Dün eşim yüzünden intihara kalkıştım...

sonkafautucu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
550
374
Merhaba arkadaşlar psikolojim hiç iyi değil, hala üzerimden atamadım dün ki olayı ve kolay kolay aticagimi sanmıyorum.

Eşimin haklı olduğunu duymaya çok ihtiyacım var çünkü artık ondan nefret etmek istemiyorum. Eğer haksizsam kendime gelmek için bi tokat istiyorum sizden.

Eşimle deli gibi severek 1 yıl önce evlendik. Koruyucu kollayıci sahiplenici bi insan sigara alkol vs. kötü alışkanlığı yoktur, işin de gücünde eviyle ilgili sorumluluk sahibi bi adam. Yalniz şırı titiz bi erkek ve evi dağınık gördüğü zaman deliriyo bana hakaret etmeye başliyo.

Bikaç gündür hastayim çok agrilarim oluyo ev işlerini biraz aksattim. Kişisel temizligime çok dikkat ederim o konuda asla bi laf edemez ama mesela çöp poşeti yırtikmis haberim yok çöp akmıs kovaya bir de ocağı silerken kenarlarini silmeyi unutmuşum açtı ağzını yumdu gözünü..gördüğü zaman aşırı tepki veriyo ağza alinmicak hakeretler ediyo gururuma yediremiyorum artık..

İnanın elimden geleni yapıyorum ama unuttuğum şeyler oluyo her saniye ev pırıl pırıl olsun istiyo nasıl olucak bana söyler misiniz?

İki kisiyiz çocuk yok ev batmıyo diye iki günde bi silip süpürüyorum. Çamaşırlar az oldugu icin bekliyorum dolsun diye ne bekletiyosun bu camasirlari diyo ve dün bunun için kavga çıkardı. Götürdü kendi koydu makineye bağıra çagira vura kıra ..
Bende yeter artık evi b.k gòturuyomus gibi davranma dedim götürüyo pasaklı olma benim anam gibi ol temiz ol evinle ilgilen dedi.

Bende dedim ki ben daha yeni evliyim annelerimiz gibi kırk yıllık tecrübem yok zamanla oluck çabaliyorum dedim.

Anama kurban ol kızım git babanın evine biraz kafanı dinle kendine çeki düzen vermeden gelme dedi.
O kadar ağırima gitti ki bu söz aglamaya başladım oda dedi ki bu hayatta bi anam var ölürse bi onun arkasından ağlarım dedi (bu arada temizlik yapiyo) . Bunu duydum ya çıldırdım aldım elinden bezi yere fırlattim yanımda bal kavanozu vardı yere attım cam parçası aldım koluma tuttum ağlama sakın arkamdan dedim. Bi hışımla geldi camı aldı elimden bana tokat attı sakinlestirmeye çalıştı bu arada elim falan kesilmiş boynum da bıraz kanamis nasıl oldu anlamadım.

Pansuman yaptı akşama kadar konusmadik odadan hiç çıkmadım geldi sarıldı sensiz yaşayamam dedi ağlamaya başladı.. Sabaha kadar üstumu örtüp durdu boynumu öptü. Özurler diledi. Ama ben hala atlamadim.

Ne yapmam lazım arkadaşlar hep annesiyle kıyasliyo ben nasıl o kadar titiz olabilirim? Bana bi akıl verin lütfen elimden geleni yapıyorum inanin pasakli bi insan değilim unuttuğum şeyler oluyo sadece. .

O kadar titiz olmana gerek yok, kusura bakmasın
Anasına toz konduramıyorsa otursun madem anasıyla.
Siz de ne halt yemeye böyle bir saçmalık yapıyorsunuz anlamış degilim
Madem git ananın evine dedi size alsaydınız elinize bir valiz tutuştursaydınız eline onu yollasaydınız evden ''git ananın evine toparlanmadan gelme'' diyerek

Cok basit ve sacma seylerden dolayi kavga çıkarmış bence. İki gunde bir ev silmek bile bence cok sonucta iki kisisiniz çocuk yok aman aman bi kir olacagini sanmiyorum. Kocaniz bence hastalik derecesinde temizlik takintisi olanlardan. Ve annesiyle kıyaslaması yada bitek anamin arkadindan ağlarım demesi falan kırıcı gercekten. Size demis kendine ceki duzen ver diye bence kendisinin vermesi lazim. Ben hasta degilken bile mesela yorgunum yada sadece başım ağrıyor diyelim eşim temizlik yaptığımı gorunce yada anlayinca kızıyor. Kendine neden iskence ediyorsun senden kiymetlimi sanki evimize hergun birimi geliyor bırak kalsın diye

Eşinin karekterin cok zor ..
Allah yardımcın olsun..
İntihar etmek ne demek kardeş ?
Kim için , ne için ?
O anasını tepelere çıkarıp seni böyle kıran adama değer mi ?
Çocukta yokmuş , yapamıyorsanız boşanmayı düşünebilirsiniz onun istediği kadar titizliğe sahip degılseniz bi ömür böyle geçmez .

