Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok bırakmıyorum ilaç verdi zaten direkt doktor. Neşemi kaybettim. Bırakmayacağım psikolog da çok iyi gidiyor o da daha fazla işe yönelmemi istedi. Aynı zamanda ev dekorasyonu malzemesi satıyorum internetten kendi işimizle alakalı şeyler fason olarak.

Gerçekten psikolojin çok kötü sağlam bir tedavi ol. Üzüldüm senin için değilde daha çok ailen için,benimde iki kızım var ileride senin gibi olsunlar istemem.tutturmuşsunuz bir aşk meşk ,aşk bu değilki sizinki takıntı,ağır bir teravi görmeniz gereken birşey.neymiş beş yıl sonra sürünürmüşsün o öyle sansın öyle biriyle tanışırsın ki ,el üstünde tutar seni kurduğun yuvada şükür allahım varmış kurtulmuşum dersin. Ama o sürünür,kendide çok iyi biliyor bunu. O bir “narsist”,youtubede videolar izleyebilirsin ,narsistle yaşamak ölmek gibidir,asla tedavi olmaz sen bir söylersin o bin,merhamet duygusu yoktur,mesela seni aldatır senin yüzünden aldattım der.onun hayatında kişiler vardır isimler önemli değildir seni bırakır başkasıyla evlenir ona eziyet eder,fark etmez onun için ezecek birini bulur.kurtulduğuna şükret ailene sarıl,gerçek aşk onlar..

Evet aynılarını söylüyorum ama adam asla kabul etmiyordu zaten o hep haklı.
Ona kabul ettirmek, onu ikna etmek zorunda değilsin. Kabul etse sen güçlenirsin ve geri adım atmak zorunda kalır, işine gelmez bu, hayatına köpeği olarak devam etmeni istiyor. Paran var işin var ve sen bu adama gönüllü köle olmuşsun, eziklemeye devam edecek ki kaçamayasın. İletişimini koparmadan iyileşmen imkansız. Onu haksız olduğuna ikne etmeye çalışman büyük hata, bir arkadaş yazmış bana da makul geldi. Bir hafta telefon ve sosyal medyanızı kapatın, kendinizi bir odaya kapatın ve kafanızı oyalayacak şeyler bulup dünyadan kopun, netflix güzel fikir. Uzman psikologların videolarını falan izleyin. Baskının size ulaşamayacağını bilmek ve kafanızı boşaltmak çok iyi gelecektir. Sokaktaki insanları bir inceleyin çevrenize bakın, şişman olabilirsiniz ki artık değilsiniz, çirkin bilr olabilirsiniz, meslek sahibi zeki bir kadınsınız sokakta gördüğünğz tipsizleri bile seven aşık olan varken siz bu ite mi kaldınız.

Ha paranız için bile sizinle birlikte olacak adam sizi el üstünde tutup prenses gibi davranmalı, hem ihya edip hem köpeği olmamalısınız

Aynen başka sevmişsiniz birbirinizi bıçaklasa yarabbi şükür sevgisinden diyecek haldesiniz.

şeye üzülüyorum dayak yiyen tüm kadınları canla başla savunmamıza.
Bazıların müstahak malum yarabbi şükür deyip diğer yanağını çeviriyorlar aynı konu sahibi gibi

Umarım yakın bir gelecekte algımız toparlanacak , ilerde iyi ki olmamış diye sevineceksin

Biz de iki kız kardeşim ablam bana sinirinden dövecekti az kalsın

Yok aslında öyle değil de tabi yazdıklarımdan o çıkıyor haklısınız o da beni bunla suçluyor zaten onu 'kötü' lanse etmekle

Bundan 3-5 sene sonra sükredeceksin. Akil hakikaten ilimle ayni şey değil. Burda sana pozitif yazan hic kimse cikmaz kardeşim. Herkes eveliligin zahmetini tatmis feleğin çemberinden gecmis deneyimli hatunlar. Ben ne desem şimdi sana boş. Ne onur ne gurur ne saygı kalmiş. Bunlar olmadan gösterilen ilgi sevgi hastaliktir hastalik. Uyma bir deliye de kurtulduguna kurban kes. Onunla devam edersen anani aglatir senin. Olayda siddet var. Efelik kabadayilik var seni ve fikirlerini yok saymak var butun sucu ailenden çıkarmak var. Karaktersizin teki. 26 sin daha kendine gel silkelen. Calis toparlan gul gibi meslegin var daha merhametlisi dsha iyisi bulur seni buluuuur !

