Lekeler, Çiller Dudak üstü leke

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Miragecocoon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2022
16
6
34
Dudak üstümde lekeler var yaklaşık iki senedir maalesef benimleler artık onlardan gercekten çok skldim bir çok ürün denedim işlem yaptırdım ama yok hala gitmediler şu an hamile olduğumu öğrendim ve çalışıyorum insan içine çıkmaya utanır oldum herkes tuhaf tuhaf bakıyor bu lekeleri nasil kapatıyorsunuz benim gibi bu durumdan muzdarip olanlar bir yardım edin en iyi kapaticilari aldim banamisin demedi alttan yine siyah siyah belli oluyor fondötenle de kapanmıyor

Bende de ağdadan dolayı hafif kararma vardı. Güneş daha da kötü hale getirdi. Güneş kremi sürekli kullanıyorum artık la roshe pose nin 50 faktör yüz kremini aldım. Bir de dermoskin tonik kullanıyoruö düzenli. Baya gitti kararma.

Dudak üstümde lekeler var yaklaşık iki senedir maalesef benimleler artık onlardan gercekten çok skldim bir çok ürün denedim işlem yaptırdım ama yok hala gitmediler şu an hamile olduğumu öğrendim ve çalışıyorum insan içine çıkmaya utanır oldum herkes tuhaf tuhaf bakıyor bu lekeleri nasil kapatıyorsunuz benim gibi bu durumdan muzdarip olanlar bir yardım edin en iyi kapaticilari aldim banamisin demedi alttan yine siyah siyah belli oluyor fondötenle de kapanmıyor
Alın yazımızı kapatan fondötenler, kapatıcılar var, yapmayın allah aşkına...

Este lauder clinic mac bunlar lekeye özel yani üstün kapatma özelliği olan fondötenler evet sivilce izlerini lekelerini ya da yuzdeki ton esitsizliklerini harika kapatiyor ama lekeyi kapatmıyor alttan siyah siyah belli oluyor bunu kesin cilleri olanlar da yasiyordur benim basima boyle isey yeni geldigi icin nasil kapatacagimi bilemedim siz de var mi leke
alın yazısını bile kapatan fondoteni söyleseniz de bizde bu konu da muzdarip olanlar faydalansa

Este lauder clinic mac bunlar lekeye özel yani üstün kapatma özelliği olan fondötenler evet sivilce izlerini lekelerini ya da yuzdeki ton esitsizliklerini harika kapatiyor ama lekeyi kapatmıyor alttan siyah siyah belli oluyor bunu kesin cilleri olanlar da yasiyordur benim basima boyle isey yeni geldigi icin nasil kapatacagimi bilemedim siz de var mi leke
alın yazısını bile kapatan fondoteni söyleseniz de bizde bu konu da muzdarip olanlar faydalansa
Bu saydıklarınızın çoğu orta kapatıcılıkta günlük kullanıma uygun fondötenler. Ha bunlarla da leke kapatılır ama uğraşmak lazım, alta turuncu bir corrector uygulayıp üzerine fondöten geçerseniz alttan sırıtmaz.

Krayolan supracolor deneyin. Dövmeyi bile kapatıyorum ben bununla.

Sadece o bölgenin fotoğrafını paylaşın bence belli olacak şekilde. Bu şekilde ne olduğunu görmeden kimse fikir veremez. Doktora gittiniz mi peki?
Evet gittim mezoterapi yaptı bir sürü ek krem verdi ama geçmedi hatta hamile olduğumu öğrenmeden bi kac hafta önce sadece leke bir taraftaydi şu an öteki tarafta da oldu fotoğraf yüklemeye çalıştım yeni üyeyim olmadi biraz dan inşallah uğraşıp paylaşacağım

Bu saydıklarınızın çoğu orta kapatıcılıkta günlük kullanıma uygun fondötenler. Ha bunlarla da leke kapatılır ama uğraşmak lazım, alta turuncu bir corrector uygulayıp üzerine fondöten geçerseniz alttan sırıtmaz.

