Dukanla 20 kilo veriyorum fotoğraflı

buseb

Bk:70.8 G:61.9 H:53!
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
6.167
6.595

evrim.jpg

3 yıl önce toplam 20 kilo vermiş 68 den 48 e düşmüştüm. Şuan 69.3 kiloyum. 3 gün önce Dukan diyetine 71 kilo ile başladım ve 1,5 kilo gitti bile :KK54:

Boyum tam 1.60

Daha önce de 20 kilonun 8 ini dukanla vermiştim ama diğer evreleri tamamlamamıştım :KK20: 10 aylık evliyim 59 kiloyla evlendim ve şuan 71 im. Evde hareketsizlik ve sıkıntıdan yemek yemek beni bu hale getirdi :KK43: Ama tekrar başarıcam hedefim ilk olarak 53 sonrasında 50 :) :KK76:

İstediğimizi giymek güzel olmak bizim de hakkımız En Büyük KK

Hergün burda günlüğümü tutucam. Diyetim hakkında bilgi vericem :KK51:

Haydi bakalım gitsin kilolar :KK49:

NOT:
Arkadaşlar dukan diyetini merak ederseniz netten araştırın. çok kurallı ve 4 evreden oluşan uzun bir diyet yolculuğu. kitabı var öncelikle onu okumak gerek ya da iyice netten araştırmanız gerek. o yüzden burdan benim anlatabileceğim bir diyet değil. hepimize kolay gelsin :kahve:

NOT 2:
Hamiş olma ihtimalim olduğundan ve yine evreleri tamamlayamayacak olduğumdan Dukan dan vazgeçtim.
Bir diyet listesine uymadan sağlıklı beslenerek kilo vermeye çalışıyorum arkadaşlar. :anneadayı:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1860069

Eskiden toplam 20 kilo vermiş 68 den 48 e düşmüştüm. Bu başarım 3 yıl önceydi. Şuan 69.3 kiloyum. 3 gün önce Dukan diyetine 71 kilo ilebaşladım ve 1,5 kilo gitti bile :KK54:

Daha önce de 20 kilonun 8 ini dukanla vermiştim ama diğer evreleri tamamlamamıştım :KK20: 10 aylık evliyim 59 kiloyla evlendim ve şuan 71 im. Evde hareketsizlik ve sıkıntıdan yemek yemek beni bu hale getirdi :KK43: Ama tekrar başarıcam hedefim ilk olarak 53 sonrasında 50 :) :KK76:

İstediğimizi giymek güzel olmak bizim de hakkımız En Büyük KK

Hergün burda günlüğümü tutucam. Diyetim hakkında bilgi vericem :KK51:

Haydi bakalım gitsin kilolar :KK49:
cok guzel olmusun canim
umarim yeniden istedigin kiloya ulasirsin
bende kilo vermek istiyorum suan 65kiloyum 58olmak istiyorum :KK43:
nasil yapiyosunuz dukan diyetini ?

cok guzel olmusun canim
umarim yeniden istedigin kiloya ulasirsin
bende kilo vermek istiyorum suan 65kiloyum 58olmak istiyorum :KK43:
nasil yapiyosunuz dukan diyetini ?

canım diyet katı kurallı bir diyet ve kitabı var o yüzden burdan anlatılacak bir diyet değil ama internetten dukan diyeti diye araştırırsan birçok bilgiye ulaşırsın :KK19:

57 kiloyum, boy 163
10 kiloyu bu diyetle sence kaç ayda verebilirim.
dirayetli bi yapım var. azimli olduğum zamanlarda güzel kilo verdiğim oldu.
yanında olmak isterim. beni yönlendirecek, bunu ye bunu yeme bu sporu yap diyecek birine ihtiyacım var açıkçası