Lütfen sakın! Sevgi bu değil! Aşk bu değil! Okumuş etmişsin. Ne güzel kariyerin var. Güzel bir kızsın. Bunu niye kendine yapıyorsun. Allah kurtarmış. Vallahi bak. Allah'ın sevgili kuluymuşsun. Evlenmeden kurtarmışsın. Arama konuşma. Seni kimsenin sevmediğini söylemiş ya. Asıl o sevgi nedir hiç görmemiş. Nasıl sana şiddet uygular! Lütfen. Git gezilere katıl. Farklı etkinliklere katıl. Resim olur müzik olur. Başka insanların arasına karış. Bu insan olmayanlardan(ailesini de kattım) uzak dur. Kendine de ailene de yazık etme. Önce sen kendi kıymetini bil. Bu dünyaya bir daha gelmeyeceksin. Emin ol doğru insan karşına çıkacak. O zaman hakikatleri anlayacaksın.

İlim irfanla olmuyormus gerçekten

Gerçekten bir başka sevmissiniz birbirinizi
Bazı kadınlarda var bu. Hükmedilmek istiyorlar. İzin vermesin, hayatımı yönetsin, yeri geldi mi cezalandırsın kafası. Kendilerini daha aşağı seviye bir varlık olarak görüyorlar. Erkek ise daha güçlü, karizmatik ve irade sahibi olan yüksek seviye bir varlık. Aslında itaat etmek hoşlarına gidiyor. Biraz da "Stockholm sendromu" baş gösteriyor tabi. Cazibe merkezinden uzaklaşmak güç geliyor.
Şu an ofisinin önüne bir buket gülle gelse, azıcık alttan alıp özür dilese konu sahibi kabul eder. Ailesini falan da ezer geçer. Yeter ki adam ağzına bir parmak bal sürsün. Bunun gazıyla her şeyi ama her şeyi yapar. Çünkü alıştığı yaşam şekli o. Sıkışmış, esir olunmuş bir kişilik onun için alışıldık.

Son düzenleme:
Sacmasapan konuşma hala o salağa dönmeyi mi düşünüyorsun ya ? Maddi manevi somurmus seni resmen daha ne yapacaktı acaba ??? Sakın evlenme kendi de ailesi de pisliğin teki iyi ki düğünler ertelenmiş kurtulmussun baştan sen niye onunla ortak hesaba fln girdin ki anlamadım paranı biriktir evlenince istiyosan gene verirsin ki ona bile gerek yok babanın yaptığı doğru evlenmeden önce gayrimenkul edin sonra kimse ortak cikamasin ne olur ne olmaz illa bosanmayacaksin diye bişey yok ki

Psikoloğum da böyle söyledi. Erkek o... dedi. Böyle bağlıyolar ded.

Ya herkes birini tabi ki bulur ama ilk aşk gibi olur mu hep onu sorguladım bi de bizim her şeyimiz hazırdı ayakkabılarımı bile dizmiştim sinirim çok yıprandı.
İlk aşk sonsuz değildir, ilk aşkla evlenmek çoğu zaman yapılan en büyük aptallıktır. İlişki tecrübesi kazanmak için pek çok insanla sevgili olup gerçekten ne istediğinizi öğrenerek evlenmek özünde en doğrusudur.

O dizdiğin ayakkabılar var ya, çoğu zaman ağlayarak giyecektin onları, hatta moraran yerlerinin ağrısından eğilemeyip inleyerek giyecektin. Yat kalk şükret

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…