Düğün Albümüm

Akrabayla ye, iç ticaret yapma diye boşuna dememişler ... kaç sene geçmiş ne kadar terbiyesizce bir davranış... toplumda bu insanların varlığıyla hasta olcazz :kızgın:

Akrabayla ye, iç ticaret yapma diye boşuna dememişler ... kaç sene geçmiş ne kadar terbiyesizce bir davranış... toplumda bu insanların varlığıyla hasta olcazz :kızgın:
Ya insanlar cinnet geçiriyor ya böyle bazen hak veriyorum çünkü benim artık sabrım kalmadi

tek fotograflara 1000lira cok. fotolari baskiya verip album yaptiracaksa ancak olabilir ki ayarladiginiz organizasyonu da kendisi bozmus bu kdr para istememesi gerekirdi

Canım zaten sıkıntı da o ya sadece resimlere 1000 TL istiyor resmen bize enayi diyor ben albüm istesem 3 4 bin TL isteyecek galiba
tek fotograflara 1000lira cok. fotolari baskiya verip album yaptiracaksa ancak olabilir ki ayarladiginiz organizasyonu da kendisi bozmus bu kdr para istememesi gerekirdi

Evlilik yıldönümünüz geliyor. Havalar açıyor. Ben olsam çocuğum da varsa onu da giydiririö kendimiz giyiniriz çok da güzel dış mekan fotoğraflar çekiniriz.

Dolandırıcı kuzene 1 lira vermem. Eğer fotoğraflar duruyor ve 1000 lira karşılığında siz alırsanız o pislik amacına ulaşmış ve sizi dolandırmış sayılacak.
Kuzendeki fotoğrafları unutun. Ama kuzeni rezil edin

Canım zaten sıkıntı da o ya sadece resimlere 1000 TL istiyor resmen bize enayi diyor ben albüm istesem 3 4 bin TL isteyecek galiba
aslinda mesleki acidan soz verdigi edimi yerine getirmedigi icin dava acabiliyorsunuz cunku bunun telafisi yok. Ancak amator olarak calisan birisine hemde akrabaya nasil olur cok sikintili ustelik arada esiniz var oda istemezdi boyle olsun size mahcup ustelik.. olan olmus diyip bunu unutup yeni bir gelinlik kiralayip fotograf cektirmenizi oneriyorum ben heryerde de paylasirsiniz:KK49:

Bu fotoğrafçılar nedense para canlısı
Bizimde tanıdıklar 750 tl yaparız dediler.
Biz başka yerden 550 ye anlaştık.

Ayrıca düğün salonu fotoğrafçısı tanıdıktı.
50 tanesi hediye diye anlaşılmıştı.
gittim dükkanlarına zor zahmet 50 tane beğendim.
aylar geçti yapmadı.
amacı hepsini satıp bizen para almakmış.
yok seçtikleriniz silinmiş tekrar seçin
yok daha yapmadım
haftaya yaparım
şöyleydi, böyleydi derken
en son şikayet ettik
sonra annem mevzu uzamasın diye fotoğrafları parayla aldı.
Hakkımı helal etmiyorum.

Fotoğraf kuzen de bile yok bence. Ben de olsam sinir olurdum ve kesin bağları kopartirdim. 1 kere olan bişey. Yeniden gelinlik giyin cekilin falan diyenler olmuş ta aynı şey mi, 3 yıl geçmiş. . Kuzen falan dinlemem aptal aptal gulene ciddiye almayana ciddiyetimi gosterirdim.

Gidin evine fotograflari alana kadar kalkmayın..
Parada hazir verecegiz deyin .Fotografları alabilirseniz 3 yilda sen bekle deyin .5 kuruş vermeyin.

bence de fazla biz albumleriyle 600 Tl ye yaptırmıstık haa albumu daha şatafatlı seçince fiyat da artıyordu ama sadece cekilmiş resim var elde 1000TL cok ki 3 sene öncesi bir de kuzen olacak guya akraba bir de insan utanır yad acidden emeğind ebir para istese yaa bence ailesine anlatın olayları

Eğer gelinliğine hala girebiliyorsan gidin yeniden çekim yaptırın bence onu da bırak gitsin. 1000 liraya çok da güzel çekimler yaparsınız albüm de alırsınız. Gelinliğe sığmıyorsanız da gidin bi yerle anlaşıp kiralayın. Hem sizin için de değişik bi tecrübe olur

Çakala bak sen
2 sene önce 400 tl ye muthıs bı album yaptırdım ben bende gorup kac kısı yaptırdı aynısından
400 ile 900 arasında ozel albumlerle degusen bı fıyat
Ama sadece fotografa ve 3 sene onceye 1000 tl demesi kendısının nekadar adi bi hırsız oldugunu gosterır
Asla gorusmeyın

2012de ben 750 tl ye yaptırdım, 60 resime mi 1000 tl istiyo, eşin başta bedavaya gelecek sandı ama stüdyonun verdiği fiyattan tuzluya geldi sanırım, stüdyo ne kadar istemişti

Güzel fikir aslında birazda o bizim peşimizden koşsun tabi inşaAllah resimler duruyorsa
Gidin evine fotograflari alana kadar kalkmayın..
Parada hazir verecegiz deyin .Fotografları alabilirseniz 3 yilda sen bekle deyin .5 kuruş vermeyin.

Bende etmiyorum Allaha havale ettim misliyle çıkartsın ondan pislik olmayacak insan iste
Bu fotoğrafçılar nedense para canlısı
Bizimde tanıdıklar 750 tl yaparız dediler.
Biz başka yerden 550 ye anlaştık.

Ayrıca düğün salonu fotoğrafçısı tanıdıktı.
50 tanesi hediye diye anlaşılmıştı.
gittim dükkanlarına zor zahmet 50 tane beğendim.
aylar geçti yapmadı.
amacı hepsini satıp bizen para almakmış.
yok seçtikleriniz silinmiş tekrar seçin
yok daha yapmadım
haftaya yaparım
şöyleydi, böyleydi derken
en son şikayet ettik
sonra annem mevzu uzamasın diye fotoğrafları parayla aldı.
Hakkımı helal etmiyorum.

X