Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şişmansınız diye aşağılamış.
Aldatmış.
Dövmüş.
Her türlü psikolojik şiddeti uygulamış ve manipüle etmiş.
O koca destanınızın özeti aha yukarıdaki dört madde. Kuzum çok aradınız mı bu adamı? Bütün Türk erkeklerinin en kötü parçalarını almışlar, bu adama yapıştırıp tek vücut haline getirmişler sanki. Joker görse tebrik eder, önünde diz çöker. :KK53: Kötülükte sizinki onu geçer. Dünyanın en kötü adamını bulmak için mi yola çıkmıştınız nedir?
Bir de hala seviyor musunuz bu adamı? Ne yapması lazım vazgeçmeniz için? Hayır yapmadığı da kalmamış ki. Şu saydıklarımdan sadece bir tanesi için koca boşayabilecek kadınlar var burada. Sizse inatla yapışmışsınız evleneceğim diye.
Seversiniz tabi ki, dışarıda kötü adam kaynıyor. Sizde bu kafa yapısı varken daha beterini de bulursunuz, merak etmeyin.
Hiç kendinizi sevmeyin, saymayın, olur mu? Sizin haricinizdeki herkes değerli, bir siz değersizsiniz.

Böyle bir adamı yola getirmek gurur vericiydi
kimse yola gelmez değişmez maalesef
Sonraki ayda ilk şiddetini yaşadım sporu bırakmak istemiyorum diye bir vurdu kulağım zarar gördü 2 ay damla kullandım.
keşke burada bitseymiş
Takılarımı beni götürmeden kendileri seçti aldı neyse dedim.
neyse mi dediniz o takılar size hediyeydi ve sizindi
beni onu yeteri kadar sevmemekle suçladı. Sevseydin evlenirdin dedi.
manipülasyona bak
bana 4 erkek torun vereceksin dedi
neee e yani iyi sabretmişsiniz
Çünkü sabahtan beri organizasyonu fotoğrafçıyı kuaförü makyözü gelinlikçiyi salonu arayan yalvaran bendim.
Nişanlım da aradı sen benim anneme cevap veremezsin dedi, kötü bir şey demedim ama asıl annenin söylediği kötü niyet dedim çünkü bu bizim elimizde değil devlet yasak koydu bir tek marketler açık yani.
Sonra ablası gruba Valla Palmcığım çok sıkıldık sizin bu işten yılan hikayesine döndü artık kesinleştirin yani yazdı. Ben de aradım nişanlımı ne diyor ablan dedim sinir krizi geçirdi bağırdı çağırdı susacaksın dedi. Ben de dinlemedim zaten yasak gelmeseydi kesindi ama anlamadım ki:) yazdım sadece. Nişanlım aradı düğün iptal bitmiştir seninle işimiz dedi kapadı yüzüme beni de gruptan attı.
bunlar ne saçma olaylar ya seninle işim bitti filan asıl benim bitti deseydiniz iyi sabretmişsiniz
aşk her şeyi affeder barışın
öyle olmuyor o işler deseydin
korkak bencil sadık olmayan kaba saba tam pislik adam
sen bu hale getirdin. Sen herkese sana vurduğumu söylemişsin. Bizi mahvettin sen bensiz yaşayamazsın. 5 sene sonra sürüneceksin. Benden başka seni kimse sevmez ailen bile sevmiyor dedi.
he he deyip geç
Çok sevdik birbirimizi hem de çok anlatamam size, biz başkaydık herkes öyle derdi bize genelde ben idare eden taraftım o da kabul ediyor ama o da beni idare ederdi yalan yok.
ykusra bakmada sevgi filan değil bu,seni döven aldatan baskı kuran birinin sevgisine sevgi demem ben sevgiyi ne sanıyorsunuz seven adamlar karşısındakinin saçının teline bile kıyamaz bu kadar basit değil yapmayın,watpadd filan mı okuyorsunuz da sevgi böyle bi şey dicem yaşınız da 26 yani genelde orayı daha çok çocuk grubu okur okumaması lazımken

Tövbeler olsun ne okudum ben?
Şiddet görmüşsünüz farkındasınız degil mi? Üstelik saha sevgiliyken. Ve bile bile devam etmişsiniz.
asalak, ailesinin ağzına bakan, kaba, manyak herifi mi özlediniz?
Pes doğrusu.
pes.
ikincisinde ciddi bir tepki koydum bir daha hiç yapmadı. Ben de dayak meraklısı değilim tabi ki iki kere de affetmek benim hatamdı tabi ki haklısınız.