Igneli epilasyon sonrasi benim de lekelenmisti biyik bolgem. Elma sirkesi ve maden suyu mucize gibi geldi bana. Saracoglunun tavsiyesi, youtubedan bakarsaniz bulabilirsiniz.
Denedim maalesef daha çok lekeyi karartti

Kryolan ve bn nye diye markalar profesyonel makyajdan en çok kullanılan makyaj ürünleriymis internette araştırırken gordum ama daha önce kullanmış birinin yorumuna denk gelmediğim için burdan fikir almak istedim internetten kendi sayfasından palet siparis verecektim ama maalesef istediğim tonlara sahip kapatici stokta yoktu

Evet gittim mezoterapi yaptı bir sürü ek krem verdi ama geçmedi hatta hamile olduğumu öğrenmeden bi kac hafta önce sadece leke bir taraftaydi şu an öteki tarafta da oldu fotoğraf yüklemeye çalıştım yeni üyeyim olmadi biraz dan inşallah uğraşıp paylaşacağım

Eklentiler

• Screenshot_20220820-165813_Gallery.jpg
    Screenshot_20220820-165813_Gallery.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 150
  • Screenshot_20220820-170407_Gallery.jpg
    Screenshot_20220820-170407_Gallery.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 152
Bende de ağdadan dolayı hafif kararma vardı. Güneş daha da kötü hale getirdi. Güneş kremi sürekli kullanıyorum artık la roshe pose nin 50 faktör yüz kremini aldım. Bir de dermoskin tonik kullanıyoruö düzenli. Baya gitti kararma.
Kararma şeklinde değil maalesef dogum kontrol hapı kullanmıştım geçen sene ondan sonra oldu hormonel bir leke

aha (alfa hidroksi asit) kullanmayı denediniz mi? yani glikolik, laktik, mandelik asit gibi urunleri haftada iki kezle baslayıp dorde cıkararak kullanabilirsiniz. hafif hafif cildi soyan urunler oldugundan gunes kremini de mutlaka eklemelisiniz rutininize.

Aynı durumdan ben de muzdaribim, geçen sene hamileyken güneş kremi kullanmama rağmen çıktı. Kışın baya kaybolmuş gibiydi ama bu yaz yine arttı, Ayhan Işık bıyıklarımla dolaşıyorum resmen.🥲 Dermatologa gittim ama Eylül’den önce bir şey yapamayız dedi, zaten emzirdiğim için çok ilaç seçeneğim olmuyormuş.

Ben şimdi bir aktarın hazırladığı tonik ve kremi sürmeye başladım, iyi gelirse buradan da tavsiye ederim. Tonik dediğim de sirkeli bir şey gerçi, istersen onu geceleri deneyebilirsin.

aha (alfa hidroksi asit) kullanmayı denediniz mi? yani glikolik, laktik, mandelik asit gibi urunleri haftada iki kezle baslayıp dorde cıkararak kullanabilirsiniz. hafif hafif cildi soyan urunler oldugundan gunes kremini de mutlaka eklemelisiniz rutininize.
Aha bha diyorsunuz kullandım hatta guzellik merkezinin birinde yosun peeling yapıldı şu an çok moda olan bir uygulama cildim tamamen soyuldu ben iki defa yaptırdım banamisin demedi lekelerim

Hamilesiniz lütfen doktorunuza danışmadan cildinize birşey sürmeyin. Kapatıcı olarak uyduruk bir marka ama new well in tüpteki kapatıcısı kadar iyi kapatan bir ürün görmedim.

Ayrıca hamilelere uygun bir güneş kremi de mutlaka hava kapalı bile olsa evde bile olsanız düzenli uygulayın.

Dışarı
Aynı durumdan ben de muzdaribim, geçen sene hamileyken güneş kremi kullanmama rağmen çıktı. Kışın baya kaybolmuş gibiydi ama bu yaz yine arttı, Ayhan Işık bıyıklarımla dolaşıyorum resmen.🥲 Dermatologa gittim ama Eylül’den önce bir şey yapamayız dedi, zaten emzirdiğim için çok ilaç seçeneğim olmuyormuş.

Ben şimdi bir aktarın hazırladığı tonik ve kremi sürmeye başladım, iyi gelirse buradan da tavsiye ederim. Tonik
Dışarı çıkarken nasıl kapatıyorsunuz lekelerinizi

X