Merhaba arkadaşlar psikolojim hiç iyi değil, hala üzerimden atamadım dün ki olayı ve kolay kolay aticagimi sanmıyorum.

Eşimin haklı olduğunu duymaya çok ihtiyacım var çünkü artık ondan nefret etmek istemiyorum. Eğer haksizsam kendime gelmek için bi tokat istiyorum sizden.

Eşimle deli gibi severek 1 yıl önce evlendik. Koruyucu kollayıci sahiplenici bi insan sigara alkol vs. kötü alışkanlığı yoktur, işin de gücünde eviyle ilgili sorumluluk sahibi bi adam. Yalniz şırı titiz bi erkek ve evi dağınık gördüğü zaman deliriyo bana hakaret etmeye başliyo.

Bikaç gündür hastayim çok agrilarim oluyo ev işlerini biraz aksattim. Kişisel temizligime çok dikkat ederim o konuda asla bi laf edemez ama mesela çöp poşeti yırtikmis haberim yok çöp akmıs kovaya bir de ocağı silerken kenarlarini silmeyi unutmuşum açtı ağzını yumdu gözünü..gördüğü zaman aşırı tepki veriyo ağza alinmicak hakeretler ediyo gururuma yediremiyorum artık..

İnanın elimden geleni yapıyorum ama unuttuğum şeyler oluyo her saniye ev pırıl pırıl olsun istiyo nasıl olucak bana söyler misiniz?

İki kisiyiz çocuk yok ev batmıyo diye iki günde bi silip süpürüyorum. Çamaşırlar az oldugu icin bekliyorum dolsun diye ne bekletiyosun bu camasirlari diyo ve dün bunun için kavga çıkardı. Götürdü kendi koydu makineye bağıra çagira vura kıra ..
Bende yeter artık evi b.k gòturuyomus gibi davranma dedim götürüyo pasaklı olma benim anam gibi ol temiz ol evinle ilgilen dedi.

Bende dedim ki ben daha yeni evliyim annelerimiz gibi kırk yıllık tecrübem yok zamanla oluck çabaliyorum dedim.

Anama kurban ol kızım git babanın evine biraz kafanı dinle kendine çeki düzen vermeden gelme dedi.
O kadar ağırima gitti ki bu söz aglamaya başladım oda dedi ki bu hayatta bi anam var ölürse bi onun arkasından ağlarım dedi (bu arada temizlik yapiyo) . Bunu duydum ya çıldırdım aldım elinden bezi yere fırlattim yanımda bal kavanozu vardı yere attım cam parçası aldım koluma tuttum ağlama sakın arkamdan dedim. Bi hışımla geldi camı aldı elimden bana tokat attı sakinlestirmeye çalıştı bu arada elim falan kesilmiş boynum da bıraz kanamis nasıl oldu anlamadım.

Pansuman yaptı akşama kadar konusmadik odadan hiç çıkmadım geldi sarıldı sensiz yaşayamam dedi ağlamaya başladı.. Sabaha kadar üstumu örtüp durdu boynumu öptü. Özurler diledi. Ama ben hala atlamadim.

Ne yapmam lazım arkadaşlar hep annesiyle kıyasliyo ben nasıl o kadar titiz olabilirim? Bana bi akıl verin lütfen elimden geleni yapıyorum inanin pasakli bi insan değilim unuttuğum şeyler oluyo sadece. .
Tamam işte. Temizliği kendi yapsın. Bence buna alistırmalisin. Iyy en sevmediğim insan türü,kendini tertemiz insanları mikrop gibi gören.

Beğenmiyorsa kendisi yapsın. İşe girme şansınız yok mu? Böylelikle işten kalan vakitlerde birlikte temizlemiş olursunuz. Laf etme şansı olmaz.

Beğenmşyosa gitsin anasının evine.bu adamdan sakın çocuk yapmayın.çocuk olunca işler çok daha aksıycak.2 çocuğum var bazen evi b.k götürüyo.kaç gündür tuvalete havlu asamadım.kocam her işten geldiğinde evde döne döne havlu arıyo.ama ikiside hastaydı ve benim aklıma gelmedi.insanız unutabiliriz.en nefret ettiğim erkek tipi ev işlerine burnunu sokandır.