Çok özlüyorum çok üzülüyorum söyleyin ben başkasını sevebilir miyim yine? Yine mutlu olabilir miyim? Ya da keşke sussa mıydım? ama nereye kadar dedi psikoloğum da. Offff kafamda deli sorular. Ailem artık asla istemiyor, seni üzerler biz desteklemiyoruz diyor. Babam çeyizini yak ben sana yine alırım dedi. Şimdi ben suçlu oldum her şeyi anlattım diye e sen bunları yaptın deyince de ben böyleyim diyor. Kafam çok dolu çok seviyorum ama neden
üzülüp özleyeceğinize yatın kalkın Allaha şükredin beni nasıl ateşlerden aldın diye
yine niye mutlu olamayacaksınız olursunuz illaki yapmayın

Su adamı sevdiğinizin yarısı kadar kendinizi sevseydiniz gerçekten başınıza bu kadar belayı getirtmezdiniz. Hala çok büyük aşk falan zannediyorsunuz yaşadığınızı bi de, lütfen doktorunuza haftada bir gidiyosaniz ikiye falan çıkarın. Kaba bi tabir olacak ama sizde kablolar ciddi yanmış.

Hepsini okuyamadım ama okuduklarım yetti de arttı. Sevdiceğin de normal değilmiş sende değilsin. Annen baban şiddet uygulasa onlardan kötüsü yoktu. Sevgilin yaptığı zaman aşktan dolayı oluyor. Kızım kurtulduğuna yat kalk dua et.

Ama iyiyken mükemmeldik, sorun da bu zaten inanılmaz büyük bir aşk vardı. Bunlar olurken mükemmel şeyler de olurdu sürprizler yemekler şarkılar şiirler.

Bir kere de biz bunla ortak para biriktiriyorduk kabataslak 100 bin birikmişti o 10 bin koymuş kalanı benden :) babam da bana dükkan almak istedi kendi paramı da katacaktım babam da katacaktı bir kısım da kendi üstüme kredi çekecektim maksat mülk sahibi olup borçlanmaktı. Vay siz benim paramla iş mi yaparsınız evlenmeden önce alınan mallar senin olur tapu kimin olacak saydı sövdü vurdu bana paragöz dedi parasını geri istedi.
Ev tutuldu yatak odası sizin dediler oturma odası sizin biz kızımıza kendimiz aldık dediler tabi bu odaların (perde halı avize de bizde), bütün mutfak eşyaları bizim çamaşır mak. kurutma mak. biz aldık giyinme odasına dolaplar aldık. Onlar sade salon yaptılar bir de evi tuttular (h

Eşyaları toplamaya gittik annesi aradı; nişanda taktıkları kolye ucu ve küpeyi çikolata getirdikleri gümüşü bana verdikleri amerikan servis hediyesini bir de kına kaftanımı kiralamak istemişti (şaşırmıştım) 1300₺ parayı geri istedi
Karaktersiz ş..n önde gideniymiş, bundan ne koca ne baba olmazdı,iskele babası bile olmaz emin ol.
Adam (!) Defalarca aldatmış. Sanıyormuysun ki sonrasında bunlar tekerrür etmeyecekti?
Buradan bakınca sadece para aşkı görüyorum.
Adamlar ailece mal mülk peşinde değilse ben bişey bilmiyorum.

Allah kurtarmış.Arkanıza bakmadan kaçın 🤷🏻‍♀️
Evlenince bu olayları mumla ararsınız.
Şiddet hatta psikolojik şiddet artacak.Ailesi size saygı duymuyor.Kendiniz çok iyi anlaşsanız bile ailesi yüzünden çok kavga edersiniz.
Yeniden seversiniz neden olmasın.
Aslında biri de olmak zorunda değil hayatım boyunca böyleydi zaten de aman neyse işte bitti

Ama iyiyken mükemmeldik, sorun da bu zaten inanılmaz büyük bir aşk vardı. Bunlar olurken mükemmel şeyler de olurdu sürprizler yemekler şarkılar şiirler.
Terapi süreci nasıl gidiyor ? Mükemmel anlayışınız nedir mesela bı ayakkabı ayaginizi sıkıyor , yaralanıyor ama hala güzel diye giyiyor musunuz . Alt tarafı ayakkabı eski şahıs hayatınızı mahvetmis ve siz de izin vermişsiniz. Terapiyi asla bırakmayın lütfen

"Bana şiddet uyguladi"dan sonrasını okumadim,bir de son cümleyi okudum..
Aklınızı başınıza toplayın,kendinizi de hayatınızı da rezil etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X