Gelinbaşı ve Gelin Tacı Düğünde takma kirpik takıcak olan ya da kullananlar...

Ege

izmir delisi
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
167
0
sizce takma kirpik takılmalı mı? aslında çok mükemmel görünebiliyor ama kullanmadığım için çekiniyorum. kimisi kirpikleri yoluyor çıkarırken diyor ve benm 2 düğünüm olduğundan 1. sinde yolunursa komik olur diye düşünüyorum:KK70::KK70:
buarada kullanlar tavsiye edebileceğiniz marka ya da kullanım şekilleri var mı??

alt kirpikleri üst kirpiklerinden daha uzun biri olarak bende düşünüyorum :) mac in takma kirpikleri çok doğal ve kullanan arkadaşlar da öneriyor... tek tek ekleme şeklinde de doğal bi görünüm elde edebilirsin...

canım ben daha önce kullandım düğünümde de takıcam allah izin verirse hiç belli olmuyor ve hemen çıkmıyor 2 hafta falan kalıyor tabi yüzünü yıkarken sert hamleler yapmazsan tek tek takılıyor kuaför daha iyi takıyor ben takmadım kendi başıma takamamda zor takılması çünkü

ya bende kullancamda hiç sormadım kuaforume hemen cıkabilio mu die bi zararı war mı die oda tek tek takıoruz dedi ama ben yinede soruyum bi zararı war mı yok mu sonra kirpiksiz kalmayımkaydirigubbakcemile3

sizce takma kirpik takılmalı mı? aslında çok mükemmel görünebiliyor ama kullanmadığım için çekiniyorum. kimisi kirpikleri yoluyor çıkarırken diyor ve benm 2 düğünüm olduğundan 1. sinde yolunursa komik olur diye düşünüyorum:KK70::KK70:
buarada kullanlar tavsiye edebileceğiniz marka ya da kullanım şekilleri var mı??

Ben 2 gün arayla yapılan kına gecemde ve düğünümde kullandım, bir sıkıntı yaratmadı...

teşekkürler kızlar düğünüme az kaldı ama ne saçıma karar verdim ne de makyaj ve kirpiğe:S kirpiği istediğimde de kuaförüme güvenemiyorum acaba ben kendim takabilirmiyim ki??

ben tek tek yapıştırılan kirpiklerden kullanmıştım, kına ve nikahtan sonra yine kuaför çıkartmıştı...özel bi solüsyon kullanarak çıkartıyorlar ve kendi kirpiklerimden bi tanesi bile kopmadıa.s

Ben nişanımda taktırmıştım..Tavsiye ederim çok güzel duruyor

Bende nişanımda taktım tek tek olandan al ama yapıştırıcısını siyah al beyaz kirpiklerin arasında gözüküypr bişey olmuyor merak etme

merhaba
düğün tarihlerimiz yakın kaydirigubbakcemile5
bende takma kirpik düşünüyorum çok hoş duruyor
bir zararı yoktur sanmıyorum

arkadslar bnmde ıkı duunum var ve bnde takma kırpık kullnmayı dusunuorum önerebılecegınız bır marka varmı yardmcı olursanız cok sevınırım bnde kuaforumle konustum takabılırım dedı
bı kac yere baktım takma kırpık cıın tek tek takılan dedıgınız bır kac kıl oluo galıba uzernde ole bısımı yardmcı olun luten :)

Bende kullanıcam tek tek olanlardanmı almalıyım yoksa tüm mü doğal bi görünüm olsuun istiyorum

X