57 kiloyum, boy 163
yanında olmak isterim. beni yönlendirecek, bunu ye bunu yeme bu sporu yap diyecek birine ihtiyacım var açıkçası

merhaba canım. boyuna göre kilon iyi görünüyor. 10 kilo daha vermen demek 47 demek bu epey zayıf. ben 1.60 boyundayım 48 ken zayıftım bayaa sonra bunu sevmedim hiç hoş durmadı sağlıksız görünüyor gibiydim. fotodan da bacaklarımdan anlayabilirsin ama tabiki tercih senin :KK19:

ben açıkcası koçluk yapacak bilgiye sahip değilim. ve zaten senin kendi kendini tutmam azimli olman gerekli diyette. :cool:

dukan diyetine gelince yukardaki arkadaşa da bahsettim kitabını al ya da netten araştır. bu çok ağır bir diyet herkes yapamaz en ufak kaçamak da patlayan ters tepen bir diyet ve evreleri var. senin fazla kilon yok ve 47 olmak istersen 10 kilo için 1 yıl falan sanırım diyet yaptırır evreleri tamamlatır tamamlamazsanda benim gibi aynen geri alırsın yani tavsiye etmem sana dukanı açıkcası. bence başka kendine uygun bulduğun bir diyet yap. :KK6:

merhaba canım. boyuna göre kilon iyi görünüyor. 10 kilo daha vermen demek 47 demek bu epey zayıf. ben 1.60 boyundayım 48 ken zayıftım bayaa sonra bunu sevmedim hiç hoş durmadı sağlıksız görünüyor gibiydim. fotodan da bacaklarımdan anlayabilirsin ama tabiki tercih senin :KK19:

ben açıkcası koçluk yapacak bilgiye sahip değilim. ve zaten senin kendi kendini tutmam azimli olman gerekli diyette. :cool:

dukan diyetine gelince yukardaki arkadaşa da bahsettim kitabını al ya da netten araştır. bu çok ağır bir diyet herkes yapamaz en ufak kaçamak da patlayan ters tepen bir diyet ve evreleri var. senin fazla kilon yok ve 47 olmak istersen 10 kilo için 1 yıl falan sanırım diyet yaptırır evreleri tamamlatır tamamlamazsanda benim gibi aynen geri alırsın yani tavsiye etmem sana dukanı açıkcası. bence başka kendine uygun bulduğun bir diyet yap. :KK6:
oy oy oyy
öyle mi dersin canım
ben sıksam kendimi veriyorum da :)
insan yemeyi çok sevince alıyor işte geri :)
beni coşturacak biri lazım
sırf bu yüzden konu açmayı bile düşündüm yani :)
beni gaza getirip spor yaptıracak
beni bırakmayacak :)
var mı öyle bi babayiğit yahu :)
varsa bulsun beni :KK70:
begum75 begum75

oy oy oyy
öyle mi dersin canım
begum75 begum75

bence kendini olmak istediğin bedende düşün
bak o zaman nasıl coşuyosun
tecrübeyle sabittir :KK70:

ay evet burası gözümden kaçtığı için ne demek istediğini anlamamışım :KK48:

:KK55:

aaa ben burayı bilmediğini bilmiyordum :KK70: bilseydim söylerdim,kızdın sandım ondan sustum :KK53:

sabah sporumu yaptım da geldim :KK70:
şimdi azcık dinlenmelik soğuk sütlü kahvemi içiyorum :)

oy oy oyy
öyle mi dersin canım
begum75 begum75

o sorumluluğu sadece diyetisyen alır bence ama varsa bulursun inşallah :KK53:
bence kilo vermek için insanın tek ihtiyacı olan şey azim. başka kimse değil. eğer azimli olursan verirsin olmazsan koç bile tutsan kendine o elin ağzın boş durmaz yersin ve veremezsin. ben de daha önce 2 kez diyetistene gittim. 1 aydan sonra bıraktım cünkü listeye uymadım. 2. sinde de listeye uydum ama kilo aldım şok oldum ve bıraktım. her diyetisyen işini bilmiyor. :sopa:

