Dürü yapanlar?

Bizim oralarda da dürü denir
Yalnız biz külot koymadık kp filan ,babam aklima geldi simdi elin adamina neden külot koyacaz dedi
Gomlek, mendik havlu tercih edebilirsin camasir yerine. Nevresim takimi , pike takimo vs koyan var ama gereksiz bence

Gorumceyede almanız gerek ayıp olur bence bu bohça işinide hiç anlamam karşılıklı olduktan sonra ne anlamı var onun ailesi bana ben onun ailesine karşılıklı aldıktan sonra herkes kendi alsın beğendiğini istediğini bana bohça yapıp verene kadar

Dayanamadim nisanlimi aradim çaktırmadan bi sor bu bohça neymis kimlere yapılırmış falan die oda direk sen sor al diye verdi annesine deli :KK70: dedim artik anne adetler farklidir belki.kime yapılır falan die dediki ablanlara yapmiycaz aslinda tek sen ve damat olsa daha mantikliydi ne gerek var fazlasına zaten düğün masraflari senin baban hasta birsuru borc icinde adam biz desen oyle hic gerek yok boyle seylere kimse kiyafetsiz ustsuz bassiz kalmiyor sonucta ama olsun dedi senin annen tek ben baban oglanlar olacak onada aşırıya kacmayalim önemli olan sizsiniz fuzuli gerisi dedi [/QUOTE]

Kız kardeşimin nişanlısının ailesi kardeşime şampuan aldı sizde onun karşılığında oğlana alacaksın dediler böyle olduktan sonra bırak sen bana şampuan alma kendim alırım ben sampuanımı

Kız kardeşimin nişanlısının ailesi kardeşime şampuan aldı sizde onun karşılığında oğlana alacaksın dediler böyle olduktan sonra bırak sen bana şampuan alma kendim alırım ben sampuanımı
Hic hos degil aslinda ben sorarken utandim azonce ablalara olacakmi yapilacakmi die. Kaldiki ben size şunu yaptim siz bana bunu yapın diycem

Birde şöyle bi adet var k.validemlerde mesele dayilar amcalar anneanne gorumce vs geline ayakkabi bi takim elbise 1 takim ic camasiri aliyolar. Ve özellikle alacaklari zaman ya beni goturuyolar bana begendiriyolar yada fotograf atip beğendiğini sec diyorlr şahsen cok balli hissediyorum ama begenmedigim bisey olsa bile diyemem ki ben dusunmeleri yeter saolsunlar:21:

]Birde şöyle bi adet var k.validemlerde mesela dayilarinin amcalarinin esleri anneanne gorumce vs geline ayakkabi bi takim elbise 1 takim ic camasiri aliyolar. Ve özellikle alacaklari zaman ya beni goturuyolar bana begendiriyolar yada fotograf atip beğendiğini sec diyorlr şahsen cok balli hissediyorum ama begenmedigim bisey olsa bile diyemem ki ben dusunmeleri yeter saolsunlar:21:

Hic hos degil aslinda ben sorarken utandim azonce ablalara olacakmi yapilacakmi die. Kaldiki ben size şunu yaptim siz bana bunu yapın diycem
ayıp ama yapıyorlar adıda ben sana bunu aldım oluyor

Valla ben pek girmiyorum bu ise ama nerdeyse cogunu ben aldim alirimda gorumceye maddiyattan yada onla bi problemim oldugundan degil :KK70: ama annem tutturdu sen karisma ona yaplmayacak o evin uyesi degl die :KK70:

Ah kotu olmus ben olsam kirilirim maksat gonul almak yapmisken hakkini vermek lazim sonra karsiniza gelmesin annen degil sen ugrasican

Eğer bohçayı götürdüğünüzde görümce de orada olacaksa yapmak lazım. Eğer yoksa daha sonra evine giderken uygun bir hediye alınabilir.

X