Hafta sonu sadece evimi süpürdüm, çamaşırları yıkadım astım bu kadar.
Ne sildim ne de toz aldım.
Aldım çocugumu, eşimi attım kendimi dışarı.
N'apayım ya canıma yazık.
Evim pis kokmuyor.
Piste degilim şükür.
Varsın çokta tertemiz olmasın benden kıymetli degil.
Çalışıyorum zaten bir hafta sonum var
Pencelerim suan gerçekten 5 aydır silinmiyor kış pisliği malum is,toz derken battı baya
Ama yine umurumda degil, elimden bu kadarı geliyor.
Hem yüksek kat hem de pencereler büyük, bir kadın tutacagım ona sildirecegim.
Eşim de eger vıdı vıdı ediyorsa veriyorum süpürgeyi eline ''başla'' diyorum.
Kusura bakmasın kimse

Evlenmeseymiş o Zaman.Abartılı hareketleri.Birkaç gün o evdeyken sürekli temizlik yap ya da yapar gibi yap.O da anlasın,bıksın senin temizlik yapmandan.

O sana diyor ya annene git diye çok beğeniyorsan sen
Git annene de...
Yapıp yapıp özür dilemek var mı ya?Psikolojisi bozuk belli.Benim de eşim niye burası dağınık vs. Der.Heryere karışacağı tutar,ben de derim bu evi sadece benim mi sandın senin de evin sen de yapabilirsin şimdi hiç çekinme derim.Cevap bulamaz kendi yapar.Hizmetçi miyiz ya bu nedir!

Caaanım okadar iyi anlıyorum ki seni. Bak her evlilikte özellikle birbirini çok fazla seven çiftlerde bu tür kalp kırıkları fazla fevri hareketler kıyaslamalar okadar doğalki. O biraz ağır konuşmuş. Cidden ağır senin yerinde ben olsam bende yıkılırdım.
Sinir anı ile herkes kötü sözler söyleyebiliyor. Kıyaslanmaya gelince evet cidden hoş değil hep yapıyorlar yapıyoruz ama sende güzel dille - o senin annen ben senin eşinim - de . her fırsatta söyle. İş konusunda ise mükemmel olma , olmamalısın. Aslında çok normal, hele birde çalışma hayatın varsa.
Sonuca gelirsek onun pişmanlığı ağlaması da ona ders olmuştur. Eminim o da etkisindedir ve pişmandır. Uzatma sakın ve saygını yitirme.

Oncelikle gecmis olsun soyle soyleyeyim esiniz kotu bir insan degil fakat titizligi hastalik boyutunda bence evliliginiz bu sekilde yururmu yada kocanizin degisme ihtimali var mi diye bi dusunun eger yoksa oturup konusun ben bu evlilihi bu sekilde yurutemem deyin

Cunku Allah muhafaza ya bu durum tekrarlanirda o anki psikolojiyle kendinize birsey yaparsaniz ne olacak

Disunsenize yarin oburgun cocugubuz olacak afbuyurun ama evi pislik bile goturebilir cok her yeri yerinden oynatacak o zamsn birbirinize nasil sabir gostereceksiniz

Bence cok iyi konusun bu dyrumu hatta benxe esinuze psikolojik destek almayi teklif edin olmuyorsa yolunuzu cizin

Cunku esinizinki temizlik titizlik degil hastalik boyutunda

Esin haksiz. Hem de agir haksiz. Surekli temizlik icin hazirol vaziyette yasanir mi? Hizmetci gibi demeyecegim, hizmetci mesaisi bitince evine gidiyor. Siz resmen kole olmussunuz. Uzerine daha da cabaliyorsunuz. Bu titizligin siniri yok ki. Ne kadar temizlersen hep dahasini ister. Bir kac sene once kursta tanistigim bir kadin sirf bunun icin bosanmayi dusunuyordu. Sebep, kocasinin asiri titizligi. Adam artik abartmis evi silmek supurmek disinda her gun cam kapi duvar da sildiriyormus. Evi oyle viledayla silmek de yok elleriyle silecek...

Bana gore herkes istedigi oranda temiz olabilir ama bir zahmet herkes kendi temizligini kendi yapsin. Evi de nasil begeniyorsa kendisi oyle temizlesin.

İnanmıyorum ya ben ne biçim bir insanmış
Ya sen gerçekten kendinize bir zarar verseydiniz Allah korusun ananız babanız ne hallere düşerdi kolay mı yetişiyor bir evlat lütfen bir daha böyle bir delilik etmeyin
Bu olay miladınız olsun kendinizi parçalamayın onun durumu normal değil gitsin tedavi olsun
Yarın bir gün evladınız olacak yeri geldiğinde tüm ev dağınık olacak kirli sepeti dolu olacak ne olmuş yani dünyanın sonu mu
Bakın bir ömür biter ama ev işi bitmez
Madem memnun değil alsın bir yardımcı
Ezdirmeyin kendinizi lütfen
Çok sinir oldum sabah sabah o takıntılı eşinize

X