Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba nasıl oldu burnunuz? Mütevazi ama ben sonuçtan memnun değilim. Yamuk yumuk bir burnum var şu anda Zühtü Demir sayesinde.

Geçen yıl Zühtü Demir'e burun estetiği oldum. Hiç memnun kalmadım. Burnum eğri, delikleri asimetrik. Burnum her iki taraftan da farklı bir burun. Şimdi revizyon için tekrar ona güvenemiyorum. Başka doktor arayışındayım. Sinirlerim çok bozuk.

bende bende bende
bensizmi sohbet ediyosunuz haaaa klava:
bende olcam insallah :teytey:
Başka doktor araştır bence.Geçen yıl Zühtü Demir'e burun estetiği oldum. Hiç memnun kalmadım. Burnum eğri, delikleri asimetrik. Burnum her iki taraftan da farklı bir burun. Şimdi revizyon için tekrar ona güvenemiyorum. Başka doktor arayışındayım.

bende bende bende
bensizmi sohbet ediyosunuz haaaa klava:
bende olcam insallah :teytey:
Geçen yıl Zühtü Demir'e burun estetiği oldum. Hiç memnun kalmadım. Burnum eğri, delikleri asimetrik. Burnum her iki taraftan da farklı bir burun. Şimdi revizyon için tekrar ona güvenemiyorum. Başka doktor arayışındayım. Bence sen de başka doktorlara bak.

ankarada zühtü beye ameliyat olanları ve olacakları bekliyoruzz kızzlar burayaa:dance:
Bana Zühtü Bey demeyin. Sinirlerim ayağa kalkıyor resmen. Yamuk burnum ve ben çok mutsuzuz Zühtü Bey'in yüzünden. Revizyon için başka doktor araştırıyorum şu anda.

Gercektende sıkıntili bende oldumm 7 ay fln oldu ama bilmiyorumm ins hersey istedigin gibi olurr

Merhaba bende ameliyat oldum %100 memnunum diyemem ama çok sıkıntı yaşamadım sizin gibi. 4 ay olmadı henüz daha şiş olduğunu hissediyorum. Burun sırtı ucu biraz şiş ve ucu az da olsa aşağıda gibi. Burun ucunun şişi indikçe küçülür mü biraz daha ? En azından sert şu an için ev top gibi. Doktor bey gerçekten ilgili ve ben güveniyorum. Burun ucu konusunda ne düşünüyorsunuz? Ucu uzun ve şiş gibi ??

Doktorun ilgili olduğuna hiç şüphe yok .ama benim 9 ay oldu ucu top gibi şiş de değil artık .umarım seninki şiştir

Ben de aynı dertten muzdaripim.
canım sen sanırım yeni katıldın buraya cünki seni hiç görmedim.burnunda sorun varsa neden tekrar gidip görüşmedin.bi hata varsa zaten ücretsiz kendi yapıyor.sonuçta bi para verip yaptırıyorsun bunun telafisini yapmak zorunda yani.foton varsa atarmısın bana merak ettim canım

Anietelperiennn canım sen ne zaman ameliyat oldun.ben burda cok eskiyim nickin değiştimi cünki nickini hatırlayamadım.geçmiş olsun.eğer foton varsa özelden bana atarmısın merak ettim senin dediğin yer neresi
Hayır eski nickim. Sadece fazladan iki tane n harfi var. Birebir aynısını vermedi sistem. Ben sizle konuştum zaten defalarca. Şişlik var inmiyor diye. Daha yeni olur böyle diye ödemdir diye telkin ettiniz beni. Fotoları düzenleyip atarım.

arkadaşlar ben zühtü hocayla telefonda görüştüm randevu al görüşelim dedi. ücret hakkında bir rakam istedim telefonda herhangi bir rakam vermedi . çok kararsızım randevu almayı düşünüyorum ama ameliyat ettiği hastalarla ilgili öncesi ve sonrası pek foto göremedim. bana öncesi ve sonrası fotoğraflarınız varsa gösterir misiniz ? ayrıca kaç tl burun estetiği lütfen yardımcı olun . tekrar revizyon olmak çok zor bir durum....

canım senin yazdığın fstk dediğin nickli arkadaş benim cok yakından tanıdığım birisiydi ve ameliyat olalı kaç sene oldu. teknologda öyle bunlar eski ameliyat olan kişiler senin burda zühtü beye kızacağına burada bu kadar yorum yapacağına kalkıp yerine gidip varsa bir sıkıntın orda bunu dile getirip söylemen ve bir çözüm bulman gerek bu mutsuzluğunu zühtü beyle çözmen daha güzel olmazmı cünki senin gibi burnunda sorun yaşayanda var burda cok güzel burunları olanlarda var.bu kadar üzülmene inan bende üzüldüm.ama bunun çözümü var.sonuçta para vermişsin ve zühtü beyde hatası varsa bunu telafi edecek bir insan bide revizyon için bile başka doktora gitmen yanlış senin burnunu yapan kişi bunu düzeltmesi en doğrusu git bi görüş hatasını düzeltsin

canım merhaba yazını okudum.burun sırtı ve ucu şişlikleri en geç inen yerdir.1 sene olduğunda hatta 1 seneyi geçtiğinde bile cok değişiyor.cok doğallaşıyor.burun ucu en son inen ve o top gibi olması zamanla incelecek şekilin oturması zamanla olacak bişey birazda yavaş yavaş ellerinle burnunu yanlardan sık bırak masaj yap oda cok faydalı benim ilk açıldığındaki halini görseydiniz korkar kaçardınız domuz burnu gibi top gibi şekilsiz bi burundu şuan kimse diyemez ameliyatlı diye

canım yanına gittiğinde zaten senin bunruna göre fiyat veriyor.herkesin burnu bir olmuyor.kbb girerse bile fiyat değişiyor.ama en son burda okuduğum fiyat 5.000 di yalan olmasında ilk görüşmeye gittiğinde burnundaki begenmediğin ve nasıl bir burun isteiğini söyle ona görede sana bi burun cizecektir. begenmediğin bi yer olursa cekinme ve burasını begenmedim diye söyle istediğin ve yüzüne doğal olacak burunu beraber yapın sonuçta 1 sene sonra hemen hemen aynı cizdiği burun oluyor.buna dikkat et.ve isteklerini cok net konuş ben böyle yapmıştım zamanında ve allaha şükür cokta memnunum

Peki burun sırtına ellediğimde kaşların arasına doğru olan kısımda kemik kırıntısı tarzı çıkıntılar war.
Sanırım ödem değil onlar bu konuda fikrin var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…