum. Derinin bol olmasına binaen hani ucunun biraz aşağıda olduğunu düşünüyorum ama kararsızım Ne dersiniz ? Yorumlarınızı dikkate aldığımı bilmenizi isterim. Kemik sandıklarınızın bende kemik olduğuna iddaya bile girebilirim elle dokonunca sadece fark ediliyor ama sağ ve sol profilden bakıldığında burun farklı görünebiliyor. Yardımcı olursanız sevinirim ?

eline sert sert minik minik kemik gibi şeylermi geliyor.benimde olmuştu onları bende kemik sanıyordum zamanla eridi onlarda ödem ama geç gidiyor.orası halen şiştirde senin

canım merhaba bu yazdıklarını bende yaşadım her gecen gün değişiyor burun sabaha kalkınca şişmesi buruna dokunuca minik minik kemik gibi şeylerin ellle hissetmen burundaki şişlik 1 sene bu dediklerin hatta bazen kişiye görede değişiyor iyileşme süreci uzayadabilir.ama yazıklarını bende yaşadım ve zamanla göreceksin cok değişecek ben ay ay foto bile cektim 1 sene boyunca ilk günle şimdikinin arasında dağlar var.burun ucunu bile cok uzun zaman hisssetmedim.yavaş yavaş hissetmeye başladım.burun delikleri burunun sağ sol yanları bunların eşitsizliği zamanla oturdu düzeldi.korkma yani hepsi gecici burun deliğinden girip yapılan tarafın ödemi daha fazla oluyor.daha şiş oluyor.ben mesela şiş olan yere günlük masajım vardı.elimde bastırıp bıralıyordum şiş yere cok faydası oluyor.bunu yapabilirsin.mesela

İlk ameliyatımdan burun ucumdan memnun kalmadım sadece acaba revizyon olsam mı pişman eder mi beni.
bence kim ameliyat yapmışsa ona o derim.sonuçta yapan doktor daha iyi bilir.revizyon olupta pişman olan cok gördüm burda kendi doktoruna olman daha faydalı ayrıca kendi hatası varsa düzeltmesi lazım.

Burun kemiği üzerindeki o küçük çıkıntılar nekadar sonra eriyecek pardon da 15 ay oldu hala taş gibi ele geliyor.

Burun kemiği üzerindeki o küçük çıkıntılar nekadar sonra eriyecek pardon da 15 ay oldu hala taş gibi ele geliyor.
canım zamanla kendi kendine ufalıp yok oluyor.erimiyorsa büyüklüler eline hep aynı geliyorsa ve dışardan belliyle ufak bir mudahale gerekebilir. ama zamanla kişinin bünyesine göre değişir oda

Merhaba, şu fotoğrafa bakarak yorum yapabilir misiniz ? Burun kanatlarından birine bakmanızı rica ediyorum. Açı çok iyi olmayabilir. Uç kısmı şiş büyük ve hissizlik devam ediyor. Ama en çok can sıkan kanadın /| şeklinde görünmesi. Şişlikler ile ilgili iğne yapılabileceğini ama şu an için biraz daha beklemenin faydalı olabileceğini söyledi doktor. 6 ay 1 hafta filan geçti. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

normalde belki iyi bir doktordur kendisi ama burun esttiği zühtü demirin işi değil..2 yıl oldu hala burnum top gibi.etli, yağlı , şiş bir burun..düzeleceği de yok artık..çok büüyk bir hevesle gittim akay hastahanesine ama şuan öylepişmanım ki tarif edemem..yazarken bile sinrlerim fırladı..insanların mutluluğu paradan daha mı önemsiz. tek amaç para kazanmak mı bu hayatta..

Canım ben iki kere oldum. Burnumu beğenmediğim gibi nefes de alamıyorum. Bir daha ameliyat olmak da istemiyorum. Bilmiyorum ne olacak. Çok geçmiş olsun.

zühtü demir kapalı teknikle mi yapıyor arkadaşlar? ve şu an ki güncel fiyatı hakkında bilginiz var mı? muayene ücreti ne? :/

zühtü demir kapalı teknikle mi yapıyor arkadaşlar? ve şu an ki güncel fiyatı hakkında bilginiz var mı? muayene ücreti ne? :/
zühtü bey kapalı teknikle ameliyat yapıyor.fiyatt en son bildiğim burdan okuduğum.4500 5000 civarıydı değişmediyse tabi muayene ücreti almıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…