Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 37 17,2%
  • 2

OY: 50 23,3%
  • 3

OY: 24 11,2%
  • 4

OY: 32 14,9%
  • 5

OY: 20 9,3%
  • 6

OY: 12 5,6%
  • 7

OY: 11 5,1%
  • 8

OY: 7 3,3%
  • 9

OY: 7 3,3%
  • 10 ve daha çok

OY: 15 7,0%

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bu mübarek günde transferimi oldum. İki tane iyi kaliteli embriyom göbüşümde. Allah bu mübarek günde edilen tüm duaları kabul etsin. Bu topikte yazan, yazamayan, sadece okuyan tüm arkadaşlarımın kucaklarını doldursun, kimseyi bebeksiz bırakmasın. Umutlarımız yeşersin. Artık yumurtam oldu olmadı değil, "hamileyim" msjlarıyla dolsun taşsın buralar. Hepimiz yaza kadar hamiş olalım. Hamiş göbeklerimizle denize gidelim, elbiseler giyelim 🍒🌈🙏 Dualarım hepimiz için ❤
Rabbim güzel haberleri almayı nasip etsin kuzum. Bayramdan sonrası da bayram olsun sizin ve tüm bekleyen arkadaşlarımız için. Çok sevindim . 🥰🥰🥰

Yaaaa ☺ biliyor musun sessiz takip edenleri o kadar hissediyorum ki ❤ biliyorum ki burda konuştuğumuz dostlarımız kadar bir de Konuşmadığımız sessiz kalan dostlarımız da var. Tüm iyi dileklerin için teşekkür ederim canım ❤🙏💕 umarım ışığımız sönmez, birbirimiz için bu yolu aydınlatırız ve hep birlikte eksiksizce bebeklerimize kavuşuruz amin.
Aminnnn canım. 💐🤲 🥰

Kızlar bu mübarek günde transferimi oldum. İki tane iyi kaliteli embriyom göbüşümde. Allah bu mübarek günde edilen tüm duaları kabul etsin. Bu topikte yazan, yazamayan, sadece okuyan tüm arkadaşlarımın kucaklarını doldursun, kimseyi bebeksiz bırakmasın. Umutlarımız yeşersin. Artık yumurtam oldu olmadı değil, "hamileyim" msjlarıyla dolsun taşsın buralar. Hepimiz yaza kadar hamiş olalım. Hamiş göbeklerimizle denize gidelim, elbiseler giyelim 🍒🌈🙏 Dualarım hepimiz için ❤
Tebrik ederim canım, hayırlı olsun transferin. Güzel haberlerini bekliyorum. İnşallah ikisi de güzel güzel tutunur ve çok sağlıklı bir kızın bir oğlun olur:) Allah gönlüne göre versin. Darısı isteyen, dileyen herkesin başına.

Kalbinin temizliğinin mükâfatını alacaksın inşallah. Yavruların seninle kalsın. Yüzün gülsün. Sabırsızlıkla bekliyoruz 🌸

kızlar prp den sonra adet gecikmesi yaşanır mı doktora işlem günü sordum ama olmaz dedi. günümde de olmadım. amh çok düşük ondan yaptırmıştım korktum baya şimdi de...

Rabbim güzel haberleri almayı nasip etsin kuzum. Bayramdan sonrası da bayram olsun sizin ve tüm bekleyen arkadaşlarımız için. Çok sevindim . 🥰🥰🥰
Sağol kuzum 🙏💕 amin inşallah bayramdan sonra da bayram olur inşallah bize kuşum 🙏 senin nasıl gidiyor? Keseyi ne zaman görecekmişsin 🥰
Tebrik ederim canım, hayırlı olsun transferin. Güzel haberlerini bekliyorum. İnşallah ikisi de güzel güzel tutunur ve çok sağlıklı bir kızın bir oğlun olur:) Allah gönlüne göre versin. Darısı isteyen, dileyen herkesin başına.
Amin amin amin çok isterim bir kız bir erkek olsun, tabi hiç fark etmez ama olursa da hayır demem 🥰🍒🌈 çok sağol canımm. İnşallah bir kaç ay içinde hepimiz hamile çıkarız burdan 🙏 beklemeye hiçbirimizin gücü kalmadı biliyorum
Kalbinin temizliğinin mükâfatını alacaksın inşallah. Yavruların seninle kalsın. Yüzün gülsün. Sabırsızlıkla bekliyoruz 🌸
Ah güzel arkadaşım çok teşekkür ederim 🙏🌈 amin amin inşallah öğrenir öğrenmez paylaşacağım sizinle de. Bir kaç ay içinde hepimiz hamile kalacağız inşallah. Sen gürgan'da devam ediyor musun? Son durumun ne oldu kuzum?

