Dürü yapanlar?

Ben evliyim bana ve esimede dürü yaptı kardesimin nişanlısı bana tunik pantolon terlik çorap eşarp iğne oyalı yemeni iğne oyalı havlu patik seccade lif eşimede alt üst çamaşır çorap beyaz gömlek almışlar

Tüm aileye alıyorsan bence görümceye de al, enişteye almak zorunda değilsin ama çocuğu varsa 1 er tişört çorap da onlara al.

Ben aileye iç çamaşırı çorap şal gömlek seccade havlu da almıştım. Kv ye nevresim takımı da koydum.

Hanımlar ben bu konuda cahilim :)) önümüzdeki ay dürümüz var yani tabi artik kaldimi oyle seyler diyeceksiniz burda onem veriyorlar ama 2 tarafta gereksiz buldugu icin sadece geline damada anne babaya kardese yapilsin dedik? Bana bi yardimci olurmusunuz neler olmasi gerek
Damada
2 %100pamuklu pijama takimi aldim pier cardin
2 atlet
2 boxer pier cardin yine
Parfum tras losyonu dus jeli deodorant rollon seti almayi düşünüyorum avondan
Damatlik ve ayakkabisini alicaz
Kayinvalideye
1 esarp
1 pier cardin pijama takimi
1 ince corap
1 atlet
1 bluz
1 kilot aldim
1 parfum avondan
seccade yaptirmayi/almayi dusunuyorum insallah
Kayın pedere
1 bambu corap
1 atlet
1 boxer pier cardinden
1 parfum avondan
Erkek kardese
1 bambu corap
1 atlet
1 parfüm
NeleR eksik?
Birde biz aile dışına cikmayalim demiştik ama gorumcem evli ona almayi düşünmüyoruz beklermi sizce alinmasi gerekiyormu? Birde ben hep kaliteli tercih ettim ama avon sattigim icin ve parfumlerini gercekten begendigm icin parfümleri avondan aldim basitmi olur?
Görümce evlendi diye aileden sayılmıyor mu? Kardeşlere yapılacaksa tabiki görümceye de yapılmalı.

Bence geline damada yapılsın yeter.

Kv nin kp nin donundan bana ne.

Benim bildigim damada gomlek pantolan iç camasiri terlik gecelik tras takimi parfumu lif havlu agiz tatlisi yani baklava dugun zamani damatlik babasina havlu corap gomlek atlet pantolan seccade lif annesine nevresim takimi havlu basortu bluz etek corap lif atlet erkek kardesine gomlek havlu corap lif kiz kardesine bluz havlu basortu lif biz bunlari koymuştuk allah yardimciniz olsun cok zor simdilik aklima.gelen bu

Ben sadece damada aldim aldigim herseyi kullaniyor. Mesela deri terlik degilde normal 2 adet terlik almistim seve seve kullandi
Bence kp e guzel bir tshirt veya gomlek
Kvalideye cuzdan canta eklenebilir
Damada kurani kerim alirsaniz evinizde hazir olur
Damada esofman takimi ekleyebilirsiniz
Birde ben avonu hic sevmem ama kullananda cok. Daha cok onlarin kullandiklarini baz alin daha hos olur

X