Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben özlerim, ben acı çekerim, ben üzülürüm yıkılırım sürünürüm yok. Sen üzülürsün ağlarsın yıkılırsın. Kendi yarasız atlatacak demek, sevmediğini, onun için alışkanlık olduğunu, senden daha iyi alternatifi olmadığı için senle olduğunu daha nasıl anlatsın sana?

beni de kimse sevmemiş
ama onlar bir "başka" sevmiş, konu sahibi itiraf ediyor zaten
Şaka gibi gerçekten. Şiddeti sevmek sanan bir kesim var. Kıskandı dövdü, yasakladı dövdü, sevdi dövdü… bunları normal görüp “benim erkeğim her şeyi yapar” mantığındaki kadınlara üzülüyoRum.

Çok haklısınız teşekkürler.

Ya herkes birini tabi ki bulur ama ilk aşk gibi olur mu hep onu sorguladım bi de bizim her şeyimiz hazırdı ayakkabılarımı bile dizmiştim sinirim çok yıprandı.

Siz aşık değil takintılısınız. Allah akıl fikir versin ne diyim

İlk olduğu için sevgiyi böyle sanmışsınız ama bu değil. Kusura bakmayın siz ona babası gel diyince geliyor git diyince gidiyor diyorsunuz ama siz onun için gel dediğinde gelensiniz. Sizi allah kurtarmış.

3 - 4 tatile çıktım ama o yazdı mı hayatım tepetaklak oluyor ben izin verdim buna işte salaklık

Kusura bakayın ama hiç onurunuz gururunuz yok mu? Adam şiddetin her türlüsünü yaşatmış, boynuzlarınız arşa varmış siz hala aşk meşk diyorsunuz. Adam size aşık falan değil sizi saf bulmuş, bakmış ne yapsa peşini bırakmıyorsunuz, ailenizin parasıda var yolmak için evlilik yoluna girmiş, baktı ki aileniz sizin kadar saf değil , siz ailenize bastırında maddi olarak istediklerini alsın diye iyice tepenize çökmüş. Hayır anlamıyorum bunu görmek bu kadar zor olmamalı. Hala da aşk falan diyorsunuz, insanlar aşık olduklarına küfretmez, dövmez aldatmazlar. Aileniz size hiç sevgi göstermedi de böyle şeyleri kendinizi layık buluyorsunuz anlamadım. Kusura bakmayın ama sevgiye muhtaç sokak köpekleri bile kendisine bir kere şiddet uygulayan insana bir daha dişini göstermeyi biliyor. Siz adam size her saldırdığında daha fazla canınızı yaksın diye uğraşmış daha çok sarılmışsınız. Bugün bile babanızla konuşmaya gelse dünden razısınız.

Çok haklısınız teşekkürler.

bu özgüvensizlik kilolu olduğunuz zamanlardan mı geliyor bilmiyorum ama kiloysanız kilolusunuz nedir yani? artık her seyin caresi var mide ameliyatı olup filinta gibi olanlar var. boyunuz uzunmus kilo dediginiz cozulmeyeck dert degil. Lutfen şu aileye ve şu adama karsı dik durun. asıl sizin oğlunuzu kim ne yapsın benim elimi sallasam ellisi kariyerim var gencligim var boyum posum yerinde diyin. Barısırsanız sizi cok ezer bu aile cok değersizlestirir. lutfen kendinize deger verin. unutmayin siz kendinize deger vermezseniz kimse size deger vermez.

Ben zaten başkası bana bunları anlatsa derim ki saçmalama napıyorsun sen? ama kendi kendime kalınca kafam uçuyor sanki
Bak iyiken mükemmeliz dediğin şiirler yemekler her ilişkide olur. Bunlar sadece o şahısa ait değil. Siz bir başka olsanız aldatmazdı seni her halinle severdi her kadın mükemmel değil çoğumuzun vardır çatlağı . İnsan severse kusurlu yanlarını da sever. o adam senin kalbini nasıl kırmış takıntı olmuş belli ki..Bir gün sen kendini gerçekten sevdiğinde yaşananları kabullendiğinde biri seni öyle güzel sevecek ki tüm bunları tiksintiyle hatırlayacaksın. Lütfen hayata geç kalma bırak bu adam diyemeyeceğim yaratığı. İlk ilişkin olduğu için bu kadar tutulmuşsun belli ki ..Sevgiyi cidden tatmamışsın bu adam seni sevmiyor seven biri olunca onunla güzelleşeceksin ruhen merak etme..

Allah seni korumuş kardeşim farkında mısın? Her düğün ya da nikah tarihi belirlediğinizde pandemi çıkmış önünüze. Sen Allahın sevgili kuluymuşsun o kadar diyeyim. Bu adam bariz maddi durumun için seninle birlikte. Sömürür soğana çevirirdi üstüne de aldatırdı evliyken. Ailesi zaten geçinilecek bir aile değilmiş. Kendini ezdirme! Kilon var diye şu taktiği yapmış sana klasik erkek taktiğidir; kızımm sen aynaya baktın mı sana kim bakar benden başka?.. Bu maalesef kızların özgüvenini çökertme kendine bağımlı yapma taktiği. Hatta ilk şeyleride kendiyle yaşamanı ister ki ona bağımlı kalasın iyice seni kendisine mecbur gibi hissettirsin. Sakın arkana bakma sakın. O adam daha çok arar seni yolunu keser.. Zaten şiddet uyguladığı an bitmeliydi ilişkiniz. Fazla bile prim vermişsin.

Evet insan bir tek kendinden kaçamıyor en çok kendini sevmeli bunu öğrendim de sıra nasıl yapacağımda çok teşekkürler.

Çok prim verdim de dediğiniz gibi Rabbim çok korudu da ben mesajları bi türlü alamamışım. Sonunda zaten olan oldu. Bakmayın duygusal boşluklarımda böyleyim ama iyiyken iyi ki bitmiş de diyorum ama biraz düşününce garip bir melankoli, teşekkür ederim.

Eğerki konunuz gerçekse annen bana şunu dedi dediğinizde sinir krizi geçiren ablan bunu dedi dediğinizde boğazınıza yapışan şahış evlenince bişey yaptıklarında söylediğinde canına kasteder sizi bide kaç kere aldatmış hiç mi tiksinmediniz insanın aklıda kalbinde soğur böyle bi durumda.

Sizi tamamen ezmiş pasiflestirmis, evlensenizde bosanirdiniz bu kişiyle. Suanda bile bu kadar siddet uygulayan kisi sonrasinda neler yapar. Ayrılan yine kendi olmus. Bazen insanin sevgiden gözü gormez, siz resmen gözünüze perde indirmişsiniz. Ilerde emin olun Allah kurtarmış beni dersiniz, sakin barismayin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…