kızlar prp den sonra adet gecikmesi yaşanır mı doktora işlem günü sordum ama olmaz dedi. günümde de olmadım. amh çok düşük ondan yaptırmıştım korktum baya şimdi de..
Bugün günlerden cumartesi. Belki muayene olacak doktor bulursunuz. Bir doktora görünseniz bayram boyunca içiniz rahat olur

Sağol kuzum 🙏💕 amin inşallah bayramdan sonra da bayram olur inşallah bize kuşum 🙏 senin nasıl gidiyor? Keseyi ne zaman görecekmişsin 🥰

Amin amin amin çok isterim bir kız bir erkek olsun, tabi hiç fark etmez ama olursa da hayır demem 🥰🍒🌈 çok sağol canımm. İnşallah bir kaç ay içinde hepimiz hamile çıkarız burdan 🙏 beklemeye hiçbirimizin gücü kalmadı biliyorum

Ah güzel arkadaşım çok teşekkür ederim 🙏🌈 amin amin inşallah öğrenir öğrenmez paylaşacağım sizinle de. Bir kaç ay içinde hepimiz hamile kalacağız inşallah. Sen gürgan'da devam ediyor musun? Son durumun ne oldu kuzum?
prp yaptırmıştım canım regl olmayı bekliyorum doktorum mayısta başlarız ama nisanda da kontrol edicem dedi. 1 ay oldu prp yaptıralı

Bayramdan sonra inşallah canım. Beta takibi yapıyoruz yarın tekrar kan vereceğim. Annelik doğurmadan başlıyor kuzum. Rabbim hepimize anne olmayı hayırlısı ile nasip etsin:)

prp yaptırmıştım canım regl olmayı bekliyorum doktorum mayısta başlarız ama nisanda da kontrol edicem dedi. 1 ay oldu prp yaptıralı
Ay hadi inşallah yumurta sayın arttsın kuzum 🙏🌈 sağlıklı toplanabilir yumurtaların olsun. Prp anestezili mi yapılıyor? Sonrasında ağrı oluyor mu?

amiiin inşallah artar sayım. yumurta toplama işleminin aynısı hiçbi farkı yoktu canım ağrı falan olmuyo çok rahat bi şey

kızlar prp den sonra adet gecikmesi yaşanır mı doktora işlem günü sordum ama olmaz dedi. günümde de olmadım. amh çok düşük ondan yaptırmıştım korktum baya şimdi de...
Bende olmustu canim 1 hafta gecikme yasamistim prp den sonra, acibademde yaptirmistim doktorum normal demisti hic korkma bence

Amin Amin Amiiiiiiinn

Oy maşallah arkadaşına kuzum ❤🌈 sana da maşallah ne güzel bir arkadaşsın 💕 arkadaşına destek olmuşsun 🙏 evet inşallah ben de bir gün öyle laflar edebilirim, ay bakıcı bile bulamıyoruz ayol derim 😅 sağol çiçeğim 🤗
çok eminim diyeceğimizden ☺️☺️mesala ikizlerden sonra keşke 1 tane embriyo koydursaydım diyor malum ikiside erkek olunca sen düşün halini 🤭

Umarım normaldir amh da düşük olunca acaba tamamen mi kesildi

Umarım normaldir amh da düşük olunca acaba tamamen mi kesildi bitti mi diye korkular kaplıyo içimi her ay
Doktorlar da soyler hep rezerv ne kadar dusuk olsa da bir anda adet kesilip menapoza girilmez korkma hele ki prp yaptirdin hic endiselenme lütfen.
arkadasim var 41 yasinda rezervi 0.01 ama adet goruyor doktor demis hemen menapoza girmezsin once 1 yilla yakin düzensizlik olacak sonra kesilir demis.
Daha zamanimiz var sanirim 💪😊

X