öyle çok takacak bir kilon yok bence sen 4 kilo versin fıstık gibisin zaten. 3 hafta boyunca sağlıklı bir diyet bul ve onu yap. daha sonra 3 ay da onu korumayı başarırsan geri almazsın diye düşünüyorum :KK19:

aaa ben burayı bilmediğini bilmiyordum :KK70: bilseydim söylerdim,kızdın sandım ondan sustum :KK53:

sabah sporumu yaptım da geldim :KK70:
şimdi azcık dinlenmelik soğuk sütlü kahvemi içiyorum :)

yok canım ya bilmiyordum :KK53:

karatay vidyosu izledim netten kadın fazla spor yapmak kiloyu zor vermeye neden olur dedi valla lütfen abartma bir an önce kurtul istiyorum kilolarından çünkü çok takmış durumdasın kiloyu benim gibi :spor:

ay şimdi bende aynından içicem light sütümle nescage gold :eğlence:

57 kiloyum, boy 163
57 kilosun 10 kilo kaybetmek istiyosun 47ye duseceksin yani :KK57::KK57:
cok zayiff
bence kilon boyuna gore uygun

yıllarca kendi boyumu kendim ölçtüm 1.58 sanıyordum kendimi. annem de öyle demişti. annem diyetisyene gittiğinde onunla girdim rica ettim ölçtürdüm. 1.60 çıktım havalara uçtum 25 yaşında 2 sene önce :KK53: bu da böyle bir anımdır aklıma geldi :KK73:

oy oy oyy
öyle mi dersin canım
begum75 begum75

kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş 8 ayda 8 kilo verdim ancak, daha verilecek 4 kilom var tahmini ulaşma süresi yılbaşı koordinatlar ise .....:KK70::KK70::KK70:
abcde_123 abcde_123

yıllarca kendi boyumu kendim ölçtüm 1.58 sanıyordum kendimi. annem de öyle demişti. annem diyetisyene gittiğinde onunla girdim rica ettim ölçtürdüm. 1.60 çıktım havalara uçtum 25 yaşında 2 sene önce :KK53: bu da böyle bir anımdır aklıma geldi :KK73:
ya soyle bisey
4yil once 17kilo vermistim rejime baslamistim
her hafta ayni gun ayni saatta tartilip olculdum :KK48:
basladigimda 156 ile basladim bittiginde 161 olmustum cok tuhaf ama boyle cikti
simdi 158 :olamaz:

aslında doğru diyorsun
düşünce gücüyle başarabilirim

o sorumluluğu sadece diyetisyen alır bence ama varsa bulursun inşallah :KK53:
bence kilo vermek için insanın tek ihtiyacı olan şey azim. başka kimse değil. eğer azimli olursan verirsin olmazsan koç bile tutsan kendine o elin ağzın boş durmaz yersin ve veremezsin. ben de daha önce 2 kez diyetistene gittim. 1 aydan sonra bıraktım cünkü listeye uymadım. 2. sinde de listeye uydum ama kilo aldım şok oldum ve bıraktım. her diyetisyen işini bilmiyor. :sopa:

öyle çok takacak bir kilon yok bence sen 4 kilo versin fıstık gibisin zaten. 3 hafta boyunca sağlıklı bir diyet bul ve onu yap. daha sonra 3 ay da onu korumayı başarırsan geri almazsın diye düşünüyorum :KK19:
kiloya takılmıyorum aslında
niyetim az daha kilo vermek
vücudumun şekillenmesine yardımcı olmak
ama bakalım ya başlayacağım yine ama
60 ları görmeden başlasam :KK70:
umarsızca yiyorum :KK70:

57 kilosun 10 kilo kaybetmek istiyosun 47ye duseceksin yani :KK57::KK57:
cok zayiff
bence kilon boyuna gore uygun
aslında niyetim yağ oranımı azaltmak ve kas oranımı arttırarak vücudumu düzgün şekillendirmek
ama yaz rehaveti herhalde
uğraşmak da istemiyorum
zayıf görünmek de istiyorum :KK70:

X