Düğün Davetiyeleri Ortaya Çıktı

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, artık düğün için gün sayıyor.
thumbnail_detail_465431.jpg

Yaklaşık 1.5 yıldır beraber olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, artık düğün için gün sayıyor.

1157212_620x410.jpg

14 Mayıs akşamı Cunda Adası’nda evlenecek olan çiftin düğün davetiyeleri de ortaya çıktı.

sinem-kenan_9936.jpg

Üzerinde çiçek desenlerinin yer aldığı sade bir davetiye bastıran çift '14 Mayıs Cumartesi gününüzü bize ayırmayı unutmayın' mesajını yazdı.

570f1cd418c7732b94f3270b.jpg

İki gün sürecek düğün için Kenan İmirzalıoğlu'nun otele yaklaşık 800 bin TL ödediği iddia edildi.

570f1e1518c7732b94f32735.jpg

(hürriyet)

ben hiç yakıştıramadim yaa bilmiyorum:KK43: sinemin ardayla daha çok yakıştırırdım...
ilk sevgilisiistanbulun eski belediye başkanlardan sefa sirmenin oğlu mustafa sirmenle beraberdi.. arda için mustafayı terketmişti..
sorada ardayla 4 yıla yakın ilişki yaşadı.. Şimdi 1 yıldır konuştuğu kenanla..
kadin evlenmek için ölüyormuş meğer..

Bencede cok acele bir evlilik insallah uzun soluklu olur

ben hiç yakıştıramadim yaa bilmiyorum:KK43: sinemin ardayla daha çok yakıştırırdım...
ilk sevgilisiistanbulun eski belediye başkanlardan sefa sirmenin oğlu mustafa sirmenle beraberdi.. arda için mustafayı terketmişti..
sorada ardayla 4 yıla yakın ilişki yaşadı.. Şimdi 1 yıldır konuştuğu kenanla..
kadin evlenmek için ölüyormuş meğer..
nası bu kanıya vadınız ki? hepimizin hayatına birileri girebiliyor. sinemi öle aman aman sevmem ama tüm ilişkileri daha ciddiydi

çok uzun süre evli kalırlar mı bilmiyorum ama belki de ummadık taş baş yarar

nası bu kanıya vadınız ki? hepimizin hayatına birileri girebiliyor. sinemi öle aman aman sevmem ama tüm ilişkileri daha ciddiydi
evet ciddiydii ama ardanni evlenmeye niyeti yoktu sinemle. zorakli nişan olmuştu soradan da ayrıldılardi.. sinem de kenani buldu kenan da zaten evlenmeye niyetliydi ciddiydii.. kenandan önce ibrahim çelikolla beraberdi.. adam dan ciddi bulamayinca ayrıldılar. (ibrahim çelikkol çapkının tekiydi:KK70: )
dipnot kenan 6 yıldır zeynep beşerlerle aşk yaşamişti sora ayrılmışlardi zeynep beşerlerde 3 yıl önce iş adamı emir içgörenle evlendi şimdilerde anne olmak için gün sayıyor ( en ciddi ilişkisi buydu)
sonrada ilişkileri de oldu uzun süremedi zeynepten sora sineme aşık olduğu sölüyordu.. inşallah mutlu olurlar:)
sinemin evlenmek için yanip tuttuğunda tutar evlilk uzun ömürlü olsun..:)

Bende yakistiramadim ki sanmıyorum uzun sürsün vakalim kac ay dayanacaklar sinemde ne evlilik meraklisiymis neyse hayırlı olsun diyelim

O parayla ben,kardeşim,kuzenim Esme,arkadaşım Gamze'nin yani hepimixin düğün masrafı çıkar belki artar da. 800 bin çok fazla yahu inşallah bir ömür boyu mutlu evli olurlar da masrafa değer.

800 bine niye düğün yapayım en güzelinden ev alırım sade nikah olsa da olur :KK70: Nikaha da fitiz. :KK70:

X