Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Sabah uyaninca tartiliyorum 61 4 fln gosteriyor su icince yine artiyor ben biraz daha hizli gider die umuyodum
Aslında mesele biraz da senin ödemin olmaması bence. Zaten ödemin olmadığı için ataktaki hızlı kilo kaybını yaşayamamışsın. Atakta zaten ödem atılıyor. Asıl seyirde görüyoruz kilo kaybını. Sen kafana takma bence, vereceğin kilo az zaten. Verirsin mutlaka.

Bide kizlar mistik cay iciyomusunuz siz ben dun aldim bayildim tadina muthis bi vanilya,tarcin kokusu war onuda iciyorum gunde bi bardak

Slm.bugun seyrin 2. günü bitti. Çok tuhaf bir diyet bu.ilk defa canım pasta börek yemek istemedi, ilk defa acikmadim. Ama eşim hergün gelip bu diyette hiç yağ verilmiyor su ve kas kaybiymis bırakınca alicakmisiz diyor. ama ben sen bırak ben bırakmam diyorum. o yüzden o da sen bırakmadan bende bırakmam diyor.seyirle birlikte 1 kilo aldım. Inşallah geri veririm.

Slm.bugun seyrin 2. günü bitti. Çok tuhaf bir diyet bu.ilk defa canım pasta börek yemek istemedi, ilk defa acikmadim. Ama eşim hergün gelip bu diyette hiç yağ verilmiyor su ve kas kaybiymis bırakınca alicakmisiz diyor. ama ben sen bırak ben bırakmam diyorum. o yüzden o da sen bırakmadan bende bırakmam diyor.seyirle birlikte 1 kilo aldım. Inşallah geri veririm.
Bu diyette yağ var ki. Balık tükettiğiniz zaman az yağlı balık tüketmek zorunda değilsiniz, somon da yiyebilirsiniz ki en yağlı balıktır. Ayrıca bir tatlı kaşığı zeytinyağı da tüketebilirsiniz. Ayrıca yağ tüketmemek değil diyet yaparken protein tüketmemek kas kaybına sebep olur.

Kizlar yarin aksm gezmeye gidicez orda biras kacamak yapsam olurmuki :KK66: siz bu uzun donemde hic kacamak yaptinizmii???
Hayır ben hiç yapmadım. Kaçamak yapmanızı da hiç tavsiye etmem. Üstelik diyetin de başındasınız yazık verdiğiniz emeklere. Eminim bu kaçamağı yapmayacak kadar iradeniz vardır. Bence aynada kendinize bakın, fazlalıklarınızı inceleyin, o iradenin içinizde olduğunu göreceksiniz.

Ewt yemicem kararliyim :KK66: ya bide sizin yaptiginiz kek warsa tarifini yazarmisiniz gecmisi okudum goremedim artik tatli aramaya basliyorum
Ben keki mikrodlgada yapıyorum. Ve neredeyse her gün yapıyorum çünkü çok kolay ve içinde sakıncalı hiçbirşey yok. Bir buçuk kaşık doğalsan yulaf kepeği karışımı, 1 yumurta, bir çay bardağı kadar süt (ben göz kararı koyuyorum, sütü en son koyup hafif koyu ama sıvı bir karışım olacak, normal kek hamurundan daha sıvı) 1 kaşık splenda tatlandırıcı, bir çay kaşığı kabartma tozu. Bir kaşıkla bunları karıştırıp dört küçük cam kaseye döküyorum. En yüksek derecede 4 dakika pişiriyorum. Bu karışıma biraz tarçın da koyulabilir.

Hmm benim kepek karisimim yok malesef bulamadm onu bide mikrodalgami cok zararli oldugundan kaldirdim firinda yapsam olur heralde tsk ederim

Günaydın :)

ben dün akşam körili sütlü tavuk yaptım aşırı mutlu oldum :KK70:
çok lezztli oldu bana göre
2 göğüsten yaptım bugün yemem içinde kaldı
ve yanında ekmeğe ihtiyaç duymadım hiç :KK71: :KK71:
yanında yoğurt yedim o kadar

mistik çayı da almıştık dün denedim ama
sanırım beklentim yüksekti beğenemedim ben :KK12: :KK12:
alırken bana yardmcı olan arkadaş salep gibi oluyor demişti
o yüzden bi heves aldım ama ı-ıhhhh :KK43: hayallerim yıkıldı resmenn :mad: :mad:

ilk başlarken 84,7 ydim
akşam 82,9 çıktım :KK37: :KK37:

ama sabah kahvaltı yapamadığım için çok kötü oluıyor
mesela şuanda acayip aşırı açım :KK23::KK61::KK61:

Hmm benim kepek karisimim yok malesef bulamadm onu bide mikrodalgami cok zararli oldugundan kaldirdim firinda yapsam olur heralde tsk ederim
Fırında bu tarifi yapamazsın. İstersen fincanda yapmayı dene. Fırında yapılabilecek de trifler var netten bak istersen. Ben bunu yapıyorum sadece, diğerlerini yarım saat çırpmakla uğraşmıyorum.

Günaydın :)

ben dün akşam körili sütlü tavuk yaptım aşırı mutlu oldum :KK70:
çok lezztli oldu bana göre
2 göğüsten yaptım bugün yemem içinde kaldı
ve yanında ekmeğe ihtiyaç duymadım hiç :KK71: :KK71:
yanında yoğurt yedim o kadar

mistik çayı da almıştık dün denedim ama
sanırım beklentim yüksekti beğenemedim ben :KK12: :KK12:
alırken bana yardmcı olan arkadaş salep gibi oluyor demişti
o yüzden bi heves aldım ama ı-ıhhhh :KK43: hayallerim yıkıldı resmenn :mad: :mad:

ilk başlarken 84,7 ydim
akşam 82,9 çıktım :KK37: :KK37:

ama sabah kahvaltı yapamadığım için çok kötü oluıyor
mesela şuanda acayip aşırı açım :KK23::KK61::KK61:
Sevindim senin adına alışıyorsun yemeklere yavaş yavaş :) Ama bence akşam tartılma. Akşam tartıldığında doğru sonuç göremezsin, sadece sabahları aç karnına tartıl bence.

X